Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü, sevgiliniz, patronunuz, arkadaşınız, eski erkek arkadaşınız, kocanız ya da büyü yaptırmak istediğiniz herkes için yaptırılabilir. Büyü yapımı öncesinde niyetinizin ne olduğunu belirlemeli ve işin ehline büyünüzü yaptırmalısınız.

Bağlama büyüsü çeşitleri ile yaptırabileceğiniz birçok büyü türü vardır. Sizin amacınıza en yakın büyü türünü tercih ederek beklediğiniz etkiyi çok kısa bir sürede göreceksiniz.

Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüsü, bağlama büyüsü çeşitleri arasında en geniş kitleye sahip büyülerden biridir. Bu büyüyü yakınınıza, eşinize ya da tanıdığınız bir insana yaptırabilirsiniz.

Dil bağlama büyüsünün temel amacı karşınızdaki kişiye sözünüzü dinletmenizi sağlamaktır. Bu büyünün etkisi altında olan kişiler söylediklerinize yanıt veremez, sizin söylediklerinizi yapma eğiliminde olur.

Göz Ve Erkeklik Bağlama Büyüsü

Göz ve erkeklik bağlama büyüsü özellikle kadınlar tarafından tercih edilen bağlama büyüsü çeşitleri içerisinde yer alıyor. Adının erkeklik bağlama olarak belirlenmesi ise buradan geliyor. Halbuki bu büyü erkekler tarafından kadınlara da sıklıkla yaptırılır.

Göz ve erkeklik bağlama büyüsünün temel etkisi büyü altında olan kişinin sizden başka hiçbir kadın ya da erkeğe cinsel ilgi duymayacak olmasıdır. Özellikle sıklıkla aldatan bir eşe sahipseniz ya da platonik olduğunuz bir kişiye kendinizi fark ettirmek istiyorsanız bu büyüyü tercih edebilirsiniz.

Göz ve erkeklik bağlama büyüsünün etkileri kolaylıkla fark edilebilir. Cinsel isteksizlik ile karşılaşmak kişiler şüpheye düşürür. Ancak kişiler genellikle çözümü doktorda arar. Hiçbir doktor ya da tedavi büyünün etkisinin kaldırılmasını sağlayamaz.

Kısmet Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Kısmet bağlama büyüsü bağlama büyüsü çeşitleri içerisinde en kötü amaçlı yapılan büyülerden biridir. Bu büyüyü karşınızdaki bir kişiye yaptırmanız durumunda kişinin hayatı büyük ölçüde büyüden etkilenir.

Kısmet bağlama büyüsünün etkileri altında görülen iki temel nokta bulunur. Bu noktalardan birincisi kişinin sevgi ve evlilik yönünden kısmetsiz hale gelmesidir.

İkinci bir etki ise kişinin işlerinin kapanması, çalıştığı tüm işlerde başarısız olması ve müşterilerini kaybetmesi şeklindedir. Kişi maddi yönden de yetersiz hale gelir.

Kısmet bağlama büyüsünün, büyü yapılmış kişi tarafından fark edilmesi zaman alır. Bunun nedeni kişinin uzun vadede bu durumlar ile karşılaştığını anlamasıdır.

Sevilen Kişiyi Sadakat İle Bağlama Büyüsü

Sevilen kişiyi sadakat ile bağlama büyüsü, bağlama büyüsü çeşitleri arasında en iyi niyetli olan büyü türüdür. Bu büyüde sevilen ya da hoşlanılan kişi hedef alınır.

Büyünün etkilerinde ise kişiler kısa sürede sevgililerini, eski sevgililerini, kocasını ve benzeri geri kazanmak istediği kişiyi büyü ile etki altına alır. Büyü yapılan kişiler kısa süre sonra size sizi özlediklerine ya da sizinle konuşmak istediklerine dair geri dönüşte bulunur.

Sadakat ile bağlama büyüsü ile ailenize eski mutluluğunu kazandırabilir ve partnerinizin sizinle daha çok ilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama büyüsünün çeşitleri nelerdir?

Bağlama büyüleri; dil bağlama, kısmet bağlama, sevilen kişiyi kendine bağlama, erkeklik bağlama, kendine aşık etme ve farklı birçok türü vardır. Büyü yaptırmak istediğiniz kişinin bağlanmasını istediğiniz konuyu paylaşmanızın ardından medyumunuz size en doğru büyüyü söyleyecektir.

Bağlama büyüsünün doğru çeşidi nasıl seçilir?

Bağlama büyülerini birbirinden ayıran nokta yapılan büyünün niyetidir. Büyü yaptırma niyetiniz ne ise yaptıracağınız büyü de onunla uyumlu olacaktır.

Yaptırdığım bağlama büyüsünün amacını değiştirmem mümkün müdür?

Maalesef ki yaptırılan bir büyünün amacının değiştirilmesi mümkün değildir. Eğer büyünüzün amacını değiştirmek istiyorsanız büyü bozdurma ve daha sonra yeni bir büyü yaptırma adımlarını uygulamalısınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1502 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir