Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi

Bağlama büyüsü bazen iyi bazen olumsuz sonuçlar getirebilir. Bağlama büyüsü türlerine, uygulama niteliğine ve uyulmayı yapan kişiye bağlı olarak sonuçlar görülebilir. Bağlama büyüsü yapılan kişi, aşk amacıyla bağlanmış ise fevkalade bir aşık olabilir.

Bağlama Büyüsü Türleri Nelerdir?

Bağlama büyüleri iki farklı grupta incelenir. Kısmen iyi niyetli bağlama büyüler veya kötü niyetli bağlama büyüleri olarak değerlendirilebilir. Bağlama büyüsü yapılan kişi veya kişiler, yapılan çalışmaya göre farklı etkiler gösterebilir. Yaygın olarak yapılan bağlama büyüsü türleri şöyledir;

 • Kendine bağlama büyüsü
 • Kısmet bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Organ bağlama büyüsü
 • Erkeklik bağlama büyüsü
 • Aşık etme büyüsü
 • Süryani büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Mum büyüsü
 • Kaşıkla bağlama büyüsü
 • İp ile bağlama büyüsü
 • Aşk tılsımı

Yapılan büyü türlerine göre büyü bozma işlemleri de yapılmaktadır.

Bağlama Büyüleri Tehlikeli midir?

Özellikle organ bağlama ve cinsellik bağlama büyüleri tehlikeli ve fazla kötü niyetli büyülerdir. Bu tür büyüleri ancak nefret dolu kişiler yaptırabilir ve yapabilir. Organ bağlama büyüsünde; safra kesesi, bağırsak, dalak, ciğer gibi pek çok organ hedef alınabilir. Bağırsak düğümleme yöntemi ile büyü yapılan kişiler, fiziksel olarak ciddi manada hastalık geçirebilirler.

Bağlama büyüsü yapılan kişi nasıl davranır diye soracak olursak ; ciddi cerrahi işlemlerden geçebilir ve hayati tehlikeli durumlar yaşanabilir. Genellikle çok eski sihir ve büyü teknikleri ile uygulanan çürümüş/ eskimiş hayvan bağırsakları, domuz derisi ve yağları kullanılarak yapılan işkenceli bir büyü türüdür. Ameliyat olsalar dahi ancak büyü bozulduğu zaman kişi gerçek sağlıklı haline dönebilir.

Bağlama Büyülerinde Yaptıran Kişi Faktörü

Bağlama büyüsü yapılan kişi, büyü çözüldüğü andan itibaren rahatlama evresine geçer. Olumsuz durumlar bir bir çözülür ve sağlıklı forma dönülebilir. Ancak zamanla, büyü çözülsün ya da çözülmesin, yaptıran kişi için muhakkak riskli/ sakıncalı ve tehlikelidir. Zira akıl sağlığını bile kaybetme noktasına geçilebilir. Kur’an-ı Kerim’de geçen ayetler baz alındığında özellikle kötü, insan hayatını tehlikeye atacak büyüler kati suretle yasaklanmıştır. Yumuşatma opsiyonu bulunmamaktadır.

Dolayısıyla aşk, sevgi veya şirinlik gibi iyi niyetlerle yapılan ritüellerin dışında, tehlikeli büyülere girilmemesi tavsiye edilir. Yapan/ yaptıran kişiye mutlaka bumerang olacaktır.

Bağlama Büyüsü Çözülen Kişide Etkiler

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi

Herhangi bir bağlama büyüsü yapılan kişi olumlu etkilere doğrudan geçebilir. Büyü çözüldükten yaklaşık 24 saat sonrasında, kişinin negatif aurası pozitife döner. Algı ve çakraları açılır. Algıda seçicilik durumu olumluya döneceği için pozitif bilinç daha etkin çalışır.

Kendisine bağlamak için büyü yaptıran kişiden soğur, uzaklaşır ve hatta ayrılıklar yaşanabilir. Bağlama büyüsü çözülen kişide, konuş nasip bağlama ise etkin şekilde bolluk ve bereket kanalları açılmaya başlar. Ticari kazançlar artar ve her daim elinde bolluk olmaya başlar.

Cinsellik bağlama büyüsü çözülmüş ise cinsel sorunları geçer hatta çocuk isteyen ailelerde güzel sürprizler görülmeye başlanabilir. Organ bağlama, göz bağlama gibi büyülerin çözülmesi ile birlikte; sağlık problemleri düzelir ve kişi iyileşmeye başlar. Her şeyden önce karamsarlık hali geçer.

Göz bağlama büyüsü yapıldığı için kimseyle ilgilenmeyen kişilerde de adeta bir aydınlanma yaşanır. Güzel bir ilişkiye hızlı şekilde başlayabilirler.

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama büyüsü yapılan kişide nasıl etkiler olur?

Aşk için bağlama yapılmış ise kişide aşırı tutkulu haller, bağımlılık ve onsuz yapamama gibi durumlar oluşabilir.

Bağlama büyüsü kolay çözülür mü?

Domuz büyüsü, papaz büyüsü gibi büyüleri bozdurmak zordur. Bazen aylarca sürebilir ancak ilm- irfan sahibi kişiler tarafından çözülür.

Bağlama büyüsü çözülen kişilerde nasıl etkiler olur?

Kendine bağlama büyüsünü çözdüren kişilerde, yaptıran kişiye karşı soğuma olur. Ayrılıklar görülebilir. Diğer bağlama türlerinde negatifin tam terci yönde olumlu gelişmeler görülür.

 

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Davranır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 824 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir