Bağlama Büyüsü Duası

Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız, duaları ezberlemeniz veya bilmeniz işe yaramamaktadır. Güçlü enerji ve duyguları barındırmanız gereken bağlama büyüsü duası için Antik Yunan ve Roma’nın papirüs kaynaklarından edinilen ilim ve bilimle, gökyüzündeki hareketlerin haritası çizilmesi, kişiye özel yapılmalı ve duygular kontrolü olmalıdır. Bunun içinde mutlaka uzman bir medyumla konuşularak, sadakat ve aşk için yapılan büyünün medyum tarafından işlenmesine izin verilmelidir.

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama büyüsü duaları Kuran-ı Kerim’den alınmamış, tam aksine dinin içinde yer alan dualardan uzak duran doğal ve ritüellerin iç içe geçtiği döngülerle Antik Yunan ve Roma insanlarının gizemli yolculuklarından ortaya çıkmıştır. Doğadaki bilinmezlik ve yaratıcının mesajlarıyla, kötü ve iyi enerjinin bütünleştiği ruhları temsil etmektedir. Araştırılarak ve adanarak yapılması gereken büyüler, geçmişten günümüze gelen medyum ritüelleri, yazıtları ve papirüsleriyle varlığını sürdürmektedir.

  • Bağlama büyüsü duaları herkes tarafından bilinmez, dillendirilmez ve her ortamda söylenmez.
  • Dualar ruhun arınması, kişinin duygularını ve enerjisini kontrol edebilmesi sonucunda dillendirilir.
  • Esmaların dillendirilmesi, vefk ve havas ilmi ile bütünleşerek zikir edilmesi sonucunda bağlama büyüsü ortaya çıkmaktadır.
  • Bağlama büyüsünü yapanın ve yaptıranın inancı, ruhundaki adanmışlık ve saflık, şeffaflık ve itkiselik de duaların yararını görmek için faydalıdır.
  • Dillendirilen duanın, doğa, yaşam ve doğum döngüsüyle yıkanması, duyguları, ruhları ve amacı temsil etmesi önemlidir.
  • Her zaman her yerde zikir edilmesi, kötü sonuçlara neden olabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Yaparken Duayı Kim Okur?

Bağlama büyüsü sırasında medyum yaptıran kişiyi yönlendirecektir. Büyü yüzyıllardan beri bilinir ki, kişinin tek başına yapabileceği bir uygulama değildir. Kişinin ruhunu bütünleştirmesi, ruhani yolculuk ve bilinçle birlikte yapılmasını kapsar. Yapan kişinin içinde şüphe olmamalı, kendinden emin, duasını hangi aşamada dillendireceğini bilen uzman kişilerle yapılmasına dikkat edilmelidir.

Bağlama büyüsü sırasında kullanılan materyallerin her biri, doğadan, gökten, ruhani alandan ve enerjiden durumları temsil eder. Ruhun bölünmeden, şüphe duymadan ve şeffaflıkla kendini temsil edebileceği inanlar tarafından olgulara yönelmesi, enerjinin bütüncüllüğünü sağlayarak yönlendirme yapılabilmesi önemlidir. Duayı okuyacak kişi de bu bilince, ilme ve adanmışlığa sahip olmalıdır.

Bağlanma Büyüsü Duası Evde Okunabilir Mi?

Bağlama Büyüsü Duası

Bağlanma büyüsü duaları, medyumun büyüyü tamamlarken kişiyi yönlendirmesi üzerine dillendirilmektedir. Esmaların her birinin temsil ettiği duygu ve durumu yaşatması, huşu ve şeffaflık içinde etkileşime geçecek güçte olması da önemlidir. Uygulama anında evde tek başına olmanız işlevsiz olacaktır, bağlanma büyüsü ruhların birlikteliğini temsil ettiği için medyumun önerdiği şekilde yapılmalıdır.

İnsanın karakterine yönelik, ruhuna ve isteklerine yönelik dualar, kısmet bağlama, eve bağlama, aşk ile bağlama büyüsünü de kapsayacak şekilde uygulanır. Kötü ve iyi sonuçlara göre yapılan büyüler, medyum tarafından dualar eşliğinde ritüellerin tıpkı bir ay dönümünü tamamlaması kadar şeffaf ve açık olmalıdır.

Bağlama Büyüsü Dualarla Arınma

Büyü arınmayı ve hapis duygusunu temsil eden iyi ve kötü etkilere sahiptir. Arınma, duyguların açığa çıkması, şeffaflığı ve temizliği temsil ederek dualarla yıkanmasını sağlayacaktır. Duygularla temizlenmiş dualarla yıkanmış olan materyaller kullanılarak, büyünün etkisi yoğunlaşır. Enerjilerin yönlendirilmesi ve duyguların sağlıklı açığa çıkması için medyum eşliğinde bütün ritüeller ve dualar yerine getirilmelidir.

Bağlanma Büyüsü Duaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlanma Büyüsü İçin Hangi Dua Edilmeli?

Bağlanma büyüsü için medyumun önerdiği esmaların dillendirilmesi gerekmektedir.

Bağlanma Büyüsünde Yanlış Okunan Dua Neye Neden Olur?

Bağlanma büyüsünde yanlış okunan dua, büyünün olmamasını veya kötü sonuçlanmasını sağlayabilir.

Bağlanma Büyüsü Yaparken Nasıl Giyinilmeli?

Bağlanma büyüsü yapılırken, dini ve ritüellere göre medyumun sizi yönlendirmesi gerekmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1206 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
16 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir