Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 14-11-13, 15:14   #9 (permalink)
kunfeyekun
ÜYE

Konular: 1
Tecrübe Puanı: 0
kunfeyekun is an unknown quantity at this point

ilkönce cerren adlı üyeden baslayalım biliyorsundurki iftira atmak büyük günahlardan bir tanesidir ve sen suan iftira attın benim müslüman cinleri sevmedigimi nereden cıkardın ben kafirlerini dahi severim yapım geregi bunun hakkını senden öyle ya da böyle ahirette alacam bunu bil ikincisi yabaki ile baslayan üye senin ilmin ne dereceki gelmis burda beni yargılıyorsun biz ordan burdan okumalarla degilk tecrübelerle konusuyoruz müminleride asırı yalan söylüyormus yahu bunu sana kim söyledi ben tecrübeden bahsediyorum adam gelmis 3-5 tane hoca denilen aslında hocalıktan bi haber insanların sözünü bana söylüyor gelsinler bakalım hangimiz kuranı daha iyi biliyor hayatına idrak etmis demissinki hadis reddetmek kıyamaet alameti yahu adam allah sana iki göz vermis afedersinde nerenle okuyorsun ben hadisi reddetmedim sadece dogrulugu kime göre dedim araştırırsan araştımark derken senin yaptıgın gibi degil 3-5 tane islami forumu gezip gelme git bizzati diyanete kütüphaneler eski yazımlara bak gerci o da yoktur ya sende anca gidip ordan burdan elestirirsin ha madem tatmin olmadıysan özelden yaz bana sana gercek bir havas alimi öyle senin tanıdıkların soytarılardan degil bu isi hakkıyla yapan adamın adresini vereyim sen onunla konus hatta yanına git sana kanıtlasın ben mi haklıyım yoksa sen mi biz burda gercegi dogruyu paylasıyoruz arka arkaya gelmis herkes bir laf sokma elestirme pesinde ben kac senemi verdim öyle bazılkarı gibi 3*5 kaynak okuyup konusmakta da degilim bu saatten sonra ancak mesaj kutuma bakarım yazarsan eger adresi veririm bir dahada bu sitede ne birsey paylasırım ne yorum yaparım karsıt düsüncelere saygı diye bir sey yok iki dakikada dinsiz imansız ettiler insanı
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
kunfeyekun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla