Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 19-12-16, 22:07   #1 (permalink)
ghostLy
ÜYE

Konular: 2
Tecrübe Puanı: 0
ghostLy is an unknown quantity at this point
Standart Bilgi almak istiyorumm...

Bilgi almak istiyorumm...

Merhaba, iş yerimde çalışırken birden hipnoz oldum gibi , gözlerimde işiklar parlamaya ve dalgalanmaya başladı., sonrasında her akşam yattığımda, tam kafayı yastığa koyduğumda gözlerimden yine aynı şekilde hipnoz olur gibi işiklar şaçılmaya başladı gözlerimde dalgalanmalar oldu ve hergece beni sanki geçmişime götürüyorlar dalga geçiyorlar. biriyle birşey konuşsam gece rüyamda dalga geçiyorlar. ve , benim düşündüklerimi benim evde ne yaptığımı ne ettiğimi , kimlerle görüştüğümü nereye gittiğimi diğer dışardaki çevremdeki insanlar benden daha iyi biliyor. birisiyle birşey konuştuğumda diyelim alışveriş merkezine gitcem radyo dinlicem o kanalı neden açıyor şu kanalı açsaydı dediğimde iş yerimde , birisi var sürekli şu kanalı açsaydın şu alışverişmerkezine gitseydin, caddede birşey konusuyorum iş yerinde geldiğimde iş yerindeki kişi benim caddede konuştuğumu iş yerinde bana yansıtıyor... ve ayrıca hergece , kulağımda bir çınlama volumu yukselen artan , ve hergece 1-3 arası oluyordu ne kadar, dua okusamda rahatsız ediliyorum...

benimle uğraşan kişiler acaba iş yerindeki kişiler midir?
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:

Konu ghostLy tarafından (19-12-16 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir.
ghostLy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
aşk büyüsü yapma