Aşk Ve Bağlama Büyüsü

Aşk ve bağlama büyüsü veya aşkla bağlama büyüleri, genellikle platonik aşıklık durumlarında yapılır. İlişki yaşayan bireylerde bir tarafın daha uzak olması, diğer tarafın daha çok tutku ve bağlılık hissetmesi gibi durumlarda, bağlılığı sağlamak üzere yapılan büyülerdir.

Kendine aşık etme, kendine bağlama gibi durumlar için talep edilen ve eski medeniyetler bu yana yapılan büyü çeşitleridir.

Aşk İle Bağlama Büyüsü

Aşk ve bağlama büyüsü, kendine bağlama ve sadakat büyüleri kapsamına girer. Aşık etme büyüsü, aşk tılsımı, ip ile bağlama, dil bağlama gibi farklı türleri bulunmaktadır. Aşk duyulan kişiden aynı bazda aşıklık istenilmesi durumunda, platonik aşık tarafından yaptırılan bir büyüdür. Bazen de evli çiftlerde veya sevgililer arasında yaptırılan ve genellikle bir tarafın bu ilişkiye daha bağlı olduğu durumlarda yapılır.

Aşk ile bağlama büyüsü; eski yazı ile yapılan, Arapça dua yazımları ile yapılan, sembol kullanılarak eski medeniyetlerden uygulamalar ile yapılabilir. Bazı durumlarda da canlandırma ve ritüelleri ile uygulanmaktadır. Hayvan bağırsakları ile bağlama, domuz derisi ile bağlama, anahtar ile kilitleme veya daire içine alma gibi farklı yöntemleri bulunur.

Aşk İle Bağlama Büyüsü İşe Yarar mı?

Aşk ve bağlama büyüsü bir arada yapılabilir veya ay rı ayrı uygulanabilir büyü türlerindendir. Sadece aşk tılsımı olarak ya da ip ile bağlama yöntemleri kullanılarak yapılabilir. Bu alanda aşık etmek ve kendine bağlamak için yapılan uygulamalardan bazıları şöyledir;

  • Göz bağlama büyüsü
  • Dil bağlama büyüsü
  • İp ile bağlama büyüsü
  • Kilit büyüsü
  • Candar büyüsü
  • Şirinlik büyüsü
  • Evlilik büyüsü
  • Kendine aşık etme büyüsü
  • Sadakat büyüsü

Gibi farklı teknikler kullanılabilir veya senkronize çalışma yaparak iki veya 3 büyü birlikte yapılabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken büyüleri yapmayı bilen işin ehiller tarafından uygulama yapılmasıdır.

Aşk ve Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Aşık etme büyülerinin tamamı, büyü yaptırılan kişinin fark etmesi veya anlaması durumunda bozdurulabilir. Aşıklık hali devam ederken büyü yapılan kişi genellikle fark etmez. Farkında olmadan çekilim hisseder, kayıtsız şekilde aşık olur. Büyü yapturan kişi, hayatının en önemli konusu olur ve aşırı bağlılık durumları oluşabilir.

Aşk ve bağlama büyüsü anlaşıldığında bir uzman görüşü alarak ciddi manada büyü olup olmadığına baktırılmalıdır. Kişi büyünün çözülüp çözülmeyeceğine karar verecek olan kişidir. Şayet bu aşk onu memnun ediyor ve mutluluk hali sürüyorsa, büyünün bozulmasını istemeyebilir. Ancak talep edildiğinde, yapılma tekniğine göre bozdurma işlemi yapılır.

Aşk ve Bağlama Büyüsü Günah mı?

Aşk Ve Bağlama Büyüsü

İslami inanca göre büyüler, fal okları ve benzeri çalışmalar yasaklanmıştır. Bunun nedeni kişilerin hayatını ve kaderlerini etkilemektir. İrade, izin ve rıza olmadan bir başkası adına, için büyü yapmak elbette günahtır. Kul hakkı denilen olgu tam manasıyla budur.

Ancak her kişinin İslami inançta olması veya hassas düşünmesi gerekmediğini bilerek, yapılmış olma durumlarında çözdürme yapabileceğinizi belirtmeliyiz.

Aşk ve Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Aşk büyüsü bağlamak için mi yapılır?

Aşırı aşk ve tutku, genellikle büyü yaptırmaya iter. Kişinin aşkını, sadakat ve bağlılığını istemek üzere yapılan büyü türleridir.

Aşk ve bağlama tutar mı?

Konunun uzmanları ve deneyim sahibi olan kişiler tarafından yapıldığında tutan büyülerden biridir. Ancak yanlış uygulanırsa başka birilerine aşk oluşabilir.

Bağlama büyüleri çözdürülür mü?

Aşk ve bağlama büyüsü çözme işlemleri, yapılan büyü tekniğine göre farklılık gösterir. Papaz büyüsü gibi zor büyüler olsa da her büyü çeşitli çalışmalar ile çözdürülür

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü, Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1388 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir