Bağlama Büyüsü Nedir?

Antik Yunan, Roma ve Latince yazılmış birçok yazıt göstermektedir ki, doğa her zaman sevgiyi, aşkı, ritüelleri ve yaşamı temsil eder. Mısır tarihinde de çokça karşımıza çıkan bağlanma büyüsünde, kötücül ve iyi niyetli bağlanma büyüleri bulunmaktadır. Papirüs kaynaklarındaki dualar ve ritüellerle, insanların ruhlarını birbirine bağlamak veya kötülüğe bağlayarak hapis etmek gibi iki farklı etkisi bulunur.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılmalı?

Bağlama büyüsü kişinin hissiyatları ve ruhuyla bütünleşecek bir büyüdür. Bu nedenle dualar, ritüeller ve duygularla medyumunun enerji yönlendirmesiyle yapabileceği özel bir aşk büyüsü olarak bilinmektedir. Eşe yapılabilir, sevgiliye ya da nişanlıya yapılarak kişinin sadakatini sağlamaya yönelik olacaktır.

  • Evde huzur sağlamak, kavga ve gürültünün azalmasına neden olmak için yapılabilir.
  • Bağlama büyüsü tek taraflı sevenler için karşı tarafın sizi sevmesi için de uygulanır.
  • Medyum duygularınızı ve ruhunuzu bütünleştirecek dualar okuyacaktır.
  • Aşkın yeşermesi, duyguların açığa çıkması ve ruhların birleşmesi için arınma büyüsüyle birlikte yapılabilir.
  • Aşkın yoğun enerjisinin hissedilmesi, kişinin ilgisinin artmasını da sağlamaktadır.
  • Evine bağlanması, sevgilisine bağlanması ve eşine bağlanması için farklı ritüel ve dua uygulamaları yapılır.

Aşk ile bağlama büyüsü, sevilmeyen kişinin sevgisiyle bağlanma, duygularını bütünleştirme, ruhların birlikteliğini sağlamak için uygulanacaktır. Uzman medyumlar tarafından yapılan bağlanma büyüsü, döndürme veya getirme büyüsüyle birlikte yapılabilir.

Geri Döndürme Ve Bağlama Büyüsü

Evini terk eden eşin evine geri dönmesi, evinden uzaklaşan, çocuklarıyla ve eşiyle ilgilenmeyen eşi döndürme büyüsü de bağlama büyüsüyle birlikte yapılabilmektedir. Ruhun arındırılması, duyguların birlikteliği ve ruhların beraberliği için uygulanan ritüellerle birlikte, geri döndürme ve bağlama büyüsü yapılabilir.

Bağlama büyüsü, kişinin sadakatini sağlamak, sevgisini ve aşkını elde etmek için uygulanır. Geri döndürme büyüsü ayrılan sevgili, eş, evini terk eden eş için yapılır. Aşk duygusunun yoğun enerjisini hissettirmek, özlem duymasını sağlamak, sevgiyle bütünleşmesine imkan vermek için dualarla, ritüellerle kötü enerjiler temizlenerek, yerini olumlu ve pozitif enerjilerin alması sağlanır. Duygularını rahat hissetmesini ve farkına varmasını da sağlayacak geri döndürme ve bağlama büyüsü, uzman medyumlar tarafından yapılır.

Kendine Aşık Etme Ve Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Kendine aşık etme büyüsü, tek taraflı seven kişinin duygularını yönlendirerek, yoğun aşk duygusunun enerjisiyle ve ruhuyla bir araya getirmesinde etkilidir. Doğadaki yaşam ve ölüm döngüsü kadar kendiliğinden gelişecek bu duygu birleşimi için kişinin inançlı olması gerekmektedir.

Medyumun inancı ve uzmanlığıyla yaptıran kişinin de kendine ve uygulamalara inanması gerekir. Ruhani bir yolculuk, ritüeller ve dualarla yapılan kendine aşık etme ve bağlama büyüsü için kullanılacak materyallerde önemlidir. Sevgi, şeffaflık, saflık ve temizliğin simgelendiği materyaller kullanılarak uygulanmalıdır.

Bağlama Büyüsü Ve Soğutma Büyüsü

Bağlama büyüsüne karşı soğutma büyüsü, sevdiğiniz kişinin başkasına aşık olması durumunda, onun duygularını soğutmaya yöneliktir. Başkasına olan duygularını soğutma büyüsüyle kontrol altına alarak, size bağlanması sağlanmaktadır.

Aşkın yoğun enerjisini sağlamak, güven, sadakat ve sevgi duygularını açığa çıkarmak için bağlama büyüsü ve soğutma büyüsü ile uygulamalar yapılır. Doğadaki yaşam, ölüm, kötü, iyi ve sıcak soğuk etkilerine dönük bir büyü olarak uzman medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Geçer?

Bağlama büyüsü medyum tarafından size verilen zaman içerisinde, ritüellerin yapılmasıyla sürebilir.

Bağlama Büyüsü Etkisi Nedir?

Sevgiliniz veya eşinizin sadakatini artırmak, size bağlanmasını ve evinize bağlanmasını sağlayacaktır.

Bağlama Büyüsünü Ne Zaman Yaptırmalıyım?

Güneş ve ayın konumlarına göre medyumun yönlendirmesiyle, bağlama büyüsünün yapılacağı zaman için randevu almalısınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1062 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
17 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir