Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

Sihir olarak da bilinen büyü, mistik bir uygulamadır. Coğrafyamızda binlerce yıldan beri farklı amaçlar doğrultusunda yapılır. Bir erkeği kendine bağlama büyüsü, kadınların en çok tercih ettiği uygulamaların arasında yer alır. Aşk ve duygusal çekim durumunun ortaya çıkması nihai hedef olarak dikkat çeker.

Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Nedir?

Bir erkeği kendine bağlama büyüsü, aşkın ortaya çıkmasını sağlayan ve irade dışında duyguların yaşanmasını amaçlayan özel bir ritüeldir. Bilinen büyülerin içerisinde en eskilerinden birisidir. Ritüeller ve okuması şart olan dualar eşliğinde gerçekleştirilir. Erkeği bağlama büyüsü için aynı zamanda temin edilmesi gereken bazı malzemelerin de bulunduğunu unutmamak lazım.

Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Neden Yaptırılır?

Bir erkeği kendine bağlama büyüsü hem erkekler hem de kadınlar tarafından yaptırılır. Şöyle durumlarda bu ritüelin gerçekleştirilmesi mümkündür;

  • Aşkına karşılık bulamayan kadınlar tercih etmektedir.
  • Ayrıca ilişkisi sallantıda olan ve buna rağmen erkeği kaybetmek istemeyen kadınlar, bu büyü sayesinde eski günlerine dönebilmektedir.
  • Ayrılık, terk edilme, boşanma gibi durumlarla karşı karşıya kalmış kadınlar, erkeği kendisine bağlama büyüsü sayesinde bu zor girdabın içinden çıkabilir.

Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsünü Kim Yapar?

Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

Bir erkeği kendine bağlama büyüsü her zaman alanında çok iyi yetişmiş olan bir medyum tarafından yapılmalıdır. Bunun için en doğru olan hocanın seçilmesi dikkat edilecek temel şeylerin başında geliyor. Erkeği bağlama büyüsü sırasında takip edilen bir yol ve aynı zamanda yapılacak bazı ritüeller vardır.

Genellikle o kişiye dair birtakım şeylerin istenmesi söz konusudur. Bunun yanı sıra bazen devreye ilgili şahsın fotoğraf girmektedir. Dualar önem arz eder. Bunların Arapça olarak okunması hem medyumun hem de bu büyüyü talep eden kişinin gerçekleştirmesi gereken işlemlerin içinde bulunur.

Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bir erkeği kendine bağlama büyüsü sonrasında şu etkilerin ortaya çıkması söz konusudur;

  • Erkeğin kendisine bağlanması büyüsü ardından bunun sonucu olarak ilgili ve hedeflenmiş durum gerçekleşir.
  • Söz konusu kişi kadının kocası ise yeniden eşine odaklanır. Aldatma, zina, eve gelmeme ve benzeri durumlar ortadan kalkar.
  • Evlilik olmayan bir ilişkide ise bunun temel sonucu çok mutlu beraberlik günlerine geri dönülmesidir.
  • Kendisine aşık edilmek istenen kişi, büyüyle beraber bu duyguları yaşar.
  • Aynı zamanda büyü sonrasında erkek, bunu yaptırmış olan kadını çok sık bir biçimde ararken her daim onu düşünmeye başlar.

Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Tutar mı?

Erkeği kendine bağlama büyüsünün tutması kesinlikle söz konusudur. Bunu yaptıracak olan kişinin kesinlikle iyi bir medyum seçmesi lazım. Aynı zamanda sabırlı olmak büyünün etkili olabilmesi için bir zorunluluk olarak dikkat çeker. Bu tip bir tılsım ile alakalı bilinmesi gereken bir diğer mevzu ise her daim bir sır olarak saklanmasıdır. İlgili süre zarfından büyünün ardından erkekle iletişim kurulmamalı. Onun araması beklenmelidir. Zaten kısa sürede bu da kendisini gösterir.

Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bir erkeği kendine bağlama büyüsü nedir?

Bir erkeği kendine bağlama büyüsü, erkeğin size olan ilgisini arttırma amacına sahip ritüeldir.

Bir erkeği kendine bağlama büyüsünü kim yapar?

Dini konularda uzmanlaşmış ve her şeyden önce büyü yapmasını bilen medyumlar tarafından gerçekleştirilir.

Bir erkeği kendine bağlama büyüsü ne zaman etki eder?

Hem yapan hem de yaptırana göre bunun farklılık gösterdiğini belirtmek gerekiyor.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1504 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir