Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 02-04-12, 11:55   #8 (permalink)
esaret
Administrator
ÜYE

Konular: 162
Tecrübe Puanı: 0
esaret is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ahududu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Esaret,oncelıkle benı kaale alıpta soruma cevap verdıgınız ıcın tesekkur ederım.Evet 5 aydır para almadan calıstım işyerımı kotu gununde terketmedım vefaydı amacım çunkı ilk işyerim ve ben buradan cok sey ogrendım ekmek yedım.Son olay da olmasaydı ısler duzelene dekte sabreder cıkmazdım.Tabıkı hersey dua ıle halledılmez ve baska yollarda var bunun bılıncındeyım ama cokseyde dua ıle haloluyor bununda bılıncındeyım.Kımseyı ifşa etmeden kolaylıkla paramı ınsallah kurtarırım tek amacım bu ve bu amacla sıtenınde formatı dualarla yol gostermek bır nevı dıyerek sızlere danısmak ıstedım bu sorunumu.Burada öyle konular için dua önerılerı varki benim sorumun abes olmadıgını dusundum.Sizin paylasmıs olduğunuz ve cevapladıgınız o kadar sorulardan cok faydalandım.Siz ve insanlara yardım amacı tasıyan tum ınsanlardan Allah razı olsun ve dua etmekten biz insanları aciz bırakmasın inşaallah.Hersey için çok teşekkür ediyorum.
değerli kardeşim şirketi hala kötü gün yaşıyorsa değil dua adamı sıkıştırsan dahi paranı olmadıkça veremez..madem kötü günde fedakarlık yaptınız patronun bunu taciz ederek karşılaması bu olayın dua değil hukuk ile halledilmesi gerektiğini gösterir..yinede tabii takdir sizin...
Destek ve Eme�imiz ��in L�tfen Payla��n:
esaret isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla