Bıçakla Yapılan Ayırma Büyüsü

Büyüler çeşitli nesneler ve de sureler üzerinden yapılır. Amaca uygun olacak şekilde her birine netlik kazandırılır. Bu aşamada da medyumlar büyünün niteliğine uygun olarak nesnelere yönelir. Kişinin büyü amacıyla yapması gerekenleri de açıkça belirtir.

Bıçakla Büyü Nasıl Yapılır?

Bıçakla yapılan ayırma büyüsü bir hayli etkili olduğu için sıklıkla tercih edilir. Adı üstünde çiftlerin bıçak gibi ayrılmasına ilişkin bu nesneden faydalanılır. Büyü yaparken kullanılan her türlü nesne sonucun etkili olmasını mümkün kılar. Özellikle de bıçak:

  • Keskin ayrılıkları temsil ettiği için sıklıkla tercih edilir.
  • Ayrılıkların geri dönüşü olmayacak şekilde gerçekleşmesi için ele alınır.

Bıçakla büyü sırasında okunması gereken surelere değinilir. Hatta bıçakla yapılan ayırma büyüsü sırasında nesnenin üzerine de sureler eklenebilir. Bıçak üstüne kişi ya da kişilerin isimleri yazılabilir. Çeşitli teknikler ile gerçekleşen büyü son derece etkilidir ve en yakın zamanda ayrılık getirir.

Bıçakla Ayırma Büyüsü Neden Yaptırılır?

Evli çiftler eşlerinin hayatında başkalarının olduğunu düşünebilir ve aralarını bozmak için bu yönde seçimini yapabilir. Eşlerinin sevgililerinden ayrılması adına bıçakla yapılan ayırma büyüsü tercihinde bulunabilir. Eski sıcak ve huzurlu yuvalarına geri dönüş için bu yönde seçimini yapanlar sayıca fazla.

Aynı zamanda sevgilisinden ayrılamayan ve ayrılık sonrası sonuçlardan korkan kişilerin de büyüye yöneldikleri görülüyor. Öyle ki ayırma büyüsü öncesinde kişinin soğumasına neden olacaktır. Zaman içerisinde bu soğuma büyümeye başlar ve katlanılmaz hale gelir. Katlanamayan kişinin de sevgilisinden ayrılması kaçınılmaz olacaktır. Böylece istemediğiniz ve sevmediğiniz kişiyi hayatınızdan uzaklaştırmanız kolay hale gelecektir.

Bıçakla Ayırma Büyüsü Kimler Yaptırır?

Sevgililerin ve de evli çiftlerin tercihi halindedir. Hatta evli olan çiftler eşlerini annelerinden ve de dostlarından kıskanabilir. Bu duruma son vermek için de bıçakla yapılan ayırma büyüsü ele alınabilir. Şöyle ki:

  • Ayırma büyüsü ile yakın dostlukların son bulması sağlanabilir.
  • Anne ile eşin arasındaki sıkı bağın zedelenmesi mümkün olabilir.

Kısacası sizi rahatsız eden her türlü ilişkiye dair ayırma büyüsüne yönelebilirsiniz. Bıçakla yapılan büyü son derece keskin ve net ayrılıkları beraberinde getirir. Üstelik diğerlerine nazaran sonuçlarını görmeniz uzun sürmez. Etkili bir büyü olduğu için birkaç gün ya da hafta içerisinde soğuma gerçekleşir. Soğuma ile birlikte kişinin istediğiniz kişiden uzaklaşmaya başladığını görürsünüz. Bu durum beraberinde keskin ayrılıkları da getirir.

Bıçakla Ayırma Büyüsü Nerede Yaptırılır?

Bıçakla yapılan ayırma büyüsü için medyumlara yönelmeniz en doğrusu olacaktır. Çünkü medyumlar en doğru sureleri dile döker ve doğru nesneler üzerinden büyüleri uygulamaya geçer. Bu aşamada sıklıkla kullanılan bıçak ile birlikte:

  • İstediğiniz kişileri birbirlerinden ayırmanız mümkün olabilir.
  • Araya soğukluğun girmesini sağlayabilir ve uzaklaşmalarına yer verebilirsiniz.

Sonuç olarak medyumların engin bilgileri ve de tecrübeleri yol gösterici olacaktır. Bunun için de tavsiye edilen ve güvenilir medyumları tercih etmek gerekir. Çünkü bu alanda hizmet veren dolandırıcı medyumlar da gün geçtikçe artış göstermektedir. Boşa para vermemek ve de zaman kaybetmemek adına detaylı bir araştırmaya geçmeniz faydalı olacaktır.

Ayırma Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bıçakla ayırma büyüsü nefrete yol açar mı?

Ayırma büyüsü yapılan kişiler zamanla birbirlerinden nefret eder ve uzaklaşmaya başlar.

Ayırma büyüsü kişiye zarar verir mi?

Kişiye herhangi bir zarar vermez ve sadece ayrılık esaslı olarak yapılır.

Ayırma büyüsü ortalama kaç hafta sonra tesirini gösterir?

Son derece etkili olan bıçakla ayırma büyüsünün tesirini 1 – 2 hafta içerisinde görmeniz mümkün olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1928 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir