Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü, yapılan kişinin yaptıran kişiye sevgi, sadakat ve bağlılık geliştirmesi için yüz yıllardır uygulanmaktadır. Antik Yunan’daki insanların papirüs ve yazıtlarından elde edilen bilgilerle, ilim ve dualarla medyum hocalar tarafından uygulanır. Bağlama büyüsü etkileri kadın ve erkeklerde, yaş, meslek, duygularına bağlı farklılık göstermektedir. Uzman tarafından işlenen bağlama büyüsü, oldukça etkili ve kalıcı olmaktadır.

Bağlama Büyüsü Genel Etkileri

Medyumların ruhlarla olan ilişkisi, gökbilimi ve ilmiyle bağlantısı olması, efsunlu doğal malzemeler kullanarak kişilerin birbirine bağlı kalmasını sağlayacak büyüleri yapabilecek yetkinlikte olmalarını sağlamıştır. Ruhların birlikteliğini, doğanın döngüsü kadar saf ve şeffaf yapan yıkama duaları, efsunlu materyaller kullanılarak işleme alınır. Bağlama büyüsü kadın ve erkeklerde farklılık gösterir, sonuç aynıdır fakat iyi yapılan büyülerin etkisi kalıcı ve uzun süreli olacaktır. Bağlama büyüsü genel etkileri;

  • Büyü huzur, aşk, bağlılık ve sadakat duygularını geliştirir çiftin birbirine olan bağlılığını artırır.
  • Yapılan kişi, yaptıran kişiye aşk duygusuyla gelecek, huzur ve mutlulukla onun yanında olmaktan haz duyacaktır.
  • Kendini sevdiği kişiye adayacak, ona olan bağlılığıyla hareket edecektir.
  • Etki altında olan kişi, kıymet bilir, evine, eşine, çocuklarına ilgili olur.
  • Onu seven kadına ya da erkeğe karşı daha ilgili, bağlı ve sadık olacaktır.
  • Evde huzuru artıran, eşleri birbirine bağlayan iyi niyetli bir büyüdür.
  • Duygularını, sevgisini ve sadakatini eşine adayacak, yaptıran kişiye adayacaktır. Onunla birlikte olmak anlamlı gelecektir.

Bağlama Büyüsü Etkileri Ne Zaman Görülür?

Bağlama ya da bağlanma büyüsü, eski çağlardan efsunlu kişiler ve dualarla medyumlar tarafından bilinmektedir. Yaptıran kişinin duaya ve büyüye inancı, duygusundaki iyi niyet, saflık ve temizlikte büyünün tutmasında etkilidir. Medyumun yönlendirmesiyle, efsunlu doğal malzemelerin de kullanılması büyünün tutmasında etkili olacaktır.

Ayın ve güneşin konumuna göre yapılan bağlama büyüsü etkileri daha çabuk tutmaktadır. Doğru yapılan büyülerde 1 ile 2 gün içinde sonuç alınacaktır. Ancak büyüler tıpkı yaşamda olduğu gibi yavaş yavaş olgunlaşır ve yerini bulur. Bunun için yapılan büyünün zaman içinde daha etkili olacağının bilinmesi ve etkilerinin fark edilmesi beklenmelidir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Yapılır?

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü birçok kabileden, eski çağdan ve duadan alınan yönlendirmelerle yapılır. Her medyumun yapması ya da başarılı olması beklenemez. Bu nedenle doğru medyumla yapılmalıdır. Ay ve güneşin konumu, yıldız haritası, yapılacak kişinin karakter özelliklerine göre süre de değişecektir.

Efsunlu bağlanma; efsunlu bağlanma işlemlerinde, etkilerin görülmesi için kişiye bir takım materyaller verilir. Evinde, iş yerinde ya da üzerinde taşıması, özellikle büyünün enerjisini yayacak noktalarda konumlanması gerekebilir. Yapılan büyü doğru zamanda, doğru şekilde konumlanırsa etkisi büyük olacaktır. 2 ile 3 güne kadar da büyünün zaman içinde olgunlaşmaya başlaması, bağlanmanın etkilerinin görünmesi olasıdır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü kişilere göre farklılık göstermektedir. Eşlerin eve bağlama, sevgililerin beraberlik, platonik aşık olanların karşı tarafı kendine bağlama büyüsü olarak yapılır. Ermeni, Yezidi, Süryani büyülerine göre yapılma, etkisi ve bozulma teknikleri farklıdır. Olağanüstü yetenekli bir medyum tarafından yapılması, efsunlu malzemeler kullanılması, esmaların ve duaların yerine getirilmesi de bağlanma büyüsünün tutması için etkili olacaktır.

Bağlama Büyüsü Etkileri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Bağlama büyüsü iyi yapıldığı takdirde 1 ile 3 gün içinde etkilerini gösterecektir.

Bağlama Büyüsünün Etkisi Belli Olur Mu?

Yapan medyum hoca tarafından iyi bir işlenmeyle, karşı taraf asla bağlama büyüsü yapıldığını anlamaz.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Geçer?

Yapılan büyüye ve uygulanan yönteme göre değişir. Tekrarlanması gereken ritüellerle büyü uzun süre devam eder.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2169 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
29 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir