Bana Bağlama Büyüsü Yapıldı Nasıl Çözerim

Birini kendine aşık etmek, karı koca arasında bozulmaya başlayan ilişkiyi yeniden alevlendirmek adına sevgiliyi bağlama büyüsü yapılabilir. Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda da araştırma yapan birçok kişi, büyünün etkisinden kurtulmak için çareler arayabilir.

Bağlama büyüsü, yapılış amaçlarına göre farklılık gösterir:

 • Kendine bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Sadakatin artması için bağlama büyüsü
 • Cinselliği bağlama büyüsü gibi bağlama büyü çeşitleri vardır.

Tüm bu büyülerin doğru ve eksiksiz yapılması, doğru sonuçları doğurması için, ilim sahibi medyumlardan yararlanılmalıdır.

Kendine Bağlama Büyüsünde Hangi Etkiler Ortaya Çıkar?

Bağlama büyülerinin amacı; düzensiz giden ilişkileri iyi hale getirmek, eşler arasında ya da sevgililer arasındaki bağlılık sorununu yok etmek için yapılır. Ancak deneyimsiz medyum ya da hocalar elinden yapılacak büyü işlemleri ve dua çalışmaları, tüm bu etkileri yok eder ve büyünün tersine işlemesine neden olabilir.

 • Evli çiftler arasında soğukluk yavaş yavaş yok olmaya başlar.
 • Sevgililer arasında tam bağlılık oluşur.
 • Erkek ya da fark etmeksizin, gözün dışarıda olması engellenir.
 • Kişiler sadece eşlerine ve sevgililerine sadakat gösterir.

Uzun süre beraber yaşayarak aynı evi paylaşan birçok çift; beraber yaşamak ya da bağlılıkla ilgili sorunlar yaşayabilir. Bu durum ya tek taraflı ya da iki taraf birden oluşabilir.

Sevmeden görücü usulü evliliklerde de zamanla eşlerin birbirlerine olan bağlılıkları azalabilir. Böyle durumlar karşısında kendine âşık etme büyüsü gibi bağlama büyüleri yapılabilir.

Bu tür büyü altında olan kişiler ise, kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda uzman medyumlara başvurarak, büyünün etkisinden kurtulmak isteyebilir.

Kendine Bağlama Büyüsü Altında Olunduğu Nasıl Anlaşılır?

Kendine bağlama büyüsü altında olan ya da böyle bir büyünün etkisini hisseden kişiler, kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda, uzman medyumlara başvurarak, büyünün bozulması için işlemleri başlatmak ister.

Bağlama büyüsünün olup olmadığı;

 • Büyü etkisi altında olan kişinin önceki hallerine dikkat etmek gerekir.
 • Davranışlarındaki değişiklikler takip edilir.
 • Genellikle oluşan belirtiler arasında, bağlama büyüsünün türüne göre; yorgunluk, aşırı sinirlilik, kendine hâkim olamama, insanlardan uzaklaşma gibi etkiler olabilir.

Bunun yanında kişinin daha önce hiç ilgi duymadığı kişilere ilgi duymaya başlaması, evli kişilerde, eşine karşı aşırı ilgi ve sadakat gibi birçok farklılık görülebilir.

Kendine Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Kendini Gösterir?

Bana Bağlama Büyüsü Yapıldı Nasıl Çözerim

 

Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur dışında; büyünün etkisinin ne kadar sürede kendini gösterdiği de merak edilen konular arasındadır. Bağlama büyüleri farklı konularda yapılabilir ve her bir bağlama büyüsünün kendine özgü ritüelleri bulunduğu unutulmamalıdır.

Aynı zamanda büyüyü uygulayacak kişinin; konusunda uzman olması, havas ilimlerine karşı ilgili ve uzman olması da büyünün doğru olması ve doğru sonuçların ortaya çıkmasında önemli rol oynar.

Gerçek bağlama büyüleri, ancak doğru kişiler tarafından yapıldığında, gerçek amacına ulaşır ve en kısa sürede kendini göstermeye başlar. Bu yüzden yaptırmak istediğiniz büyünün niteliğine ve ritüellerine göre, gerçek ve konusunda uzman medyumdan destek almanız, son derece önemlidir.

Kendine Bağlama Büyüsü Bozulurken Nelere Dikkat Edilir?

Yapılan her büyünün bir yapılış tarzı, dua ritüeli, vefk çalışması vardır. Bu yüzden kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda herhangi bir çalışma yapmadan önce, bu kriterlerin göz önünde bulundurulması gerekir.

 • İster büyü yaptırmak ister olan büyüyü bozmak için olsun; muhakkak konusunda uzmanlaşmış, havas ilimlerine hâkim, medyumlardan yararlanılmalıdır.
 • Büyü türüne bağlı olarak, yapılmış büyünün duaları, ritüelleri değişkenlik gösterdiğinden, kişinin üzerinde ne tür etki yarattığı incelenmelidir.
 • Büyü bozma işleminde; büyünün yapılış şekline uygun olarak bozma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Büyü bozma işlemleri sanıldığı kadar kolay olmamakla birlikte; doğru yöntem uygulanmadığında, deneyimsiz ellerle yapılacak herhangi bir çalışma, kişinin daha kötüye gitmesine, büyünün ters tepmesine yol açabilir.

 

Kendine Bağlama Büyüsü SSS

Üzerimde bağlama büyüsü olduğunu nasıl anlarım?

Üzerinizde bağlama büyüsü olup olmadığını anlamak için, konusunda uzman medyumlara başvurarak, gerekli incelemelerin yapılmasını isteyebilirsiniz.

Uzaktan kendine bağlama büyüsü yapılabilir mi?

Uzaktan kendine bağlama büyüsünün yapılması için; doğru yöntemlerin kullanılması gerekir ve konusunda uzman medyumlardan yararlanılır.

Kendine bağlama büyüsü gerçekten sonuç verir mi?

Kendine bağlama büyüsü; doğru ritüellerin ve duaların yapılması, vefk çalışmalarının uygulanması doğrultusunda, güvenilir medyumlarla yapıldığında, gerçek sonucunu verir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1410 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir