Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü iki insan arasında fiziksel ve duygusal bir çekim olması için yapılır. Hem erkek hem kadınlar için yapılan bu büyülerin etkileri 1 hafta içerisinde belli olur. Üzerinizde bağlama büyüsü varsa bunun etkilerinin hemen anlamanız kolay değil. Dikkatli bir şekilde düşünmeniz ve değişimlerinize odaklanmanız halinde anlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Etkileri Neler?

Bağlama büyüsü etkileri büyü yapılan kişi tarafından kolay fark edilecek etkiler değildir. Ancak çevrenizdeki insanlar, eskisinden daha farklı ve sağlıksız davrandığınızı söylediğinde düşünebilir ve büyü olduğunu anlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır: Büyünün anlaşılması kolay olmadığı için uzman bir medyumla iletişime geçerek durumu anlayabilirsiniz.

  • Bağlama büyüsü yapılan kişi sadece büyü yaptıran kişiye odaklanır ve hayatını ona göre şekillendirir.
  • Büyü yaptıran kişiyi sıklıkla rüyasında görür, onunla her zaman iletişime geçmek ister.
  • Çevresinin sözünü dinlemez ve bulunduğu ortamlarda huzursuzluk yaratır.
  • Üzerinizde büyü varsa aşırı yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Şiddetli bağ ağrıları da büyünün etkilerinden biridir.

Bağlama Büyüsü Yapılırsa Ne Olur?

Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır: Bağlama büyüsü yapılan kişi sadece büyü yaptıran kişiyi düşünür ve ondan asla vazgeçemez. Büyü yapılmışsa etkilerini hemen fark etmeniz kolay değildir. Büyünün etkilerini anlamanız için çevrenizde eski halinizi bilen ve değişimlerinizi söyleyen biri olmalı. Çünkü büyü yapılan kişi yaptığı davranışların normal olduğunu düşünür.  

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü, geçmişten bu yana iki insanı birbirine bağlamak ve aralarında çekim olması için yapılan bir büyüdür. Bu büyünün birbirinden farklı yapılma şekilleri vardır. Eğer size bağlama büyüsü yapılacaksa eşyalarınız kullanılabilir, fotoğrafınız kullanılabilir veya uzaktan yapılabilir.

Bağlama büyüsü yapılması için uzman bir medyumla iletişime geçmeniz önemlidir. Bu büyü, herkes için farklı şekillerde yapılır ve tarif edilmesi mümkün değildir. Kitaplarda ve internette yazan bilgiler doğrultusunda büyü yapmanız ters etkiler yaratır.

Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır: Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra üzerinde büyü olan insan sadece büyü yaptıran kişiye odaklı yaşar. Büyü etkisi ile onu rüyasında görür, gelecek planları yapar, ona dair hayaller kurmaktan kendini alıkoyamaz. Büyü yapılan kişinin üzerindeki etkileri anlaması imkansız denecek düzeydedir. Büyü etkisi ile yapılan her davranış ona mantıklı gelir.

 

Bağlama Büyüsünün Etkileri Ne Zaman Görülür?

Bağlama büyüsünün birden çok yapılma şekli olduğu gibi etkilerini gösterme süresi de birbirinden farklıdır. En etkili olduğu bilinen resimle bağlama büyüsünde etkiler 1 hafta içinde görülür. Bağlama büyüsünün etkilerini 1-2 hafta içerisinde görürsünüz.

Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır: Üzerinizde büyü olup olmadığını anlamak için uzman bir medyuma danışabilirsiniz. Çünkü büyünün etkisini sizin anlamanız zordur. Bir insana aşık olduğunuz hissettiğiniz normal duyguları hissedersiniz ve bunun büyü etkisi olduğunu anlamazsınız.

Bağlama Büyüsü Yapıldığı Nasıl Fark Edilir?

Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır: Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız büyü etkilerini inceleyebilir ve uzman bir medyuma danışabilirsiniz. Üzerinizde büyü varsa, büyü yaptıran kişiyi sıklıkla rüyanızda görürsünüz.

Şiddetli baş ağrıları, yorgun ve halsiz hissetmek, rüyaların bölünmesi ve ani uyanmalar gibi etkileri vardır. Bağlama büyüsü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiye karşı derin bir sevgi duyar.

 

 

Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Üzerimde Bağlama Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Üzerinizde büyü olduğunu anlamak için uzman bir medyuma danışmanız gerekir.

Bağlama Büyüsünü Nasıl Bozarım?

Bağlama büyüsü sadece medyumlar tarafından bozulabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Etkiler Gösterir?

Bağlama büyüsü yapılan kişi bir insana körü körüne bağlanır ve vazgeçemez.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2134 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
17 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir