Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 21-12-16, 20:28   #4 (permalink)
ghostLy
ÜYE

Konular: 1
Tecrübe Puanı: 0
ghostLy is an unknown quantity at this point

karnımda vucudumda sürekli birşeyler geziyor gibi , ve rüyalarımda sürekli , alay geçmeler bugun ne konuştuysam kendilerine ait bilgi veya birşey konuşsam geceleri rüyalarıma girmeleri kendilerini göstermemeleri veya rüyaların farkli şekillerde manupule edilmesi.. geçmişe dayalı bazı görüntüler. sırlarımın çalındığı yönünde hisediyorum ve beni bir tuzağa düşürme peşinde olduklarına inanıyorum sırlarımda geçmişte yaşamış olduğum korktuğum veya yaptığım hatalarımı kişilere cinleri ile vesvese verdirtip başıma düşman salmaları gibi bunların artık çanağına mı bastım çömleğine mi bilemiyorum ama bunlar sürekli rahatsız ediyorlar.. korkmuyorum sürekli rahatsız edilmek canımı sıktı... namaza başladım namazımla bile alay geçiyorlar.. zaten allaha sığınıyorum , benim gideceğim yerle onların gitceği yer farksız değil , allah onuları bildiği gibi yapsın diyorum... ve allaha havale ediyorum..

saraz allah razı olsun.. inşallah, cümlemizin başındaki belalar musubetler allahın izni ile def olur. kendi şerleri kendi başlarına döner..
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
ghostLy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla