Konu: cin metubu
Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 07-03-14, 12:48   #10 (permalink)
after1
ÜYE

Konular: 16
Tecrübe Puanı: 0
after1 is an unknown quantity at this point

sen beni anlmaıyon heralde bu işin ehli olan kişiler 30-50tl karşılığında hastayı 1 günde normale döndürüyolar gözümle gördüm canlı olarak arkadaş sen anlamıyonmu beni.Cinelrin arasında ismi geziyomuş cin avcısı diye saçma sapan cin seni neresine takar.Neden ozaman her videosunda bedduadan dolayı hastalanıyor insanlar neden baika bir sebeten hastalanmıyor.Gerçekten yemin ederim cinlere sahip insanlar tanıyorum şimdiye kadar zarar görmemişler bundan sonra görmezler.Cini bir büyücü görevlendirmediği sürece kolay kolay kişi hasta olmazcin musallatına uğramaz.Ben sordumki hadi dışardan cinler tarafından yapılan müdahaleleri iyileştirsin bedende cin çıkarmasını biliyorya.Bir kişi daha tanıyorum Furkan diye sieden adam 100tl alıyor.Bu neden 750tl alıyor hak yiyen bok yesin bana erol savunma sahtekar adam tipinde nur yok siz bu adamamı inanıyorsunuz.Her para alan şarlatan değildir.750tlnin lafını etmeyen adam gelipte burda 30-50tlye hastayı iyileştirene laf etmesin.Ayrıca salih memişoğlu dedelerim var diyor doğrudur hasta iyileştirdiğide doğrudur ama dedeler(cin)sayesinde meşhur oldu almanyaya ora bura gidiyor para kazanıyor.Benim bildiğim kişilerde bunlar gibi sağda solda reklam yapmıyor ayrıca ruhsatları var.Siz şimdi Erol denen sahtekarımı savunuyorsunuz???İyileştirdiği hasta vardır ama o kadarda 750l alınmaz kardeşim.Allah razı olsun hastaları iyileştirenlerden
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:

Konu after1 tarafından (07-03-14 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.
after1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla