Bağlama Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Biten bir ilişkinin ardından yaşanan hayal kırıklıkları yaşanması ya da giden sevgiliye karşı duyulan büyük aşk doğrultusunda kişiler çoğu zaman ne yapacağını bilememekte ve bu durumu değiştirmek için de karşılarına çıkan her çözüme dört elle, sorgulamadan atlayabilmektedirler. Bunlardan bir tanesi de özellikle, bağlama büyüleri ile kişilerin iradelerine müdahale ederek, ilişkiyi yeniden alevlendirmeye çalışmaktır. Fakat bu büyü ile karşınızdaki kişinin size olan sevgisini kendiliğinden değil bir efsun doğrultusunda uyandırdığınızı yani yapma bir illüzyon yarattığınızı unutmayın.

Bağlama büyüsü yaptıran, yaptırmayı düşünen ya da kendisinde büyü olduğunu hisseden bir kişi genel anlamda bağlama büyüsü olduğu nasıl anlaşılır ya da bu durum fark edilebilir mi gibi soruların yanıtını aramaktadır. Bu konularda daha detaylı bilgiler elde edebilmek için yazının devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bağlama Büyüsü Anlaşılır mı?

Bağlama büyüsü olduğu nasıl anlaşılır sorusundan evvel ilk olarak bu tür büyülerin anlaşılıp anlaşılmadığı konusuna kısaca açıklık getirelim. Bağlama büyüleri, farklı materyaller ile farklı tekniklerin birleşmesi doğrultusunda yapılır. Bu yüzden çoğu zaman materyallerin büyü yapılan kişiye ulaştırılması, yedirilmesi ya da içirilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu yüzden büyünün anlaşılması yalnızca kişinin davranışlarında meydana gelen bariz değişimler yolu ile anlaşılabilir ancak bu da oldukça zor bir durumdur diyebiliriz.

Bağlama Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Bağlama büyüsü olduğu nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı için yukarıda belirttiğimiz üzere kişinin davranışlardaki ani ve keskin değişimler bizlere ipucu verebilmektedir. Bu davranışları niteleyecek olursak bağlama büyüsünün yapıldığı kişilerde;

  • Büyüyü yaptıran kişiye karşı aşırı bağlılık
  • Büyüyü yaptıran kişiye karşı duyulan aşırı aşk ve sevgi
  • Büyüyü yaptıran kişiden başkasını görmeme, düşünmeme
  • Kişinin çevresine ve ailesine verdiği fevri tepkiler
  • Büyüyü yapan kişinin her sözünü sorgulamadan dinleme
  • Büyüyü yaptıran kişinin yanında olabilmek için verilen ani evlilik kararları

Gibi değişken ve hızlı durumların gözlemlendiği görülmektedir.

Başkasının Yaptırdığı Bağlama Büyüsü Bozulabilir mi?

Bağlama Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü olduğu nasıl anlaşılır sorusu ile alınan yanıtlar doğrultusunda kendisinde ya da yakınında büyü olduğunu düşünen kişilerin öncelikle bu konularda bilgi ve deneyim sahibi kişilere gitmesi ve durumu doğrulatması gerekmektedir.

Eğer bu kişiler büyünün varlığını doğrular ise, büyünün bozulması için sizlere yardımcı olacak ve bunun için yapılması gereken yapılarak büyüyü bozacaktır.

Bağlama Büyüsü Bozulduğunda Tesiri Ne Zaman Geçer?

Bağlama büyüsü olduğu nasıl anlaşılır sorusundan sonra en çok merak edilen sorulardan biri de bu büyü bozulunca tesirinin ne zaman ortadan kalkacağıdır. Nasıl ki büyünün tutması, büyünün türüne ve kişinin bünyesine göre değişiyorsa; büyünün bozulduğundaki süreç için de aynı şeyi söyleyebiliriz.

Yani büyü bozulur bozulmaz tesirin büyük bir kısmı ortadan kalkar ancak büyü etkisinde kalan kişinin tamamen kendisine dönebilmesi için 7- 10 günlük bir sürecin de geçebileceğini söyleyebiliriz. Tabi bu durum kişinin bünyesi ve yapılan büyü ile de alakalıdır.

Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bağlama Büyüsü Ölümcül müdür?

Hayır, iyi niyetler doğrultusunda yapılan büyüler ölümcül ve da kişiye fazlası ile zarar veren büyülerden değildir.

Bağlama Büyüsü Bozulduktan Sonra Yeniden Yapılabilir mi?

Evet, büyünün tesirinin geçtiğini gören kişi bu büyüyü yeniden yaptırabilir.

Bağlama Büyüsünden Korunmak İçin Ne Yapmak Gerek?

Büyüden korunmak için Allah’ a bol bol dua ve ibadet etmeli, ayrıca işin ehli kimseler tarafından yazılan muskalar ya d vefkler ile de korunma sağlanmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1958 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
17 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir