Gizli İlimler Alemi,Büyü Yapma,Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır,Büyü Nedir

Gizli İlimler Alemi,Büyü Yapma,Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır,Büyü Nedir (http://www.ilimalemi.com/)
-   Dilek Duaları (http://www.ilimalemi.com/dilek-dualari/)
-   -   Evinizdeki Bereketi Arttırmak İçin Dua (http://www.ilimalemi.com/dilek-dualari/21509-evinizdeki-bereketi-arttirmak-icin-dua.html)

ilimalemicom 16-07-13 12:41

Evinizdeki Bereketi Arttırmak İçin Dua
 
Evinizde son zamanlarda olduka şiddetli geçimsizlikten dolayı veya başka sebeplerden dolayı sürekli olarak kavgamı ediliyor evinizde artık huzur her geçen gün azalıyormu bugün sizler ile paylaşıcağımız dua ile evinizde kocanız ile,çocuğunuz ile bir konuyu tartışırken daha sakin bir birinize daha anlayışlı konuşcaksınız evinizde huzuru bulcaksınız


Evdeki dirlik, düzenin ve bereketin artması için, hatta üzerinde tembellik uyuşukluk isteksizlik olan, evindeki asiT vazifelerini yapamayan, üzerindeki ağırlığı bir türlü atamayan kimseler için aşağıda gelen ayetler yazılır, hem eve serpilir, hem de evde oturanlar içerlerse kısa zamanda beklenilen etki fazlasıyla hissedilmeye başlanır.
Ayetler şunlardır;http://www.buyu.net/wp-content/uploa...ulma-duasi.jpg


(1) El hamdü lillahillezi enzele al abdihil kitabe ve lem yec’al lehu iveca*
(2) Kayyimel ii yünzira be’sen şedidem mm Iedünhü ve yübeşşiral mü’mininellezine ya’melunes salihati enne lehüm ecran hasena*
(3)
Makisine fihi ebeda*
(4) Ve yünzirallezine kalttehazellahü veleda
*
(5) Ma lehüm bihi mm umm ve la ii abaihim kebürat kelimeten tahrucü mm efvahihim in yekulune illa keziba*

Selinay 16-07-13 16:41

Buna ihtiyacım vardı aslında. Durduk yere aniden gülen yüzler soluyo bizim evimizde. aniden bi kargasa yasanıyo . aradan zaman geciyo oturup sohbet ederken biz neden kavga ettik diye soruyoruz birbimize . ama cevap aynı " hatırlamıyorum ki ııı seyden heralde " . cevap sadece bu. tartısma nedeni bile belli değil. Allah razı olsun. çok hürmete gecti.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 14:45.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.