Beyaz Mum İle Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk, sevgi ve sadakat birlikteliği, yaşanması gereken en güzel hislerin birleşimidir. Bu birliktelikler ne yazık ki her zaman istediğimiz kişiler tarafından bizlere sağlanmaz. Bu da haliyle hayal kırıklıkları ve derin bir üzüntü duymamızı sağlayabilir. Sevilen kişiye duyulan karşılıksız aşk, bazı anlarda gerçekten can yakıcı olabilmektedir. Ya da güzel bir biçimde başlayan karşılıklı aşk, zaman içerisinde yerini şiddetli tartışmalara, ilgisizliğe bırakabilmektedir. İşte bu gibi durumlar duygusal olarak incinen kişiler tarafından üzücü bir hale gelmekte ve umutsuzca ilişkiyi kurtarma yolları aranmaktadır.

İşte pek çok kişi bu bağlamda çareyi, aşk büyüsü gibi çeşitli efsunlu yöntemlerde aramakta ve bu yöntemler ile de isteklerini elde edebilmektedir. Bu büyüler arasında en sık duyduğumuz ve en etkili olduğu söylenen büyü ise beyaz mum ile yapılan aşk büyüsü türüdür. Bu büyü hakkında merak ettiğiniz soruları, yazımızın devamında cevapladık.

Beyaz Mum İle Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Bilindiği üzere hemen hemen istek için yapılan birçok farklı türe sahip büyü çeşitleri bulunmakta. Bu büyüler içerisinde de en çok aşk ve bağlama büyüleri tercih edilmektedir. Aşk büyüsü denildiğinde son zamanlarda beyaz mum ile yapılan aşk büyüsü türüne çok fazla rastlamaktayız.

Mum ile yapılan aşk büyüsü türünde amaç; karşıdaki kişinin tabir-i caizse aşkından mum gibi erimesi ve derin bir sevgi ile ilişkisine bağlanması hedeflenir. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi, sevgilisine daha çok ilgi gösterir ve gözü ondan başkasını görmez. Oldukça etkili büyüler arasında yer alan mum büyüsü, çoğu kişi tarafından denenmektedir.

Beyaz Mum İle Yapılan Aşk Büyüsünün Etkileri

Bu büyü türünün etkisinin yani tesirinin oldukça yoğun olduğunu söylemiştik. Peki, beyaz mum ile yapılan aşk büyüsü etkileri yani belirtileri nelerdir? Bu büyünün yapıldığı kişiler, sevgililerine ya da eşlerine nasıl davranırlar?

  • Beyaz mum ile yapılan aşk büyüsünde büyünün yapıldığı kişi sevgilisine büyük bir aşk ile bağlanır.
  • Eğer evli ise, evinden dışarı çıkmak istemez ve hep eşiyle olmak ister.
  • Eğer sevgili ise, ondan başkasını düşünemez ve başka bir kimseye yönelemez.
  • Eşini ya da sevgilisini sürekli mutlu etmek için çabalar.
  • Eşine ya da sevgilisine büyük ilgiler gösterir; fedakarlıklar yapar.
  • Eşinin ya da sevgilisinin sözünden dışarı çıkmaz, onu bir kanun haline getirir.

Beyaz Mum İle Yapılan Aşk Büyüsü Ne Zaman Tesir Eder?

Beyaz mum ile yapılan aşk büyüsü türüne dair merak edilen sorular içerisinde en çok tesir süresi merak edilmektedir. Her büyünün farklı bir tesir süresi vardır ve bu durum koşullara göre de değişir. Yani bu koşullar içerisine büyüyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin bünyesi gibi durumlar da dahildir.

Bu yüzden bu konu hakkında kesin bir süreçten söz etmek doğru olmayacaktır. Ancak genellikle medyumların verdiği süreçler göz önünde bulundurulduğunda yaklaşık – olarak 7- 10 içerisinde tesir ettiği söylenmektedir.

Beyaz Mum İle Yapılan Aşk Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Beyaz Mum İle Yapılan Aşk Büyüsünden Kesin Sonuç Alınır mı?

Evet, bu büyü etkili büyüler arasında yer aldığından doğru bir şekilde yapıldığı takdirde etkili sonuç alınmaktadır.

Beyaz Mum İle Yapılan Büyü İçin Başka Ne Lazım?

Bu büyü için gerekli olan materyallerin tümü sizlere medyum tarafından bildirilmektedir.

Beyaz Mum İle Yapılan Büyü Aldatan Eşler İçin de Etkili mi?

Evet, bu büyü daha çok aldatan eşler için aldatılan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1660 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
21 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir