Bağlama Büyüsü İçin Gerekenler

Bağlama büyüsü ancak profesyonelleri tarafından uygulanabilecek büyü türleridir. Genellikle sevilen kişiden, karşılık alabilmek için talep edilen büyülerdir. Kendine bağlama büyüsü veya gözleri bağlama büyüsü gibi farklı türlerde uygulanır.

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler veya bağlama büyüsü yapılmış kişilerin büyü bozdurma taleplerinde, bağlama büyüsü için gerekenler ile uygulama yaptırması gerekiyor.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Bağlama büyüsü kişilerin talebi üzerine yapılır. Karşılıklı aşk olması için veya kişilerin, sevdikleri insanları kendine bağlama istekleri doğrultusunda yapılır. Genellikle dualar ve çeşitli ilimler kullanılarak yapılan büyü türleri, ancak doğru uygulamalarla tesirli olur. Bağlama büyüsü için gerekenler ve büyünün bozulması için gerekenleri öğrenerek, uygulama için irtibata geçebilirsiniz.

Süryani büyüsü veya papaz büyüsü çeşitleri de bulunur. Ancak papaz büyüsü en etkili ve karmaşık yapıdaki büyüdür. Sadece ilmini bilenler tarafından yapılır ve bozulması en zor büyü türüdür. Papaz büyüsünü bozdurmak oldukça yorucu ve karmaşık bir yapıya sahip olduğu için kötü niyetlerle de yaptırılmış olabilir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü için gerekenler, büyü türüne göre temin edilir. Her büyü türünde uygulama farklı yöntemlerle yapılır. Popüler bağlama büyüsü türleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Kırmızı mum büyüsü
  • Kaşık büyüsü
  • Nohut büyüsü
  • Sabun büyüsü (tehlikeli büyüler arasındadır)
  • Çiftleri bağlama büyüsü
  • Geri getirme büyüsü
  • Gece büyüsü
  • Adet kanı büyüsü
  • Deve derisi büyüsü

Bağlama büyüsü çeşitleri, büyü yaptırılacak olan kişiye göre farklı tesirler gösterebilir. Ancak bilinçli şekilde ve işin ehli olan deneyimli kişilere yaptırılmalıdır.

Bağlama Büyüsü Neden Yaptırılır?

Bağlama Büyüsü İçin Gerekenler

Karşılıksız aşk, istenilen kişinin aynı duygularda olmaması gibi durumlarda talep edilen büyü çeşitleridir. Ancak kader bilincinde olan kişilerin bunu bir kez düşünmeleri önerilir. İnsanlarını birilerini çok sevmesi ve bazı durumlarda bunu takıntı haline getirmeleri, karşılarındaki insandan aynı veya benzer duyguları istemeleri durumunda yaptırılır. Sevgili veya partner, eş veya herhangi bir yakına karşı yaptırılan ancak karşı tarafın izni veya bilgisi olmadan yapılan büyülerdir.

Ancak bu tür büyüleri yaptırmadan önce mutlaka düşünmeniz gerekir. Kendinize bağlamak istediğiniz kişiyi gerçekten istiyor musunuz? Ya da varsayım yaparak hayatınıza çektiğiniz insan ile birliktelik nasıl olur? Sorusunu zihninizde canlandırın ve olası sonuç sizi memnun ediyor ise yaptırmak için başvuruda bulunun.

Bağlama Büyüsü İşe Yarar mı?

Yapılan büyü türüne, uygulama yöntemine ve büyü yapan kişiye bağlı olarak farklılık gösterebilir. Kutsal dinlerde bahsi geçen büyü, kötü niyetlerle yapıldığı durumlar ve kaderi etkileme nedenlerinden dolayı yasaklanmıştır. Dolayısıyla kötü niyetli yapılan büyüler, yaptıran kişiyi doğrudan etkileyebilir. Yapan kişinin buradaki rolü, bu nedenle büyüktür. Bağlama büyüsü için gerekenler, büyü türüne göre belirlenir ve etkili olur.

İslâmiyeti baz alırsak çeşitli ayetler vardır ‘’kalpleri ısındıran yalnızca Allah’tır’’ gibi ve benzeri… işinin ehli kişiler tarafından ayetler kullanılarak yapılan büyü türlerinde, sevgi salınımı için etkili olabilir. Hristiyanlık ve Musevilikte de yine sevgi ve bağlılıkla ilgili aslını koruyan ayetlerin olması ve yapılan büyü türünün niteliğine göre uygulama yapılması, sevgi odaklı çalışmalarda işe yarayabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kişi, istemediği başka birinin bağlama büyüsü yaptırdığını öğrenir veya fark ederse bozdurabilir. En nihayetinde kişisel özgürlük olduğu için kolay şekilde bozdurulabilir bir büyü türüdür. Rahatsız olunan durumlarda büyü bozdurma için başvuruda bulunarak bağlama büyüsü için gerekenler dahilinde talep oluşturulabilir.

Öncelikle yapılan büyünün türü analiz edilir ve papaz büyüsü dışındaki büyüler nispeten daha kolay bozulur. Uygulama türüne ve yöntemine uygunluk göstermek, bir an önce bozulması için etkilidir.

Bağlama Büyüsü İçin Gerekenler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama büyüsü nadir?

Karşılıklı aşk veya sevilen kişiyi kendine bağlama için yapılan büyüdür. Bazen de kısmet bağlama veya ticaret gibi konularda yaptırılır.

Bağlama büyüsü nasıl bozulur?

Büyü yöntemlerini bilen ve alanında deneyimli kişiler tarafından genellikle düğüm çözme yöntemiyle bozulur.

Bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir?

İple bağlama, papaz büyüsü, Süryani büyüsü veya  çiftleri bağlama gibi türleri vardır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1392 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
20 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir