Konu: cin metubu
Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 07-03-14, 01:43   #3 (permalink)
after1
ÜYE

Konular: 16
Tecrübe Puanı: 0
after1 is an unknown quantity at this point

bu adam sahtekar 750tl alıyor cin çıkarmak için birde diyorki benim ismim cinlerin arasında geziyormu diye cinli olan kişide diyorki cina avcısısın diyor cin seni bir tarafına takarmı erol tangut sen kimsin sahtekar dolandırıcısın sırf para için bu videoları çekiyorsun.Birde ne hikmetse videolarında bakıyorum hastalanmış kişi hep bedduadan hastalanıyor be insan oğlu kişi dinine bağlı olduğu halde kuran namaz okuduğu halde cinlerden kurtulamadığı zaman oluyor sen kim oluyorsunda bu kadar kesin konuşuyorsun birde cinlere olur olmadık laflar ediyor facebookta ben dicek birşey bulamıyorum.Hadi çözsün bakalım kişiye cinler tarafından müdahale varsa nasıl iyileştircek birde kendisi diyorki büyü olan kişinin bedeninde cin vardır külliyen yalan dışardan saldırı olabilir bunu unutmayın.Ayrıca bedeninden cin çıkardığı kişilere o cinin vya başka cinin tekrar gelme ihtimali olduğu halde 750tl aldığı gibi kesin konuşuyor dolandırıcı adam.Bu işi cinlere çözdüren adma 50tl alıyor ve kesinlikle o gün normale dönüyor hak yiyen ....yesin
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
after1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla