Go Back   Gizli İlimler Alemi,Büyü Yapma,Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır,Büyü Nedir > İSLAMİ VE GİZLİ İLİMLER > Büyü Çeşitleri (Aşk Büyüleri)

Büyü Çeşitleri (Aşk Büyüleri) Büyü çeşitlerinden örnekler,bağlama, aşık etme,şans ve diğer büyü çeşitleri

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 06-03-12, 20:48   #51 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 22-05-11
Mesajlar: 261
Konular: 1
Tecrübe Puanı: 0
fatoss is an unknown quantity at this point
Standart

medyum dolunay
Alıntı:
EdwardBella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
fulan yazan yere anne ısmını fulaneh yazan yere kısın kendı adımı yazılır acaba lutfen yardımcı olur musunuz tskkrler
tam tersi...fulan yazan yere kisinin adi, fulanete yazan yere annesinin adi.
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
fatoss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Medyum dolunay
Okunmamış 06-03-12, 21:17   #52 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 14-01-12
Mesajlar: 181
Konular: 6
Tecrübe Puanı: 0
eloelo is an unknown quantity at this point
Standart

Küçük bir öneride bulunmak istiyorum..Helak gibi kuvvetli bedduaları yapmadan önce %100 haklı durumda olduğumuzu bilmeliyiz.Basit kıskançlıklar,hırsa kapılma gibi,karşıdaki kişiye sırf kötülük olsun gayesiyle yapılıp yapılmadığına dikkat edilmelidir..Örneğin,siz işinizde gücünüzdesiniz ama adamın biri durduk yerde ve tamamen haksız olarak size saldırıyor,önce o kişiye bunu haketmediğinizi bu şekilde davranmayı bırakmasını rica edin,buna rağmen siz tamamen masumsanız ve hala zulüm etmeye devam ediyorsa bu halde dilediğiniz şekilde beddua edersiniz..Aksi halde yapılan beddua kişiye dönebiliyor..Yüce Allah durduk yerde kötülük yapan,hakbilmez insanları ıslah etsin ve onlara fırsat vermesin(amin)
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 10-04-12, 20:34   #53 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 05-12-11
Mesajlar: 26
Konular: 0
Tecrübe Puanı: 0
neri is an unknown quantity at this point
Standart

ben bu akşam yaptım,3.kişi için eşimi evden uzaklaştırdı çocukları ve beni soğuutu boşanmak istiyor ,ve bizlere büyüler yaptırdığınıda biliyorum,çok şeyler denedim okudum okuyorumda ama iş buraya geldi,yanlışanlamayaın 9 ay öncesine kadar çok mutlu aile idik,eşim aile böyle olur der,geceleri biz uyurken bizi seyrederdi şimdi bu kişi haketmedimi vallahi yakıp allahıma havale ettim artık dayanamıyorum çünkü bunu yaşayan bilir ,ve ben eşim için bu güne kadar maddi manevi çok zorluklara gögüs gerdim ailemi bir arada tuttum,yılmadım ama şimdi o gitti
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
neri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 11-04-12, 10:29   #54 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 23-12-11
Mesajlar: 576
Konular: 4
Tecrübe Puanı: 0
forumcuali is an unknown quantity at this point
Standart

Alıntı:
neri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben bu akşam yaptım,3.kişi için eşimi evden uzaklaştırdı çocukları ve beni soğuutu boşanmak istiyor ,ve bizlere büyüler yaptırdığınıda biliyorum,çok şeyler denedim okudum okuyorumda ama iş buraya geldi,yanlışanlamayaın 9 ay öncesine kadar çok mutlu aile idik,eşim aile böyle olur der,geceleri biz uyurken bizi seyrederdi şimdi bu kişi haketmedimi vallahi yakıp allahıma havale ettim artık dayanamıyorum çünkü bunu yaşayan bilir ,ve ben eşim için bu güne kadar maddi manevi çok zorluklara gögüs gerdim ailemi bir arada tuttum,yılmadım ama şimdi o gitti
Kardeşim inan seni çok iyi anlıyorum. Bu insanı kahreder. çünkü yanındasındır nereye baksan onla ilgili bişey ;hatıra; vardır. evladının yüzüne bakarsın onu görürsün. Neden diye kendini kahredersin. yazmaya devam edersem kitap olur inan.
Lakin işte bu nokta da tam ayrıma geliyor insan. Ya kahredip perişan edeceksin kendini ahireti dünyayı ya da hemen ayağını denk alıp Allah'a sığınıp hemen ona yönleceksin...
Zira bir islam büyüğümüz (Allah onlardan razı olsun) diyorki;

" Eğer geçiminde bir sıkıntı ve değişiklik, rızkında bir güçlük, halinde bir perişanlık görürsen; bunun, Allah'ın emrini bırakıp nefsinin heva ve hevesine uyduğundan ileri geldiğini bil... Ellerin ve dillerin sana uzandığını canına, malına, evlat ve iyaline kastedildiğini görürsen, bunların yasak işleri işlediğinden, ilahi sınırları ihlal ettiğinden üzerine düşen hakları ;vazifelerini; yerine getirmediğinden ileri gelmiş olduğunu bil..."

Kardeşim, başımıza bir musibet gelir gelmez hemen feryat figan edip aman ben şöyle iyiydim neden bu böyle oldu Allah hepsini kahretsin diye ahu figan etmek yerine geriye çekilip önce kendi halimize bi bakmamız gerek. Çünkü herkesinde bildiği gibi -ki öyle olmasa sen bu sitede olmazdın- Allah inancımız var ve bu imtihan dünyası ve Rabbim inan uyarıyor, anlamıyoruz; uyarıyor es geçiyoruz. hep minik minik şefkat tokatları geliyor ilk başta. Ama kul anlamıyor işte burda Rabbimin imtihanı yakalaması çok şiddetlidir ayeti (inne batşe rabbike le şediyd) aklıma geliyor. Sen çocuğun bi kusur işlediğinde uyarırsın "yapama evladım" diye baktın ki devam ediyor bak" tokat geliyor ama" dersin. hala devam ediyorsa " tokadı basarsın" çocuk ağlamaya oturur özür diler vb. ama o senin evladındır 2 dk sonra bağrına basarsın değil mi? İşte Rabbimin bizlere olan merhameti senin evaldına olan merhametinin -teşbihte hata olmasın- milyon katıdır.
Kardeşim bu dünya da Allah'tan daha çok sevilmeye Allah'tan daha çok övülmeye layık hiç bir şey yok bunu da aklımızda bulundurmak gerek. Peygamber efendimiz (sav) Hz. Aişe validemizi(Allah ondan razı olsun) çok seviyordu gözünün nuruydu O. Ama iftira ettiler O'na Peygamber efendimiz (sav) çok üzüldü günlerce gözyaşı döktü. Anladı ki Allah'tan gayri kimse bu kadar(buraya dikkat tabiki birini sevmek aşık olmak güzel şeylerdir ama bunları yaşarken ölçüyü bilmek bu muhabbetin Allahtan geldiğini bilemk ona bu duyguları verdiği için şükretmek gerek). sevilmez hemen onunla imtihan olur. Senin durumunu tam bilmemekle birlikte onu çok sevdiğini kaybetme korkusu ile belki yanlış olan şeyler yaptığını belki elinde olanlar için yeterince şükretmeyip hatta isyan ettiğin içindir(bu kısmı kendi nefsim için söyledim lütfen siz öylesiniz diye değil) kendine bir bakmanı tavsiye ediyorum. Rabbim çok sevdiği bazı kulları için bazı şeyleri ahirete yani sonsuz bir hayatın olduğu mükafatların çok olduğu gibi azabında çok şiddetli ve çetin olduğu zerrenin hesabının sorulduğu bir ahiret hayatına bırakmadan belkide binde biri bir bedel ödeyerek günahlarımızı burada affetmek istiyor. Bu aslında bize bahşedilmiş bir mükafat. bazen mağzalarda indirim olur 100 liralık malı 10 liraya alıverirsin çok sevinirsin işte böyle bişey.

Kardeşim bazen yasak birşeyi yiyip cennetten çıkarılmış herşeyini kaybetmiş gibi bazen kendini bir mancınığın üzerinde ateşe atılıyor gibi bazen en sevdiklerin tarafından kör bir kuyuya terkedilmiş gibi bazen sevdiklerin seni yaklayıp kolunu kanadını ayırmış gibi bazen bir balığın karnında yapayanlız çaresiz hiç bir umut yok gibi hissedersin. İşte bu noktada sana cevap verecek tek varlık bu musibeti başından atacak bu meseleyi çözecek tek varlık yine sana bu musibeti veren Allahtır. Başımıza olmadık bişey geldi Allah c.c bakıyor bu kulum ne yapacak ? Çünkü şeytan Allah c.c inat dediki "sen bu insanlara çok değer verdin ama ben sana onların sana layık bir kul olmadığını göstereceğim" Bakalım bu musibet karşısında Bana mı yönelecek tevbe edecek beni kurtar diye yalvaracak medet dileyecek el aman Allahım diyecek. yoksa isyan edip kahredip omadık yollara sihirlere büyülermi kapılacak Allahın külli iradesini hiçemi sayacak. Bu satırdan sonrasını düşünmen için sana bırakıyorum.

Kardeşim sabır çok önemlidir. Öyle bir şeyki bu bıçak biricik oğlunuzun boğazındadır. çocuk gözünüze bakmaktadır. Bakarsınız Allahım yardım et diye ama imtihan devam etmektedir. taki siz biricik yavrunuzun boğazını kesmek için bıçağı boğazına çalana kadar... son saniye ye kadar devam eder.İşte Hz. ibrahimin imtihanı örnektir bize. Kendi evladını onu yerine koy ne kadar çetin bir imtihandı ve nasıl kazandı. ta ki bıçağı birtanecik evladını boğazına çalana kadar imtihan devam etti.
Yunus a.s kavmini terk etti balık onu yutuverdi. Balığın karnında çaresiz karalık çıkacak hiç bi yer yok. Anladıki kendi etti kendi buldu ve "Ya Rabbi, ben nefsime zulmettim, zalimlerden oldum" diye dua etti Allah duasını kabul etti.
Bilmukabil Adem as. benzer şekilde yalvararak tövbe etmiştir.
sabretmek Allah'a yönelmek herşeyin O'nun iradesi ile olduğunu ve herşeyin bir imtihan olduğunu bilmek Sadece O'na yönelme sadece O'ndan yardım dile-n-mek herşeyin Allahtan geldiğini bilmek ve ona göre davranmak...

Kardeşim sanma ki her zalimin zulmü yanına kalmış;kalacak. " Kim zerre kadar hayır ederse karşılığını bulacak kim de zerre zulüm ederse karşılığını bulacak.
Abbasi halifelerinin beşincisi Harun Reşit, sarayının bahçesindeki bir gülfidanını çok beğenir. Yaprağı, kokusu, görünüşüyle dikkatini çeken gülü özel bakıma alması için bahçıvana emir verir.

Bahçıvan üzerine titremeye başlar gülün. Ne var ki, sakınan göze çöp batar derler ya. Aynen öyle olur. Bir sabah bahçıvan gelip bakar ki, gülün dalına konan bir bülbül, ne kadar yaprak varsa hepsini gagalayarak yere düşürmüş. Tek yaprak bırakmamış gülün başında. Korku içinde koşar halifeye Sultanım der, üzerine titrediğimiz gülün yapraklarını bir bülbül gagalayarak yere dökmüş, tek yaprak bırakmamış gülün başında... Harun Reşit, telaş etmeden cevap verir: Üzülme efendi üzülme, der. Bülbülün yaptığı yanına kalmaz!.

Rahat bir nefes alan bahçıvan işine döner. Bir gün bakar ki, bir yılan yaprakları düşüren bülbülü yakalamış, yutmak üzere, otların arasında kayıp gidiyor. Heyecanla yine halifeye gelir: Sultanım der, bülbülü bir yılan yakalamış, yutarken gördüm. Sultan yine telaşsız: Merak etme efendi der, yılanın yaptığı da yanına kalmaz!

Bahçıvan yine işine döner... Bir ara bahçede çalışırken otların arasında yılanı görür. Hemen elindeki küreğiyle darbe üstüne darbe indirerek yılanı orada öldürür. Sevinçle geldiği halifeye durumu anlatır:

Sultanım der, bülbülü yakalayan yılanı ben de bahçede otlar arasında yakalayıp küreğimle öldürdüm. Harun Reşit yine sakin: Bekle efendi bekle der, senin de yaptığın yanına kalmaz!. Nitekim çok geçmez bahçıvan hatalar yapar. Yakalayıp halifenin huzuruna çıkarırlar. Cezalandırılmasını isterler. Halife emrini verir.

Atın bunu zindana! Hemen yaka paça zindana doğru götürürken geriye dönen bahçıvan şunları söyler: Sultanım der, bülbülün yaptığı yanına kalmaz dediniz, onu yılan yuttu. Yılanın yaptığı yanına kalmaz, dediniz, onu da ben öldürdüm.

Şimdi benim yaptığım da yanıma kalmıyor, sen zindana attırıyorsun.. Herkesin yaptığı yanına kalmıyor da seninki mi yanına kalacak? Demek sana da bir yapan çıkacak... Öyle ise gel sen bana yapma ki bir başkası da sana yapmasın!.. Harun Reşit, doğru söyledin bahçıvan, diyerek: Bırakın bahçıvanı, çiçekleri sulamaya devam etsin!.. Derler ki: Sultanımız, yaptığı yanına kalır! Hayır der, kimsenin yaptığı yanına kalmaz. En ağır şekliyle ahi rette ödemeye tehir edilir. Ama gafil insanlar bunun farkına varamaz da, yaptığı yanına kaldı sanırlar! Evet, Kimsenin yaptığı yanına kalmaz. Bunda hiç şüpheniz olmasın. Yanına kaldı sanılanlar daha ağırıyla ahir ette ödemeye tehir edilirler. Ne var ki, gafil insanlar bunun farkına varamaz da yaptığı yanına kaldı sanırlar.

Kardeşim çook uzun oldu inşaallah bir hayra vesile olur. canını sıktımsa yada hoşlanmadığın bişey söyledimse Allah rızası için hakkını helal et Allah yar ve yardımcımız olsun

Dua.... Dua.... Dua..... Israrla dünyaya rağmen zalimlere rağmen şeytana rağmen dua zira sırtımızı verdiğimiz kapısını çaldığımız Her şeyin en üstünde olan Allah'tır vesselam..selam ve dua ile..
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
forumcuali isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 11-04-12, 17:02   #55 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 05-12-11
Mesajlar: 26
Konular: 0
Tecrübe Puanı: 0
neri is an unknown quantity at this point
Standart

çok haklısın kardeşim,çokta güzel yazmışsın "Dua.... Dua.... Dua..... Israrla dünyaya rağmen zalimlere rağmen şeytana rağmen dua zira sırtımızı verdiğimiz kapısını çaldığımız Her şeyin en üstünde olan Allah'tır " aynen dediğin gibi ne kadar günahım varki bunları çekiyorum diye düşündüm sonra imtahan olabilir dedim ve bekliyorum ama Allahıma şöyle dua ediyorum tabiki nefsimden tez vakitte hakkımı ve intikamımı al bizi ferahlat yok uzayacaksa yani çocuklarında çıkacaksa ahirete kalsın diyorum,ve ayrıca Allahım beni evlatlarımla imtahan etme diyorum çünkü eşimin yaptığı yanlışlardan çocuklarıma bir müsibet gelmesinden korkarım ,çünkü allah en sevdiğinizden alırım diyor,ama dediğin gibi sessizce dua edip beklemek lazım ama çok zor ,Allah (c.c) sabırlı acelesi yok ,ama ben sabırsızım ama yinede ne olacaksa mutlak bizim için en hayırlısı olacağına inanıyorum ,yani en azından maddi olarak kendime yetebilsem hemen boşanacağım,çünjü aldatılan,ezik,zavallı durumuna düşmüş gibi hissediyorum evli kaldığım sürece bu durumu kabullenmiş gibi oluyorum,artık duyguyu daha geriye attım önce onurum,kendime saygım sonra sevgim yeterince acı çektim ona değmez o zaman neden acı çekiyorsun buralarda karışık kendimide anlıyamıyorum mantık geride kalıyor ahh..neyse canını sıkmamışımdır inşallah .Umarım bu imtahanı geçerizde ahireti kazanırız mevlam ne eylerse güzel eyler ama zalimlere fırsat vermesin ,iki rahmetin biri ya ıslah olsunlar,yada helak olsunlar
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
neri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 11-04-12, 18:36   #56 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 23-12-11
Mesajlar: 576
Konular: 4
Tecrübe Puanı: 0
forumcuali is an unknown quantity at this point
Standart

Alıntı:
mevlam ne eylerse güzel eyler ama zalimlere fırsat vermesin ,iki rahmetin biri ya ıslah olsunlar,yada helak olsunlar
İşte ne güzel söylemişin kardeşim. Doğru olan Allahım ıslah et eğer mümkün değilse benim intikamı sen al " Ya Cebbar Ya Kahhar Ya Zel batşiş şediyd." Vekilim sensin. demektir.


Estağfurullah canım felan sıkılmadı bir müslümanın duasını helde mazlum bir müslümanın duasını alabildiysem ne mutlu...

selam ve dua ile...
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
forumcuali isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 25-04-12, 15:38   #57 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 01-05-11
Mesajlar: 6
Konular: 0
Tecrübe Puanı: 0
mahmutcan is an unknown quantity at this point
Standart

degerli kardeşler acaba anne ismini bilmiyorsak ne yapmamız lazım
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
mahmutcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 25-04-12, 15:44   #58 (permalink)
YASAKLI
 
Üyelik tarihi: 11-07-11
Mesajlar: 221
Konular: 15
Tecrübe Puanı: 0
SARI LALELER is an unknown quantity at this point
Standart

Alıntı:
mahmutcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
degerli kardeşler acaba anne ismini bilmiyorsak ne yapmamız lazım

havva anamızdan dogma die niyet edebilirsin
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
SARI LALELER isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 23-05-12, 20:48   #59 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 19-05-12
Mesajlar: 6
Konular: 0
Tecrübe Puanı: 0
nede is an unknown quantity at this point
Standart

yani düşman ve annesinin adı mesela yıldız oğlu Ahmet
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
nede isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 24-05-12, 17:16   #60 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 26-03-11
Mesajlar: 63
Konular: 1
Tecrübe Puanı: 0
selim is an unknown quantity at this point
Standart

Güzel ve faydali bir paylasim. Tesekkürler. Mutlaka birilerine lazim olacaktir. :-)
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
selim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açıkask
Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:38.

Desteklenen Siteler=>Kısmet Açma Duası| Büyü| bağlama büyüsü| aşk büyüsü nasıl yapılır
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir.5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp,yasal olmayan bir paylaşım olduğunu düşünüyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.Haberler Haberler