Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 13-04-18, 03:08   #388 (permalink)
zeinarda

Konular: 72
Tecrübe Puanı: 10
zeinarda is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bilimum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ALLAH rızası için yardımıniza ihtiyacım var ben bü semaları ilk başta 3000 defa okudum sonra günlük 100 defa okumaya devam ettim beraberinde de ya vedud okuyordum ama sık sık karabasan görmeye başladım basim sık sık ağrıyor koruma yapıyorum şimdi devam edeyim mi okumaya insanlarin dedikoduları artık ayyuka ulaştı artık dönmese bile bari şu dedikodulari kesmek için dönsün ALLAH rizasi için yardım edin ailem is arkadaşlarım herkese rezil oldum beni birakip gitti ama bü karabasan beni düşündürüyor
O karabasan korkuların nedeniyle oluyor,depresyonda olduğunu tahmin ediyorum..Depresyon insanda derin uyku uyumasına engel olur,bu nedenle de uyku felci dediğimiz halk arasında karabasan denilen olay gerçekleşir....

Dedikodulara kulaklarını tıkayacaksın,en çok dedikodu yapan kişinin kendi hayatı en karmaşık kişi olduğu bilinir....

O nedenle de dedikodu yapanlara şöyle diyebilirsin,
<<sizler önce kendi gözünüzdeki çöpü çıkarın da sonra konuşun,hepinizin hayatındaki karanlık noktaları gün ışığına çıkarırsam sokağa çıkamazsınız>>
diyerek kestir at......

Hayat, senin hayatın kimseyi ilgilendirmez....

Haaa bu arada o dedikoduculara da söyle;hiç kimse kınadığı şeyi kendi nefsinde yaşamadan ölmez...
Destek ve Eme�imiz ��in L�tfen Payla��n:
Ama tüm dönemeç ve sapaklar yolcuya aittir.
Öyleyse,ne hayatın hakimisin,
ne de hayat karşısında çaresizsin.

zeinarda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla