Bağlama Büyüsü Nasıl Olur?

Eski zamanlarda bağlama büyüsü hep büyülerle ilgiliydi. Günümüzün sihirli ifadelerinin aksine, Antik Yunan ve Roma’daki sihir uygulayıcıları; insanları sporda, iş ve aşk hayatında, hatta intikamla ilgili kişisel ilişkilerde, büyüler kullanılırdı. Bu yüzden birçok kişi, bağlama büyüsü nasıl olur konusunu merak edebilir.

Bağlama Büyüleri Nasıl Oluştu?

Tarihçilere bakıldığında bağlama büyüleri, Yunan ve Antik Roma dönemine kadar uzanır. Bunun yanında zamanla büyülere eşlik eden ritüeller, daha çarpıcı olmaya ve değişmeye başladı.

Bunun yanında Antik dünyada büyüler söylendi ve aynı zamanda yazıya da geçirilerek, insanlığa bırakıldı. Büyü taşımak için tasarlanmış muskalar, eylemin değişmez parçası haline geldi.

İlk Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü nasıl olur konusundan önce, bağlama büyülerinin nasıl meydana geldiği konusunda da bilgi sahibi olmak gerekir. İlk bağlama büyüleri defixiones yani tanımlamalar olarak adlandırıldı.

Bu ilk büyüler; yaratıcının ya da ruhların, bir düşmanın başarısını durdurması ya da alt etmesi yönünde kullanıldı ve bu sistem genellikle lanet tabletleri üzerinde gerçekleştirildi.

Bunun yanında manevi gücü yüksek bir yüzük ya da değerli bir taş da bağlama büyüsü olarak, Orta çağ ve Modern Avrupa zamanlarına kadar, insanların büyü yapmak için kullandıkları malzemeler arasında yer aldı.

Neden Bağlama Büyüsüne İhtiyacınız Var?

Bağlama büyüleri çok çeşitli amaçlara hizmet ettiği düşünülürse, kolaydan zora doğru bir sıralamaya sahiptir.

  • Başkalarının yaptığı büyülere karşı, kişisel korunma amaçlı kullanılabilirler.
  • Doğanın güçlerini, ruhları hatta insanları bağlama gücüne sahiptir.
  • İhtiyaçlar ne olursa olsun, büyü kullanıldığında, bağlama büyüleri yardımcı olabilir.

Bağlama büyülerinin formülleri vardır ve bunlar eylem ve sonuçlara bağlanır. Peki bağlama büyüsü nasıl olur? Hangi malzemeler kullanılır? Nasıl bir yol izlenmelidir gibi birçok soru, bu konuyla ilgilenenlerin merak ettiği konuların başında geliyor.

Birinin üzerinizdeki etkisini bağlamak için büyüye başvurabilirsiniz. Bu kara büyü olmamakla birlikte, uygulanan kişiye zarar da vermez. Bir kişiyi kendinizden uzaklaştırmak için ya da o kişinin size karşı olumsuz davranışlarını durdurmak için su bağlama büyüsü için, konusunda uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

 

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Bağlama Büyüsü Nasıl Olur?

Bağlama büyüsünün biri aşk büyüsü üzerine diğeri ise birinin eylemlerini bağlamak ya da kısıtlamak amaçlı kullanılır. Bu iki yaygın bağlama büyüsü, dikkatli ve çok düşünülerek yapılmalıdır. Bunun için konusunda uzman ve deneyimli olan kişilerden yararlanılır.

Bağlama büyüsü nasıl olur konusundan önce bağlama büyüsünün ne zaman kullanılması gerektiğini bilmek gerekir.

Bir bağlama büyüsü;

  • Çok kızgın olmak ve intikam alma isteği duymak
  • Kişinin zihinsel sağlık sorunlarının olması durumunda
  • Birinin karakterine uygun olmayan davranışlar sergilediğinde
  • Aşırı tepki verildiğinde ya da yasal olmayan işler yapıldığında kullanılmamalıdır.

Çoğunlukla en iyi aşk bağlama büyüleri, cuma günü yapıldığında etkili olduğu söylenir. Bunun nedeni ise; Venüs Günü’nün cuma gününe denk gelmesidir. Yeni ay zamanında büyü yapmayı denemek de iyi bir tercihtir. Çünkü yeni ay yeni fırsatlar doğurur.

Kızgınken Bağlama Büyüsü Yapmak Doğru mudur?

Sihir ya da büyü, adına ne derseniz deyin; bu tür eylemler, kişilerin duygularıyla birebir bağlantılıdır. Bu yüzden büyü olayına, daha barışçıl yönden bakmak gerekir.  Kızgın olunduğunda, stresli, depresif ya da kendinizi suçlu hissettiğiniz durumlarda, büyü yapmak ya da yaptırmak doğru değildir.

Bu tür duyguların pençesindeyken duygularınızın etkisi altında daha fazla riski de göze almanız gerekir. Yani benzer benzeri çeker ilkesinden yola çıkarak, evrensel enerjiyi kullanmak ve daha iyi duygularla niyetlenmek önemlidir.

Bağlama büyüsü nasıl olur konusunda duygu ve düşüncelerinizi kontrol altına almak, rahat ve sakin olmak önemli bir noktadır. Bu yüzden büyü için; konusunda uzman ve deneyimli kişilerden yardım almanız gerekir.

 

Bağlama Büyüsü Hakkında SSS

Evde bağlama büyüsü yapılabilir mi?

Evde büyü yapılmasını pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü yanlış yapılacak bir eylem, amacınızın çok dışına çıkmanıza neden olabilir.

Bağlama büyüsü geri tepebilir mi?

Bu konuda garanti verilmez ve her büyüde olduğu gibi bağlama büyüsünün de geri tepme olasılığı bulunur.

İlişkileri bozan bağlama büyüleri var mı?

Bağlama büyülerinin içerikleri çok farklı olabilir. Eğer doğru yapılırsa, ilişkileri bozabilecek bağlama büyüleri de yapılabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1464 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir