Bağlama Büyüsü Yapanlar

Bağlama büyüsü tarih boyunca sürekli olarak yapılan bir işlemdir. Doğaüstü güç ya da kendi yöntemleriyle herhangi bir kişinin hayatını tamamen değiştirecek doğrultuda bağlama büyüsü yapanlar, medyum hocası ya da tek başına medyum şeklinde ifade edilir.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar?

Geçmişten günümüze kadar bağlama büyüsü, belirli manevi yöntemler ya da uygulamalar sonrasında oluşmaktadır. Bağlama büyüsü yapan hocalar ya da bu işle ilgilenenler geçmişte Anadolu kasabalarında kara büyücüler şeklinde ifade edilir ya da diğer bir ifadeyle ruh büyücüsü şeklinde de yer edinir. Genel olarak yaşlı kişilerin bağlama büyüsü yaptığı söylenir. Ancak günümüzde alanında uzman ya da bağlama büyüsü hakkında bilgi birikimine sahip olan medyum hocalar da bağlama büyüsü yapanlar içerisindedir. Bütün bunların dışında kişiler kendi başlarına belirli kriterler uygulayarak bağlama büyüsü gerçekleştirmek istedikleri takdirde sonucunun ne düzeyde hayatına etki edeceği tartışır. Bu kişi için riskli bir durumdur. Kesinlikle konuya hakim bir kişinin yardımıyla büyü yapılmalı.

Bağlama Büyüsü Yapmak Kolay Mı?

Bağlama büyüsü yapılmak istenildiği takdirde bu durum dışarıdan bakıldığı zaman oldukça basit görülebilir. Ancak bağlama büyüsü yapan en gerçek Medyumla irtibata geçmelisiniz. Bağlama büyüsü yapanlar genel olarak günümüzde medyum şeklinde ifade edilir. Medyumlar geçmiş zamanlarda büyücü hoca ya da farklı şekillerde de ifade edilmekteydi. Ancak günümüzde ki tanımlaması medyumdur. Bir medyum bağlama büyülerini ya da herhangi bir büyüğü farklı şekillerde yapabilir. Bağlama büyüsü yapmanın tek bir yöntemi bulunmaz. Karşıdaki kişiye ya da karşıdaki kişinin ne doğrultuda bir bağlama büyüsü istediğine göre de farklı malzemeler kullanılarak yapılır.

Bağlama Büyüsü Yapanlar Nasıl İşleyiş Sağlar?

Bağlama Büyüsü Yapanlar

Bağlama büyüsü yapanlar işine tamamen odaklı bir şekilde başlamadığı zaman yani diğer bir ifadeyle gelişigüzel bağlama büyüsü yapıldığında sonuçlarının da olumlu bir şekilde beklenilmesi doğru olmaz. Olumlu beklenilen sonuçlar özenli yapılan işlemin bir göstergesidir. Bağlama büyüsü konusunda yeterli düzeyde malumatı olmayan ya da yeterli düzeyde bilgi birikimi olmayan medyumlarla irtibata geçildiği takdirde sonucunda istenmeyen sonuçlara yol açılabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına bağlama büyüsü yapılacak ya da yapan kişi hakkında detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Sonrasında memnun kalındığı takdirde ya da çoğunluğun tavsiyesinde olan bir medyumla da çalışma gerçekleştirilmeli.

Bağlama Büyüsü Yapanlar Büyüyü Bozabilir Mi?

Tecrübeli ve oldukça donanımlı bir medyumla bağlama büyüsü yapıldıktan sonra çeşitli etmenler doğrultusunda büyü bozulmak istenebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığı takdirde aynı medyuma müracaat edip bozulmasını talep etmelisiniz. Ayrı ayrı kişilere büyü yaptırıp aynı zamanda bozdurduğunuz takdirde sonuçları olumsuz olabilir. Bu sebepten dolayı bağlama büyüsünün yapılışı kadar bozulması da bir o kadar meşakkatli ve zordur. Tecrübeli, donanımlı, alanında uzman ve yetenekli bir medyum bağlama büyüsü yaptıktan sonra aynı şekilde ters etki oluşturarak büyüyü bozabilir. Büyüyü yapmayan bir kişinin büyü bozmaya kalkışması kesinlikle önerilmez ve bu durum asla doğru değildir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için büyü yaptırdığınız medyumla iletişim halinde olmalısınız.

Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bağlama Büyüsü Riskli Midir?

Bağlama büyüsünü uzman bir kişi yaptığı zaman riskli değildir. Ancak herhangi bir kişinin yapması riskli sonuçlar doğurur.

Bağlama Büyüsü Kesin Sonuç Verir Mi?

Bağlama büyüsü kesin sonuç verir. Ancak burada işin ehli bir medydumla irtibata geçmelisiniz.

Bağlama Büyüsü Evde Ritüellerle Yapılır Mı?

Belirli ritüellerle ev ortamında bağlama büyüsünü yapılması mümkün değildir.

 

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1209 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir