Ağız Bağlama Büyüsü

Konuşmak ve dili kullanmak her zaman insanlar için olumlu sonuçların ortaya çıkması anlamına gelmez. Bazen kötü şeylerin de ağızdan çıkması söz konusudur. Ağız bağlama büyüsü işte bunun önüne geçebilmek için yapılan en temel ritüellerin başında geliyor.

Ağız Bağlama Büyüsü Neden Yaptırılır?

İnsanların iletişim sağlaması her zaman konuşmakla mümkündür. Dil üzerinden ifade edilmiş olan sözcükler bazen çok yaralayıcı olabilir. Ağız bağlama büyüsü, bunun önüne geçmek için yapılır. Ne yazık ki toplumumuzun hatırı sayılır bir kısmında dedikodu yapmak ve gıybet etmek bir gelenek haline gelmiştir.

Sizin hakkınızda olur olmaz konuşan, bunu arkanızdan yapan, olumsuz ifadeleri dile getiren kişilerin bulunması can sıkıcı bir şeydir. Bunun önüne geçebilmek için onlarla iletişim kurmanız şarttır. Bu her zaman işe yaramaz. Ağız bağlama büyüsü sayesinde buna kesinlikle son vermek mümkündür.

Ağız bağlama büyüsü yaptıranlara baktığımız zaman özellikle sülale içinde hakkında çok konuşulan gelinlerin ilk sırada geldiğini görmekteyiz. Ağız bağlama büyüsü bazen ise iş yerindeki veya okuldaki dedikodulara bir son vermek için tercih edilmektedir. Amacı bakımından bakıldığında kesinlikle hayırlı bir büyüdür. Yaşam enerjinizi yeniden kazanmak için hakkınızdaki bu saçma konuşmalara son verebilirsiniz. Ağız bağlama büyüsü bu yüzden bazen bir zorunluluk halini alır.

Ağız Bağlama Büyüsünü Kim Yapar?

Medyumlar, ağız bağlama büyüsü yapan kişilerdir. Ağız bağlama, kişinin lal olmasını sağlamamak değildir. Sadece belli insanların, bunu yaptıracak şahıs hakkında konuşmasının önüne geçmek, kötü sözleri sarf etmesini engellemek için gerçekleştirilir. Bu yüzden ağız bağlama büyüsü profesyonellik ister. Medyumlarda bunun fazlası vardır. Sizden istenen ve kişiye has olan bilgiler, bazı materyaller, sürecin sorunsuz bir biçimde tamamlanması anlamına gelir.

Ağız Bağlama Büyüsü Yaptıracakların Dikkat Etmesi Gerekenler Nelerdir?

Ağız Bağlama Büyüsü

Ağız bağlama büyüsü yaptırmak belli kurallara dikkat edilmesi gerektiğini kesinlikle ortaya koyar ve bunlar şöyledir;

  • Kimin ağzının bağlanması isteniyorsa onun tüm bilgileri verilmelidir.
  • Bunun yanı sıra dikkatli olmak, öncesinde karardan yana bir sıkıntı yaşamamak da gerekiyor.
  • Büyülerin açık edilmesi, bunu tutmasını engelleyen durumları beraberinde getirebilir. Her şey sır olarak kalmalı, bundan en yakın kişiye bile kesinlikle bahsedilmemelidir.
  • Tüm bunlara ek şekilde inancın bulunması halinde bu, büyünün gerçekleşme süresini de kesinlikle kısaltacaktır
  • Dua etmek büyü yapılması sırasında çok önemli bir ritüel olmasından dolayı bunu da ihmal etmeden, dinimizin açık bir biçimde emretmiş olduğu kurallara göre yapmalısınız.

Ağız Bağlama Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Ağız bağlama büyüsü etkisinin ortaya çıkması çok uzun sürmez. Genellikle birkaç gündür. Ancak her şeye rağmen bir süre verilmez. Çünkü bu bazen sarkabilir. Fakat kabul edilmiş olan bir görüşe göre, hangi büyü olursa olsun bunun 40 günlük zaman dilimi içerisinde etkisini göstereceğine dair yaygın bir inanç mevcuttur. Bunu unutmadan, biraz bekleyerek ve sabırlı şekilde hareket etmek çok mühimdir. Bu da kısa sürede sonuç almanızı sağlar.

Ağız Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ağız bağlama büyüsü nedir?

Ağız bağlama büyüsü, hedef kişinin belli konularda konuşmasını engelleme ve kendisine karşı olumsuz düşüncelerin dillendirilmesini önlemek için yapılan bir büyüdür.

Ağız bağlama büyüsü etkili midir?

Ağız bağlama büyüsü her zaman etkili olsa da, bunun başarılı bir medyum tarafından gerçekleştirilmesi çok mühimdir.

Ağız bağlama büyüsü ne zaman etkilerini gösterir?

Ağız bağlama büyüsü gerek bunun yapılacağı kişi gerekse bunu gerçekleştiren medyuma göre farklı zamanlarda etkisini göstermektedir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1192 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
13 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir