Basiret Bağlama Büyüsü

Basiret temel olarak; zeka, ilim, idrak ve mantıkla görüş olarak nitelendirilir. Basiret bağlanması, kişinin mantıklı görememesi, düşünememesi veya olayları idrak edememesi gibi durumlardır. Basiret bağlama büyüsü, ikna etme büyüleri alanında uygulanan ve karşıdaki kişiye doğru düşünememesi ve karar vermemesi için kara büyüler olarak uygulanır.

Basiret Bağlatma Neden Yaptırılır?

Basiret bağlama büyüsü, temel olarak nefret ve sevgisizlik duyguları ile yaptırılır. Bazen de ticari alanlarda kişilerin mantıklı olanı görmemesi, seçmemesi için algı yönetimi yapmasıyla eş değer tutulabilir. Basireti bağlatma, kişinin doğrudan zeka ve idrakına yapılan kötü niyetli büyülerdir.

Özellikle devlet yöneticilerine, siyasi liderlere, toplumun önde gelen kişileri hedef alınarak yapılabilen ve çok eski tarihlerden beri sürdürülen büyü yöntemleridir. Kimileri cinlerle kimileri psişik güçlerle yapabildiği gibi kimisi doğrudan yeme- içme veya bağlama yöntemleriyle yapar.

Basiret Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kişinin kendisi bu durumu çok fazla anlayamaz. Çünkü verdiği kararları kendisi veriyormuş gibi düşünür. Mantıklı görme, izan ve anlama kabiliyetinde oluşan farklılıklar ile ancak yakinen tanıyanlar tarafından anlaşılabilir.

Basiret bağlama büyüsü bakılması zor olan uygulamalar arasındadır. Kişinin çevresindekiler ancak davranış ve düşünce değişikliğini fark eder. Ancak büyünün olup olmadığının anlaşılması için mutlaka işin profesyoneli biriyle de görüşmek gerekir.

Şunu da unutmadan belirtmeliyiz ki; koruma anlamında sürekli cevşen, muska, tılsım vb. çalışmalar yaptıran kişilerde bir süre sonra doğrudan basiret bağlanması olabilir.

Basiret Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Basiret Bağlama Büyüsü

Basireti bağlanan veya ciddi manada büyüden etkilenen kişilerin, ilmini bilen kişilere başvuru yapması ve bizzat görünmeleri tavsiye edilir. Büyü çözülmediği takdirde ilerleyen süreçlerde anlak kaybı hafıza ve zihinde sorunlar oluşabilir. Basiret bağlama büyüsü çözülürken, öncelikle teknik tespit edilir.

Papaz büyüsü veya Süryani büyüsü, sabun büyüsü, kara büyü veya domuz büyüsü gibi farklı türlere göre büyü çözme işlemleri yapılır. Çözme için gerekli malzemeler ile sonraki seansta uygulamalara başlanır. Yapılan büyünün niteliğine göre 2 veya 4 seansta uygulama tamamlanabilir.

Basiret Açılınca Ne Olur?

Basiret bağlama büyüsü sonrasında, kişinin mantıklı düşünmeye başladığı ve karar alma mekanizmasının daha ideal çalıştığı fark edilir. Büyü tesirindeyken alınan kararlar ve sonuçları düzeltilmeye çalışılır genellikle. Basireti açılan kişi hem sosyal yaşamında hem iş yaşamında idrak edebilir ve doğru anlama özelliklerine yeniden bürünebilir.

Basiret bağlama büyülerinin çözülme işlemlerinden 7 gün sonra etkileme görülür. Kişiden kişiye farklı sürelerde etkileme olsa da genel anlamda 1-2 hafta içinde kişinin zeka ve idrak hakimiyetinde normalleşme başlar.

Basiret Bağlama Büyüsü Tehlikeli midir?

Tılsım ve tesiri yüksek büyüler elbette tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Basiret bağlama büyüsü yaptıran kişide asıl etkiler zamanla görülmeye başlanır. Bu dünyadaki her şey bumerang misalidir. Tüm kutsal kitaplarda bahsedildiği üzere, inanç tohumlarınızı hangi yönde ekerseniz, ürünlerini aynı yönde yersiniz.

Zeka ve idrak, insanı gerçek yapan temel faktördür. Zekasına doğrudan etki etmeye çalışan kötü niyetli kişiler kendi akıl sağlıklarından olabilirler. Ki bunun Kuran’da net ayetlerini bulmak mümkündür.

Basiret Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Basiret bağlama büyüsü etkili midir?

İnsanlık tarihi kadar uzantısı olan büyü ve sihirler, temel olarak kolektif bilinç aktarımı olarak düşünülebilir. Dolayısıyla zaman kadar etkisi olabilir. Yapılan büyü türüne bağlı olarak değişir.

Basiret bağlama büyüsü açılır mı?

Evet basiret bağlama büyüsü çözülerek açılması sağlanabilir.

Basiret bağlama büyüsü çözülünce, mantıklı düşünme olur mu?

Kişinin mantık, zeka ve anlama kabiliyetine etki eden bir büyü olduğu için etki geçtikten sonra zeka ve türevleri normal çalışmaya başlar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3475 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
11 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir