Bağlama Büyüsü Tarifi

Bağlama büyüsü hem çeşitliliği hem de günlük hayatın içerisinde etkililiği nedeni ile kadın erkek birçok kişi tarafından uygulanıyor. Uygulama sırasında ise büyü niyetine uygun olarak farklı tarifler uygulanıyor.

Bağlama büyüsü tarifi; büyü için tüm gerekli malzemeleri, büyünün yapılışını ve büyünün sonucunda beklenen etkileri içerir.

Bağlama Büyüsü Tarifi İle Büyü Yapmak

Büyü yapmak için kişiler uzman kişileri tercih etmek yerine kendi yapmak isteyebilir. Bu düşünceye sahip olan kişilerin ilk olarak büyülerin düşünüldüğü kadar kolay bir işlem olmadığını öğrenmesi gerekir.

Büyüler doğaüstü varlıkların yönlendirilmesi ile yapılan ve sonuçlarında kişileri ciddi bir şekilde etkileyecek doruklara ulaşan özel işlemdir. Bu işlem bilinmeyen bir kişi tarafından yapılırsa doğaüstü varlıklar yanlış olarak yönlendirilmiş olur.

Bağlama büyüsü tarifi ile büyü yapılmak isteniyorsa bu istek bir medyum ile görüşülmelidir. Aksi takdirde kişilerin başına istenmeyen birçok durum gelebilir. Tarifler ile büyü yapmak yalnızca medyumların işidir.

Geçmişten Günümüze Kadar Kullanılan Bağlama Büyüsü Tarifleri

Geçmişte Türkiye ve dünya üzerindeki topraklarda büyülerin uygulandığı elde edilen kazılardan anlaşılabiliyor. Yapılan kazılarda bugüne kadar 100’ün üzerinde büyü tarifine ya da büyünün yapılmış olduğu bez parçalarına rastlanmıştır.

Geçmişte kullanılan bağlama büyüsü tarifi modelleri bugünkülere benzer olarak aşk üzerinedir. Büyülerin üzerinde kazının bulunduğu yerlere uygun aşk ile ilgili mitolojik çizimler ya da yazılar görülür.

Bağlama Büyüsü Tarifi Kimler Tarafından Kullanılmalıdır?

Bağlama Büyüsü Tarifi

Bağlama büyüsü tarifini elde etmek ve bu tarifi uygulamak istiyorsanız olduğunuz yerde kalmanız gerekir. İnternet üzerinden araştırma yaparak ya da başka kişilerden duyduğunuz tarifleri uygulayarak istediğiniz etkiyi elde etmeniz mümkün değildir.

Bağlama büyüsü tarifi yalnızca medyumlardan alınabilir ya da medyumlar tarafından uygulanabilir. Yaptırmak istediğiniz büyü için medyumunuz ile görüşmenizin ardından gerekli olursa sizin uygulayacağınız adımlar size iletilir.

Kendi başınıza bir tarif uygulamanız sizin için ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu sonuçlar içerisinde en masum olan uyguladığınız tarifin geçersiz ya da özensiz bir tarif olmasıdır. İnternet üzerinde birçok kişi farklı tarifler bildiğini söyleyerek sizin vaktinizi çalabilir.

Evde Uygulanabilecek Basit Bağlama Büyüsü Tarifi

Evinizde kendinizin uygulayabileceğiniz bağlama büyüsü sözleri arıyorsanız sizi öncelikle karşılaşabileceğiniz durumlar ile bilgilendirmemiz gerekir;

  • Büyüler doğaüstü varlıklar ile yapılan işlemlerdir. Bilmeden uyguladığınız bir işlem doğaüstü varlıkların sizinle ilgilenmesine neden olabilir.
  • Büyülerde özel kullanılan kelimeler ve dil vardır. Anlamadan söylediğiniz bu kelimeler ile ne büyüsü yaptığınızdan emin olamazsınız. Bu durumda da hangi etkiler ile karşılaşacağınız belli olmayacaktır.
  • Büyüler evde olan kekik, limon, ot ve benzeri ürünler yapılabilecek işlemler değildir. Her bir büyünün kendine ait gerekli eşyaları vardır. Bu eşyalar büyü yapılacak kişinin eşyaları ve büyünün nasıl yapılacağına yönelik eşyalardır.
  • Büyülerin uygulanması için doğaüstü varlıkların doğru yönlendirilmesi gerekir. Büyü yaptığınız kişinin doğru niyet ile büyülenmesi önemlidir.

Bağlama Büyüsü Tarifi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Arkadaşımın daha önce uygulayıp başarılı olduğu bir tarifi ben de kullanabilir miyim?

Arkadaşınız büyüsünü başarılı bir şekilde yapmış olsa da sizde aynı tarifin doğru bir şekilde işleyeceğinin garantisi yoktur.

Bağlama büyüsü tarifini kimlerden alabilirim?

Eğer bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız tarifler ile kendinizi riske atmamanızı öneririm. Aksi takdirde hiç bilmediğiniz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Büyüler mutlaka uzman kişiler tarafından mı yaptırılmalıdır?

Büyüler düşündüğünüz kadar basit ritüeller değildir. Bir kelimenin ya da bir davranışın dahi kusurlu olması büyünüzün sonucunu değiştirir. Bu nedenle mutlaka işi uzmanına bırakmanız gerekir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1410 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
18 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir