Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama büyüleri kendine bağlama büyüsü veya karşı tarafa zarar verme maksadıyla yapılan büyü türlerine göre gruplandırılır. Aşk ve sevgi bazında yapılan büyüler, iyi karar verilerek yapılması gereken büyü türleridir.

Bağlama büyüsü yapımı talep edilen türe göre gerekenlerin temin edilmesiyle yapılır. Ancak kişiler kendi başlarına bu tür uygulamaları yapamazlar. Çeşitli okumlar ve ritüellerle birlikte gerçekleştirilir.

Evde Bağlama Büyüsü Yapımı

Dil bağlama büyüsü, ip ile bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü gibi büyüler, özellikle platonik duygularla yapılmak istenilen büyü türleridir. Evde bağlama büyüsü yapımı, uygulanması tavsiye edilmeyen büyülerdendir. Piyasada bulunan pek çok kitap, bu konuda çalışmalar bulunsa da bilinçsiz şekilde yapılması farklı etkileri doğurabilir.

Bu nedenle bağlama büyülerinin ancak bu alanda çalışmalar yapmış ve konuya hakim kişiler tarafından uygulanması önemlidir.

Bağlama Büyüsü Yapımı İçin Neler Gereklidir?

Basit türde bağlama büyüleri ve zorluk derecesi yüksek bağlama büyüleri bulunmaktadır. Bağlama büyüsü yapımı için gerekenler, yapılan büyü türüne göre farklılık gösterir. Genel olarak yapılan büyü türleri şöyledir;

 • İp büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Mum büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Aşık etme büyüsü
 • Rızk bağlama büyüsü
 • Domuz bağı büyüsü
 • Süryani büyüsü
 • Adet kanı büyüsü
 • Papaz büyüsü

Gibi yapılmış türlere göre farklı gereklilikler talep edilebilir. Yapılacak büyü türüne göre istenilenlerle birlikte işlem yapılabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozdurulur?

Bağlama büyüsü yapımı için gerekenler ve çözümü için gerekenler ile işlem yapılır. Büyünün yapıldığı geleneğe göre çözümleme sağlanır. Bağlama büyüsünde okuma, yazma, çizme, ritüel uygulama veya eşya kullanılarak büyü yapma gibi pek çok uygulama denenebilir.

Bağlama büyüsü bozulması için öncelikle talep eden kişide yapılmış ve etkisi olan bir büyünün olması gerekiyor. Medyum tarafından tespit edilen büyü, belirlenen çözdürme yöntemi ile farklı sürelerde çalışmalar çözülür. Ancak bu tür büyülerde, teknikler ancak hangi uygulamanın yapıldığına bağlı olarak bozdurulur.

Bağlama Büyüsü Geçince Nasıl Olur?

Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama büyülerinde etki, yapılan uygulamaya göre farklılık gösterir. Basit nitelikte uygulamalar genellikle ilişkiler arasında kuvvetlendirmek ve sadakat oluşturmak üzere yapılır. Ancak riskli ve tehlikeli büyüler, kişilerin hayatını farklı etkileyebilir. Bağlama büyüsü yapımı tekniğine göre yüksek tesirli büyülerin çözülmesi için farklı teknikler kullanılır. Büyü etkisinin geçmesiyle;

 • Kötü ve negatif durumlar ortadan kalkar
 • Olumsuz düşünce ve davranış yapısı düzelmeye başlar
 • Kendisine bağlanılan kişiden uzaklaşma/ soğuma görülmeye başlar
 • İstenmeden oluşmuş ilişkilerden dolayı ayrılıklar olabilir
 • Kısmet bağlama bozulmuşsa, kısmet açılmaya başlar

Bağlama büyülerinde uygulama içeriği ve tekniğe göre işi bilenlerce çözdürme yapılır. Cinsellik bağlama büyüsü, organ bağlama büyüsü ve dil bağlama büyüsü gibi farklı büyü çeşitleri bulunmaktadır. Dil bağlama, karşı tarafın sessiz kalması veya itiraz etmemesi gibi taleplerde yapılır.

Organ bağlama büyüsü, hayati tehlikelere neden olabilen ve özellikle bağırsak bağlama gibi türlerde uygulanan büyülerdir. Düğümleme veya bağlama olarak uygulanır. Bozulması zor büyülerden olsa da erken fark edildiğinde çözdürülebilir işlemlerdir.

Bağlama Büyüsü Yapımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama büyüsü yapımı için neler gereklidir?

Her büyünün türüne göre farklı şeyler gerekebilir. Temelde en basit kendine bağlama büyüleri için karşı tarafın herhangi bir özel eşyası veya görseli ile uygulama yapılabilir.

Bağlama büyüsü kolay çözülür mü?

Bağlanılan teknik önemli olmakla birlikte her bağlama büyüsü çözdürülebilir. Ancak papaz büyüsü, domuz bağı veya sabun büyüsü gibi zor uygulamalar nispeten karmaşık ve çözümleri daha zordur.

Bağlama büyüsü çözmek için neler gereklidir?

Öncelikle işinin ehli biriyle görüşmeniz gerekir. Büyü gerçekten var mı, ne türde uygulanmış bunları inceleterek, çözdürme sağlayabilirsiniz.

 

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1104 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir