Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 01-04-13, 09:57   #10 (permalink)
ayfer06
YASAKLI

Konular: 9
Tecrübe Puanı: 0
ayfer06 is an unknown quantity at this point

peki hüdam daveti sonucu okuyan ve okunan da ne gibi ters tepki olur hem sevdiğim insana hem de kendime zarar vermek istemem

Arkadaşım burda davet vardır biraz yoğunluk olarak ilk günlerde baş ağrısı ve vücudunda DARALMA OLUYOR TESİRİ KARŞI TARAFTA İSE İLK GÜNLERDE DARALMA RUH BUNALIMI VE3 4 GÜNDE MUHABBET SEVGİ AŞK OLUŞUYOR

paylaşım sizin değil eski bir paylaşım kendinizin olmayan bir paylaşımı izinsiz olarak almanız vebal almanıza sebep olur ve alıntı yazın hiç olmazsa emeğe saygı diye birsey kalmamış

Evet Kardeşim Benim değil ama ben şunu dikkatee alarak paylaşıyorum yorumları ve olumlu olumsuz olanları paylaşıyorum %85 oluymlu yorumlar okudum bir çok sitede
Saygı nasıl olur dersen burası ilim sitesi ben size olumsuz birşey paylaştıysam saygısızlık olur

huddam daveti buyuye girmez mi arkadaslar buyu yapanın ALLAH tovbesini 40 gun kabul etmez

Hüddam daveti ile dua büyüye girmez büyü kişinin iradesini hayvan ve bitkisel vb bağırsak ve et ve üzerine bazı ayetler ve şeytani hüddam la çalışırsan büyüye girer

Büyü yapmakta kolay değildir Ayrıca Hüddam yardımlarıyla kişinin elbisesinden ve evine birşey ler muska vb yağlı Anahtar gömersen Ateşle yakılan ekalp ve üzerine ayet külleri onlar büyüdür bazı iplilerle kullnılan darire biçim de bazı şekiller şeytani hüddam isimleri yazaral ve sperm veyahut kan mum damlasıyla yapılan lar onlar çok ağır büyüdür

burdaki ayeti merak ediyorsanız fetih ve izace süresi ve zilzal süresi ve esma isimleri ve salavat ve hüddam daveti vardır ben anlattım
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:

Konu ayfer06 tarafından (01-04-13 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ard Arda Mesaj Yazılması
ayfer06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla