Çene Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüsü, sessizlik büyüsü gibi büyüler, karşı tarafın itiraz etmemesi için yapılan çalışmalardır. Sadece aşk ve sevgi konularında değil, ikna etme durumlarında da kullanılan büyü çeşitleri arasındadır. Çene bağlama büyüsü, iş ve çalışma hayatı, ilişki ve evlilikler veya kişiler arasındaki anlaşmazlıklar gibi durumlarda başvuru yapılan büyü türlerinden biridir.

Çene Bağlama Büyüsü Nedir?

İkna etme büyüsü, dil bağlama büyüsü gibi çalışmalar çeşitli durumlar karşısında kişilerin itiraz etmemesi için yapılır. Çok eski tarihlerden bu yana yapılan çene bağlama büyüsü, özellikle anlaşmazlık durumlarında karşı tarafın ses çıkarmaması için yaptırılmaktadır.

İş ve ticari faaliyetlerde, sosyal yaşam, aile ilişkileri veya arkadaşlık ilişkileri gibi farklı konularda yapılabilir büyü türüdür.

Çene bağlama büyüsü uygulaması ancak profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Zira farklı sonuçları ortaya çıkarabilir. Farklı türlerde uygulama yapılabiliyor. Dua okuma ve yazma yöntemi, ip ile bağlama teknikleri veya kurutulmuş hayvan bağırsakları kullanılarak yapılan büyü çeşitleri bulunuyor.

Çene Bağlama Büyüsü Etkiler mi?

Çene bağlama büyüsü, yapılan uygulama yöntemine göre etki gösterir. Şayet işinin ehli kişiler tarafından yapılmış ise 10- 15 gün içinde etki etmeye başlar. Anlaşamayan çiftler arasında da yapılan çene bağlama büyüsünde, ayrılıkların önlenmesi veya itiraz edilen durumların ortadan kaldırılması gibi konular olabilir.

Ayrılmak istemeyen kişi tarafından yapıldığında genellikle itaat ve söz dinleme gibi etkileri görülür. Çene bağlama, dil bağlama büyüleri çözülebilir büyülerdir. Büyü yapılan kişi veya çevresindeki kişilerin fark etmesi durumlarında, kolay çözülebilirdir.

Çene bağlama büyü yapıldıktan sonra karşı tarafta itiraz olmaz, söylenilenleri kabul eder ve genel anlamda söz dinleme hali devam eder.

Çene Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Çene Bağlama Büyüsü

İş ve ticari konularda yapılan dil bağlama büyüleri, kötü niyetli kullanımlarda farklı sonuçlara neden olabilir. Çene bağlama büyüsü çözme için bu büyü ilmini bilen kişilerle çalışma yapmak gerekiyor. Çene bağlamada kullanılan tekniğe göre çözme işlemi yapılır. Kişinin isim ve kişisel bilgileri, fotoğrafı olması ya da bizzat kendinin olması gerekiyor.

Çene bağlama büyüsü çözüldükten sonra ertesi gün yani uyuyup uyandıktan sonraki gün etkisini göstermeye başlar. Kişiden kişiye fark etmekle birlikte genellikle bir hafta içinde olumlu sonuçlar gösterir.

Çene Bağlama Büyüsü Riskli midir?

Tehlikeli durumlar yaşanabilir bir büyü türüdür. Çene bağlama büyüsü yapılırken ancak ilim bilen ve bu tür uygulamalarda deneyimi olan kişilerin çalışma yapması gerekiyor. Büyü tesiri, kişilerin hayatını etkileyebilir. Sadece ilişki ve evliliklerde değil sosyal yaşam ve iş hayatında da olumsuz etkileri olacağı için dil bağlama, çene bağlama gibi büyüler önerilmez. Yanlış uygulamalar da veya büyü tutmayan kişilerde, büyü yaptırana farklı etkileri görülebilir.

Arapça veya İbranice teknikleri ile yapılan, semboller kullanılarak yapılan cevşen, muska tarzı bağlama büyüleri, ip kullanılarak yapılan büyüler daima risk taşıyan büyü türleri arasındadır.

Çene Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Çene bağlama büyüsü yapıldıktan ne kadar süre sonra etkiler?

Dil ve çene bağlama büyüleri, uygulama yapıldıktan sonra genellikle 7 gün içinde etkileme başlar ve 15 gün içinde etki gösterir.

Çene bağlama büyüsü bozulduktan ne kadar süre sonra etki gösterir?

Çene bağlama büyüsünün bozulması ile birlikte kişiden kişiye farklı olmakla birlikte 10 gün içinde olumlu etkilerini göstermeye başlar.

Çene bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Dua okuma yazma, bağ ile bağlama veya çeşitli ritüeller uygulanarak yapılabilen büyü türüdür. Farklı din ve inançlara göre uygulama şekli değişiklik gösterir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2006 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
16 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir