Bağlama Büyüsü Detayları

Bağlama büyüsünü bir insanla aranızda fiziksel ve duygusal çekim olması için yaptırabilirsiniz. Bu büyünün birden çok yapılma şekli vardır. Bağlama büyüsü çeşitleri arasında oldukça etkili olanlar, büyü yapılacak kişinin eşyası veya fotoğrafı ile yapılan büyülerdir. Büyü yaptırmak istiyorsanız öncelikle inanmalı ve istediğiniz insana karşı duygularınız olduğuna emin olmalısınız.

Bağlama Büyüsü Tarihi

Büyü, geçmişten bu yana yapılmaya devam eden ve etkileri olduğu bilinen bir işlemdir. Antik Mısır, Eski Yunan, Roma İmparatorluğu, İlk Anadolu Uygarlıkları gibi tarihe geçmiş birçok imparatorluğun yazılı anıtlarında büyü tariflerine rastlanır.

Bağlama büyüsü tarihine bakıldığında ilk bağlama büyüsünün Antik Mısır’da bir kadın tarafından bir erkeğe yapıldığı bilinmektedir. Bu büyüde kullanılan semboller, erotik sembollerdir ve erotik bağlama büyüsü bilinen en eski bağlama büyüsüdür.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır: Günümüzde bağlama büyüsünün nasıl yapıldığı geçmişte olduğu gibi bilinmez. Bağlama büyüsü kişiye özel yapılır ve tarifi yoktur. Büyü yaptırmak istiyorsanız internette veya kitaplar yazanlara inanmadan uzman bir medyumla iletişime geçmelisiniz.

Bağlama Büyüsü İçin Ne Kullanılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır: Bağlama büyüsünün birden çok yapılma şekli vardır. Adet kanı ile, resimle, büyü yapılacak insanın kıyafeti ve saç teli ile yapılabilen büyüler vardır. Bu büyülerin hepsi kişiye özel yapılır ve etkileri oldukça fazladır.

Büyü yaptırmak için uzman bir medyumla iletişime geçmeniz halinde size ne şekilde büyü yapılabileceği ve hangi eşyaların kullanılabileceği anlatılır. Bu eşyalara ulaşamayan kişilerden fotoğraf alınabilir ve resimle bağlama büyüsü yapılabilir.

Resimle Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Detayları

Bağlama büyüsü nasıl yapılır: Bağlama büyüsü resimle veya büyü yapılacak insanın herhangi bir eşyası ile kişiye özel yapıldığı için bir tarifi yoktur. Bu büyüler sadece alanında uzman ve etkili büyüler yaptığı bilinen medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Resimle bağlama büyüsü büyü yapılacak insanın net olduğu bir fotoğraf üzerine yapılır. Büyü yaptırmak için sevdiğiniz insanın bir fotoğrafına ulaşmanız ve büyü yaptıracağınız medyuma iletmeniz ardından resim üzerine tılsımlı sözler söylenir ve büyü yapılır.

Bağlama Büyüsü Sonucu

Bağlama büyüsü nasıl yapılır: Bağlama büyüsü uzman medyumlar tarafından kişiye özel yapıldığı için bir tarifi yoktur. Bağlama büyüsü karşılıklı sevgisi olan kişiler arasında yapılacağı gibi üçüncü kişiler tarafından da yapılabilir.

  • Bağlama büyüsü sonunun ortaya çıkması için sabırlı olmalısınız. Büyülerin etkileri 1 hafta veya 1 ay gibi sürelerde ortaya çıkabilir.
  • Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra sevdiğiniz insanın size olan ilgisini net bir şekilde fark edersiniz.
  • Sevdiğiniz insan size karşı ilgili ve sevgi dolu olacaktır. Sizinle iletişime geçmenin bir yolunu bularak ilgisini belli eder.

Bağlama Büyüsü Bozma

Bağlama büyüsü nasıl yapılır: Bağlama büyüsü yapılması için alanında uzman ve etkili büyüler yapan bir medyuma danışmalısınız. Bağlama büyüsünün etkili olması ve bozulmaması için medyum çok önemli. Bu yüzden öncelikle bir medyumla iletişime geçin ve bağlama büyüleri hakkında bilgi alın.

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra bozulması zor olan büyülerdir. Bu büyü yapıldığı andan sonra karşınızdaki insan size karşı çok ilgili ve sevgi dolu olacaktır. Büyünün bozulmaması için size düşen bir görev yoktur. Bu büyü sadece uzman medyumlar tarafından bozulabilir.

 

Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Bağlama büyüsü sizi sevmesini istediğiniz herkese yapılır.

Bağlama Büyüsünün Bozulmaması İçin Ne Yapmalı?

Bağlama büyüsü sadece uzman medyumlar tarafından bozulabilir.

Bağlama Büyüsü Yapıldığı Anlaşılır Mı?

Bağlama büyüsü yapılan kişi büyü yapıldığını anlamaz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 990 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
11 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir