Anında Tutan Aşk Büyüsü

Büyü ya da havas ilmi geçmiş zamandan beri insanların en çok merak ettiği, akıl ve bilim ile kavranmayan durumların yaşanmasına neden olan efsunlu bir durumdur. Büyüler çeşitli amaçlar ile yapılmakta ve ak büyüler ile kara büyüler olmak üzere genel anlamda iki sınıfa ayrılmaktadır. İnanışa göre ak büyüler iyi niyetler ile yapılmaktadır ve içerisinde karşısındaki kişiye zarar verme gibi kötü bir niyet barındırmaz. Ancak kara büyüler; insanlara zarar verme amacıyla yapılan ve sonu genelde ölüm ile sonuçlanan aynı zamanda büyüyü yaptıran kişi için de sonuçları olan tehlikeli bir büyü çeşididir.

Her ne kadar iyi niyetlerle yapıldığı iddia edilse de ak büyü yaptıran kişiler de karşısındakinin iradesi dışında bir şey yapmaya zorladıkları için bu büyülerin de İslam dininde yeri yoktur.

Ak büyüler içerisinde genellikle en çok tercih edilenler; aşk büyüleri ve bağlama büyüleridir. Sizler için anında tutan aşk büyüsü türleri hakkında bazı bilgilendirmeler yapacağız.

Anında Tutan Aşk Büyüsü Gerçekten Etkili mi?

Aşk Büyüleri çeşitli teknikler ve ulaşılmak istenen sonuçlar doğrultusunda farklı materyaller ile yapılabilmektedir. Yapılan bu büyülerin tesirleri de hem büyü çeşidine hem büyüyü yapan kişinin ilmine hem de büyüye maruz kalan kişiye göre farklılık göstermektedir.

Sevilen kişiyi aşık etmek için yapılan aşk büyülerinde çoğu kişi bu efsunun hemen etkisini göstermesini ister. Bu yüzden de anında tutan aşk büyüsü gibi etkili büyü türlerine yönelirler. Bu büyüler ise, doğru yapıldıkları takdirde gerçekten de etkili olabilen efsunlardır.

Anında Tutan Aşk Büyüleri Nelerdir?

Platonik bir aşkın karşılıklı olmasını ya da aradaki sevginin daha kuvvetli hale gelmesini sağlamak amacı ile yapılan büyülere aşk büyüsü adı verilmektedir. Geçmişten günümüze pek çok kişi bu yöntemleri kullanarak sevdikleri kişileri elde etme çabası içerisine girmişlerdir.

Bu bağlamda anında tutan aşk büyüsü çeşitleri sorgulanmış ve medyumlardan da en çok bu konuda dahilinde hizmet alınmıştır. Hızlı tutan ve etkili olan aşk büyüleri sayacak olursak;

  • Yakılarak ya da toprağa gömülerek yapılan büyüler
  • Düğüm ya da bağlama yolu ile yapılan büyüler
  • Hayvan parçaları ( bağırsak, kalp, göz vs.) ile yapılan büyülerdir.

Yakılarak / Gömülerek Yapılan Büyüler

Anında tutan aşk büyüsü sınıfı içerisinde yer alan bu büyüler oldukça tesirli büyülerdir. Genellikle, karşıdaki kişinin büyük bir aşk duyması ve kimseyi görmemesi için yapılır. Bu büyüde kullanılan materyaller, büyüyü yapan kişinin yönlendirmesi ile belirlenmektedir.

Büyü yapılacak olan malzemelere çeşitli dualar okunabilir, bu malzemeler üzerine çeşitli semboller çizilebilir ya da daha farklı teknikler uygulanabilir. Üzerine dua okunan bu materyaller işlem bittikten sonra uygun bir yere gömülebilir ya da yakılabilir.

Düğüm Ya da Bağlama Yöntemi İle Yapılan Büyüler

Anında tutan aşk büyüsü türleri içinde en çok rağbet gören büyü türlerinden biridir. Bu büyü türünde yine medyum tarafından belirlenen bir materyale ya da ipliğe çeşitli dualar okunmaktadır. Burada amaç, sevilen kişinin kısmetini bağlamak, o kişiyi büyüyü yaptıran kimseye aşık etmek ve evine bağlamak gibi isteklerdir.

Anında Tutan Aşk Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Anında Tutan Aşk Büyüsünü Nasıl Yaptırabilirim?

Bu ilim ile ilgilenen ve bu konuda gerçek bilgisi olan kişiler ile iletişim sağlanarak büyü yaptırılabilmektedir.

İnternet Üzerinden Aşk Büyüsü Yaptırsam Tutar mı?

Büyü yaptırmak için illa ki medyum ile yüz yüze görüşmenize gerek yoktur, uzaktan da büyü yapılabilmektedir.

Aşk Büyüsü Yaptırmanın, Yaptıran Kişiye Sakıncası Olur mu?

Evet, büyü yaptırmak demek dinin kurallarına karşı gelmek demektir. Bu yüzden de olumsu pek çok sorun ile karşılaşma durumu söz konusudur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1340 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
15 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir