Bağlama Büyüsünü Nasıl Bozarım?

Bağlama büyüsü, uzman medyum tarafından yapılırken, bağlama büyüsü bozmak için de mutlaka medyumla görüşmek gerekmektedir. Dört farklı bağlama büyüsü bulunmaktadır, büyüler kişinin huzurunu kaçırmak, evinin huzurunu kaçırmak, sevdiğini bağlamak ve sevdiğinin ona aşık olması üzerine yapılır. Antik Yunan’dan ve Roma’dan günümüze gelen büyüler, papirüsler ve dua levhalarıyla öğrenilmiş, ruhani tarafı ağır basan kişilerce uygulanmıştır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü sadece iyi niyetle değil, kötü ve art niyetle yapılan büyüleri de kapsamaktadır. Büyünün etki ettiği ruhun hapis edilmesi, huzursuz ve negatif duygularla bütünleşerek kendine zarar vermesi sağlanır.

Kötü niyetli yapılan bağlama büyüsü nasıl anlaşılır; İnsanın ruhunu daraltan, kabus ve geceleri uyurken göğsünde baskı hissettiren etkili kötücül bir büyüdür. Amacı insanı kötü hislerle buluşturarak, ruhunu kötülüğe, şansızlığa ve bahtsızlığa bağlamaktır.

İyi niyetli yapılan bağlama büyüsü; iyi niyetli yapılan bağlama büyüsünde, kişinin sevdiğini kendine bağlaması, eşini evine ve çocuklarına bağlaması üzerine yapılmaktadır. Bağlılığını, ruhundaki temizliği ve güzelliği artırarak, sevenlerin ruhlarını birleştirmek üzerine yapılır.

Aşk ile bağlama büyüsü; tek taraflı sevenlerin, sevdiğini kendine bağlamak, evlenmek, ona aşık olmasını sağlamak için yapılan büyüdür. Aşk duygusuyla, sevgiyle ve güzellikle yıkanan ruhların kendilerini serbest bırakmasını sağlar.

Beraberlik bağlama büyüsü; beraberlik için yapılan bağlama büyüsünde, sevenlerin evlenmesini, yuva kurmasını sağlamak için çevredeki negatif etkilerin azalması, dış etmenlerin devre dışına bırakılmasını sağlar.

Bağlama Büyüsünü Kim Bozabilir?

Bağlama büyüsünü bozmak için öncellikle medyuma danışılması gerekmektedir. Medyum, bağlama büyüsünün çeşidi ve duasını bilen, uzman kişi olarak çaresizliğin ve mutsuzluğun ortadan kaldırılmasını sağlayacak yazıtları bilmektedir. Süryani, Yezidi, Yunan, Roma ve Türk soylarına bağlı olan büyülerin çoğalan ruhlarını bilerek, bağlanma büyüsünün bozulmasını sağlayacaktır.

Bağlanma büyüsünü bozmanın bir diğer yolu da büyünün hoca tarafından tavsiye edilen dualar ve ritüeller eşliğinde, evdeki enerjisini, yaşamınızdaki etkisini silmekten geçmektedir. Medyum ile görüşerek, bağlama büyüsünden nasıl kurtulacağınızı öğrenebilirsiniz. Gizli ilimler, yazıtlar ve dualar noktasında bilgili olan medyum, bağlama büyüsünün bozulması için size yardımcı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar Nasıl Bozabilir?

Bağlama Büyüsünü Nasıl Bozarım?

Bağlama büyüsünü siz yaptırdınız ve sonra bozmak istediyseniz, medyum ile önceden görüşerek, bağlama büyüsüne ulaşmanızı gerektiren durumlarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Uzakta olan bağlama büyüsü için neler yapılması gerektiğini uzman medyum sizlerle paylaşarak, büyünün bozulması için yardımcı olacaktır.

Medyum, kötü veya iyi niyetli yapılan bağlama büyüsünün etkilerini ve nedenlerini arındırmak için yöntemler deneyecektir. Yaptırdığınız bağlama büyüsünü geçirmek için ruhun arınması, inancın yönlendirilmesi ve enerjinin bütünleşmesi gerekecektir. Ruhunuzu arındırmak için kullanılacak materyaller ve bağlama büyüsü yapılan kişiden büyünün etkilerini uzaklaştırmak için zamana göre hoca tarafından yönlendirilerek, büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Bozma Tarifi Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü bozma tarifi; büyünün etkilerini ve kullanılan materyallerin bilinmesini de beraberinde getirecektir. Kişi veya kişilere yapılan bağlama büyüsünün bozulması için medyum ile görüşülerek, kötü veya iyi niyetli yapılan büyünün maddi ve manevi etkilerinden uzaklaşmak sağlanmalıdır.

Medyum nazardan kurma, hane huzurunu koruma, iç huzuru koruma büyüleriyle de kişinin huzur bulmasını ve hanenin üzerindeki kötü enerjinin uzaklaşmasını sağlayacaktır. Evdeki malzemelerle veya herhangi bir duayla yapılabilecek büyüler değildir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama Büyüsü Evde Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsünün evde bozulması imkansızdır. Medyum ile görüşülmeli ve büyünün türü araştırılmalıdır.

Bağlama Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyü materyallerine ulaşmadıysanız ve üzerinizde büyü olduğunu hissediyorsanız medyum ile görüşerek anlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünü Kime Bozdurmalıyım?

Bağlama büyüsünü yapan kişinin bozmasına gerek yoktur, medyumla da üzerinizdeki büyüyü bozdurabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1390 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir