Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü yapıldığının anlaşılması için belirtilere bakılması gerekir. Belirtiler her bir kişide farklı olarak çıkabileceği gibi büyü türüne de değişiklik gösterecektir. Kendi üzerinizde büyü olduğunu düşünmeniz için birkaç belirtiye sahip olmanız yeterlidir denebilir.

Bağlama büyüsü belirtileri genellikle ruhsal olarak yaşanan ani değişim ile anlaşılır. Bunun yanında kişilerde uykusuzluk, kabus görmek ya da benzeri belirtiler de ortaya çıkar.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün yapıldığının hemen anlaşılması güçtür. Büyü ilk yapıldığı andan itibaren kişide belirtileri göstermeyecektir. Bağlama büyüsünün etkisini gösterme süresi ortalama 3 gün olsa da belirtiler 1 aydan daha uzun bir zamanda kendisini gösterir.

Bağlama büyüsü belirtileri şu şekilde özetlenebilir;

  • Uykularınız büyüden kaynaklı etkilenir. Uykusuzluk yaşamanız uyuduğunuz zamanlarda ise kabus ile uyanmanız normaldir. Birçok büyüye maruz kalmış kişi genellikle de aynı kabusu görerek uyandıklarını söyler.
  • Uyuyamamanıza rağmen sürekli kendinizi uykulu hissederseniz. Bu durum bir zaman sonra oldukça zor bir hal alır. Günlük hayatınız bu durumdan etkilenir.
  • Büyü yapılmış kişilerde ortak rastlanan bir diğer belirti ile inanılmaz derecede sürekli devam eden bir baş ağrısıdır. Bu ağrılar genellikle uykudan uyanıldığında şiddetlenir.
  • Büyü yapılan kişilerde fark edilen bir belirti ise kişilerin ilgi alanlarının, mutlu oldukları şeylerin ve düşüncelerinin bir anda değişmesidir. Bu değişim o kadar hızlıdır ki kişi adeta kendinden farklı biri olarak uyanır.

Tüm bu belirtilerin yanında yapılan büyülerin kendine ait belirtileri de vardır. Örneğin erkeklik bağlama büyüsünde kişilerde ciddi bir iktidarsızlık görülür. Ya da kısmet bağlama büyüsünde kişiler bir türlü işe ya da aşka tutunamaz, her zaman kısmetsizdir.

Bağlama Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü belirtileri içerisinde bulunanlardan en az 2 – 3 tanesine sahipseniz uzman bir medyumun kapısını çalmanız gerekir. Sizde büyünün olduğunu düşünseniz dahi kendiniz size yapılan büyüyü göremezsiniz.

Medyum birkaç adım uygulayarak büyüyü ve yapılan büyünün türünü anlayabilir. Büyü tılsımını çözerek sizi tamamen büyünün etkisinden çıkarabilir.

Bağlama Büyüsünün Bozulması Mümkün Mü?

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsünün varlığı fark edilir ise büyüyü bozmak mümkün olacaktır. Ancak büyü bozulması için medyumun önce size yapılan büyüye ilişkin birkaç bilgiye ulaşması gerekir.

Bağlama büyüsü belirtileri ışığında yapılan işlemleriniz ile size yapılmış büyünün nasıl bir büyü olduğu anlaşılır. Eğer evinizde muska ya da vefk ile karşılaştı iseniz medyumun yanına giderken yanınızda götürmelisiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulabilir?

Bağlama büyüsünün bozulabilmesi için öncelikle bazı adımların çözülmesi gerekir;

  • Size hangi büyünün yapıldığı anlaşılmalıdır. Bağlama büyüsü belirtileri incelenerek yapılan büyünün türüne ulaşılabilir.
  • Yapılan büyüde kullanılmış olan malzemeler elde edilir. Büyü bozma işleminde bu malzemeler kullanılır.
  • Büyü yapma işlemine benzer adımlar ile büyünüzün bozulması sağlanır. Büyü bozulması işleminin sonucunda kısa süre içerisinde rahatladığınızı hissedersiniz.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sürekli yorgun ve halsiz hissetmek, uykuda sürekli kabus görmek büyü belirtisi midir?

Bağlama büyülerinin belirtileri arasında hem kabus görmek hem de sürekli uykulu olmak vardır. En kısa zamanda bir medyum ile görüşerek büyü çözümü yaptırmanız gerekir.

Bağlama büyüsü yapıldığında belirti görülür mü?

Bağlama büyüsü yapan kişiler pek fazla belirti ile karşılaşmaz. Büyüye maruz kalan kişilerde ise birçok farklı belirti türü vardır.

Bağlama büyüsünün belirtileri aynı mıdır?

Yapılan bağlama büyüsü türüne göre kişiler farklı etkiler ile karşılaşır. Her büyünün kendine ait belirtilerinin yanında genel olarak tüm büyülerde karşılaşılan belirtiler de bulunuyor.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3280 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
20 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir