Bağlama Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Hayatta bazen, sevmesini istediğimiz ve büyük bir aşk ile tutkun olduğumuz kişi bizi sevmez. Ya da o kişi ile hiç istemediğimiz halde hayatımızı ve yollarımızı ayırmak zorunda kalabiliriz. İşte böylesi durumlarda çoğu zaman yenilgiyi ya da ayrılığı kabul edemeyiz ve sevdiğimiz kişinin bizden gitmesini, onu başkalarıyla görmeyi istemeyiz.

Bu gibi duyguların ağır bastığı durumlarda çoğu kişi bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü gibi büyü türlerine yönelmektedir. Eğer siz de bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum diyorsanız o zaman doğru adrestesiniz diyebiliriz. Çünkü bu yazıda bağlama büyüsü ve etkilerine dair en çok merak edilenleri konuşacağız.

Bağlama Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Bu zamana kadar bağlama büyüsü, aşk büyüsü ya da bu konudaki bazı teknikleri illa ki duymuşsunuz hatta merak edip araştırmışsınızdır bile. Çünkü bilindiği üzere büyü, formal bilimler ile açıklanamayan ancak tüm dinlerde kabul gören bir sihir, bir efsundur.

Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum diyenler için ilk olarak büyü hakkında merak edilenleri dile getirelim. Bunlardan ilki de bu büyünün hangi niyetler doğrultusunda yapıldığıdır. Bağlama büyüsü aşağıdaki niyetler dahilinde yapılabilmektedir:

 • Sevdiğini kendine aşık etmek
 • Biten ilişki yeniden başlatmak
 • Sevgilinin kısmetini bağlamak
 • Eşleri eve bağlamak
 • Kişilerin cinselliğini bağlamak
 • Sevilen kişinin söz dinlemesini sağlamak
 • Sevilen kişiyi arkadaşlarından ve ailesinden uzaklaştırmak

Bu ve bunun gibi daha nice niyetler doğrultusunda bağlama büyüsü yapılabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Hemen Tesir Eder mi?

Bağlama büyüsü hakkında merak edilen sorular tabi ki bunlarla sınırlı değil; bu büyülerin yapıldıktan sonraki etki süreleri de konu dahilinde fazlası ile sorgulanmaktadır. Öncelikle bu büyülerin son derece kuvvetli olduğunu ve hemen hemen herkese tesir edebileceğini belirtelim. Bunun arkasından bağlama büyüsünün kişiden kişiye ya da büyüden büyüye göre tesir süresinin değişeceğini de ekleyelim.

Bu bağlamda bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişiler için büyülerin genel olarak 7 ila 10 gün içerisinde tesir etmeye başladığını belirtebiliriz.

Bağlama Büyüsünün Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Bağlama büyüsünün yapılan materyaller ve niyetlere göre pek çok farklı çeşitlerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu çeşitlerden en çok tercih edilenlerini sıralayacak olursak bunların;

 • Mumla yapılan aşk büyüsü
 • İplik büyüsü, düğüm büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Bez yakarak yapılan bağlama büyüsü
 • Bıçak büyüsü
 • Nohut Büyüsü
 • Adet kanı ile yapılan bağlama büyüsü
 • Gömerek yapılan büyüler
 • Papaz büyüsü

Gibi türlere ayrıldığını belirtebiliriz. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişiler bu etkili büyülerden birini tercih edebilirler.

İki Farklı Büyü Aynı Anda Yapılabilir mi?

Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişiler bu konuda iki farklı büyünün aynı anda yapılıp yapılamayacağını merak etmektedirler. İki büyünün aynı anda yapılabilmesi için öncelikle bu büyülerin hangi niyetler ile ve hangi yöntemlerle yapılacağının bilinmesi gerekmektedir. Genellikle ak büyüler, daha iyi ve etkili bir sonuç elde etmek için yapılabilmektedir. Ancak soğutma büyüsü ve bağlama büyüsü gibi 2 ayrı büyünün aynı anda yapılması gereksizdir.

Bu konularda merak ettiklerinizi bizlere danışabilir ve bağlama büyülerine dair daha ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bağlama Büyüsü Yaptırsam Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bağlama büyülerinin etkileri genellikle hayat sonuna kadar sürmektedir. Ancak bu durum yine de büyünün türüne göre de değişebilmektedir.

İki Büyü Aynı Anda Yapıldığında Etkileri Ne Olur?

Bu sorunun yanıtı yapılan büyülere göre değişir. Eğer birbiri ile uyumlu olan büyüler ise etkiler çok daha tesirli bir şekilde artacaktır.

Aynı Anda İki Büyü Yaptırmanın Zararı Var mı?

Eğer büyüler kara büyü dediğimiz türden ise bu hem karşınızdaki kişi hem de sizin için zararlı olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2738 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir