Bağlama Büyüsü Günah Mı?

Bağlama büyüsü ile bir kişiyi kendinize bağlamak istiyorsanız ilk olarak büyünüzün ne kadar büyük etkiler yaratacağından haberdar olmalısınız. Büyü yapana da yaptırana da bazı etkiler oluşturur.

Bağlama büyüsü günah mı; eğer kötü bir amaç ile yapıyorsanız yaptırdığınız büyü kesinlikle günah olacaktır. Ancak niyetiniz büyünüzün günahını etkileyebilir.

Hangi Büyü Türleri Kuvvetli Bağlama Türüdür?

Bağlama büyüleri içerisinde farklı birçok büyü türü vardır. Bağlama denildiği zaman sevdiğin kişinin bağlanması akla ilk gelse de dilediğiniz her insan için sözünüzü dinlemesi, söylediklerinizi yapması ve benzeri nedenler ile bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bağlama büyüleri içerisinde ise aşk büyüleri en güçlü büyülerdir. Platonik aşık olan ya da sevdiği kişinin ona tamamen bağlı olmasını isteyen kişiler aşk bağlama büyüsü yaptırarak bekledikleri sevgiyi alabilirler.

Büyü yaptırmak istiyorsanız yaptıracağınız büyü ne olursa olsun mutlaka uzman bir medyum ile görüşmelisiniz. Büyüler için uygulanan adımlar ve büyüde kullanılacak eşyalar bilmeyen bir kişi tarafından yapılırsa büyünün sonuçları çok farklı olabilir.

Bağlama büyüsü günah mı; İslam dinine göre bağlama ya da tüm büyülerin yaptırılması günahtır. Bunun temel nedeni ise kişi bir şeyi istiyor ise Allah’tan istiyor olmalıdır.

İslam’da Büyü Yaptırmanın Yeri

Bağlama Büyüsü Günah Mı?

İslam içerisinde çok eski yıllardan beri büyü ve büyücülerin olduğu görülebilir. Türkiye ve birçok İslami ülkelerde yapılan kazılarda birçok farklı büyü tarifine rastlanmıştır. Hatta kimi bulgular doğrudan yapılmış bir büyüye aittir.

İslam’da bağlama büyüsü günah mı; fal baktırmak ya da büyü yaptırmak gibi tüm unsurlar günah ve haram olarak kabul edilir.

İslam’da büyü günah olsa dahi insanlar kullanmış hatta kitaplarında büyülere yer vermiştir. Ahmed b. Mustafa Taşköprüzade tarafından yazılmış olan Miftah es-Seade ve Misbah es-Siyade kitaplarında büyü için evrensel münasabetlerin, yıldız pozisyonlarının ve harika sırlar ile tüm olayları araştıran bir ilimdir şeklinde açıklanmıştır.

İslam’ın kaynağı olan Kur’an içerisinde ise büyü ve büyücülükle uğraşan kişiler yerilir. Yani büyü ve büyücülük ile uğraşan kişilerin iyi işlerde bulunmadığı ve Allah tarafından sevilmeyeceği açıklanır.

Kur’an içerisinde büyünün halka nasıl öğretildiği Bakara suresinde yer alır. Bu sureye göre iki melek insan biçimine girmiş, cin ve şeytanlara büyüleri öğretmiştir.

Bağlama Büyüsü Yaptırmanın Etkileri

Bağlama büyüsü yaptıran bir kişi, büyü ile karşısındaki insanlarda şu unsurların ortaya çıkmasını sağlar;

  • Büyü yapılmış kişi büyü yaptırma nedeninize bağlı olarak size dönüş yapar. Eğer eski sevgiliniz / kocanız size geri dönsün diye büyü yaptırdıysanız yakın bir tarihte barışma yaşayabilirsiniz.
  • Bunun yanında büyü yaptırılmış kişiler sözünüzü dinleme, her zaman sizinle beraber olma ve sizi kendisinden uzaklaştıracak davranışlarda bulunmamaya özen gösterir.

Büyü yaptırmanın etkileri sizin için ne kadar iyi olsa da olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak için uzman medyumlar ile büyü yaptırmanız önerilir. Eğer ileride yanlış sonuçlar, ters etkiler ya da olumsuz durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız emin ellere teslim olmalısınız.

Bunun yanında büyünün din içerisindeki yerinden şüpheleniyor olabilirsiniz. Bağlama büyüsü günah mı; dini inanışlara göre büyü yaptırmak günahtır.

Bağlama Büyüsü Günah Mı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bağlama büyüsü yaptırdığım kişi günaha girmiş olur mu?

Hayır, bir başkası tarafından büyü yaptırılmış kişiler günaha girmiş olmaz. Yalnızca büyü yapan ve yaptıran kişiler büyüden kaynaklı günaha girmiş olacaktır.

Bağlama büyüsü yaptım ama pişman oldum bozdurabilir miyim?

Yaptırmış olduğunuz bir büyüyü uzman medyumlar aracılığı ile bozdurabilirsiniz. Büyülerin geri alınabilmesi mümkündür.

Bağlama büyüsü yaptırdıktan sonra dua etsem günahı azalır mı?

Büyü yaptırmanın günahının azalması için geçerli bir dua bilinmiyor.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3185 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
17 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir