Konu: cin metubu
Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 07-03-14, 12:01   #9 (permalink)
cinciadam
ÜYE

Konular: 0
Tecrübe Puanı: 0
cinciadam is an unknown quantity at this point

after1 sen neyden bahsediyorsun yahu bu adamın iyileştirdigi binlerce hasta var onların hepside mi yalan saten hangi hüddamcıya hadimciye bu adamın adını versen sahtekar der hadimleriniz hüddamlarınız size öyle bir tanıtıyor ben bu ilimde cok adam gördüm 100 adam gördüysem 99 u yalan şarlatan para alıp almaması şarlatan oldugunu degistirmez vefkler bilmem neler neler ben sıfır birisi degilim zamanında ilim aldım ve bu tarz seylerin cogunun aslında ne kadar küfür oldugunu anladım yardım allahtan istenir hüddamdan hadimden görevli bilmem neyden degil bir tane hadis yok ki bir tane ayet yok ki hadimden hüddamdan bahsediyorsursunuz yok ruhaniymişte bilmem neymişte o sahtekar dedigin adam sadece hadis ve kuran üstünden hareket eder sizin cincileriniz ise yok vefk yok büyü yok sana su yapılmıs hadimler hüddamlar tarafından 10 -15 muska getirilir vs vs neler neler bu ilimde allahtan sıfır degilim ki siz ve sizin gibilere cevap verebiliyorum hadimde hüddamda şeytandır

yahu guarey bende seni akıllı biri sanmıstımda sende cok farklı degilmişsin erol hoca para alır dogru ama hocam param yok yetiş de kapına kadar gelir bunu ben demiyorum hastaları diyor anladın mı sen hic adamın yanına gittin mi günde maksimum 1 saat uyuyan biri geri kalan 23 saati bu islerle ne sizin gibi bos vakti var ne baska bir şeyi telefonları bir dakka susmaz şimdi para konusuna gelince adamın hayatı sadece buna odaklı gökten ne altın yagar ne ekmek su bu adam para almasa evi neyle gecincek ki aldıgı paralarla bile adem ogluna faydalı bir iş yapacak onun icin para biriktiriyor sen ve senin gibi hadimciler bunu anlamaz
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:

Konu cinciadam tarafından (07-03-14 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ard Arda Mesaj Yazılması
cinciadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla