Cinselliği Bağlama Büyüsü

Erkeklik bağlama veya kadınlık bağlama büyüleri, nefret temalı ve kötü niyetli büyülerdir. Çok eski medeniyetlerden bu yana kullanılan büyü yönteminin, Asurlardan bu yana farklı teknikleri olduğu bilinmektedir. Cinselliği bağlama büyüsü, kadın veya erkeğe uygulanabilir.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Nedir?

Erkekliği bağlama büyüsü, erkeklik işlevlerinin kaybedilmesi ve cinsel fonksiyonsuzluk amacıyla yapılan büyü türleridir. Kadınlarda cinsel bağlama ise genellikle çocuk yapılmasının istenmediği durumlarda, çiftlerin ayrılmasının istendiği durumlarda yapılan büyü türleridir.

Her iki cinste de cinselliği bağlama büyüsü;

  • Hayvanlardan alınan ve kurutulmuş bağırsaklar veya farklı organlar ile
  • Domuz derisi veya bağlarının kurutulma yöntemi ile
  • Sabun ile
  • İp ile, kilit ile
  • Yazı veya sembol çizimleriyle yapılan muskalar
  • Sihir veya tılsım kriptoları

Gibi pek çok yöntem kullanılarak yapılır. Özellikle Mısırlılarda ayyuka çıkan büyü ve sihir yöntemleri, günümüzde yapılan büyülerin temelini oluşturur.

Cinselliği Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kimi insanlar kıskançlık, ayırma ve haset gibi duygularla yaptırırken, eski çağlarda erkek güvenlik güçlerinin kullanılması ve cinsel birliktelikler olmaması için uygulanan yöntemlerdenmiş. Hadım etmenin bir başka yöntemi olan cinselliği bağlama büyüsü, çok eşli medeniyetlerde de eşler arasında kıskançlık dürtüleriyle yapılan büyülermiş.

Özellikle kadınlarda doğurganlığın etkilenmesi veya hükümranlık konularında soyun devam etmemesi için erkeklere yapılan kara, kötü ve acımasız büyülerdendir. Cinselliği bağlamak, kadın veya erkeğin cinsini tamamen kaybetmesiyle sonuçlanabilir.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Çözülür mü?

Cinselliği Bağlama Büyüsü

Eski teknikler kadar yüksek tesirli büyüler olmasa da günümüzde pek çok büyü çözülmektedir. Engizisyon mahkemelerinde yargılanan ve yakılan çok sayıda büyücünün olması ve hem dinin hem toplumun bu tür çalışmaları yasaklamasına rağmen, günümüzde hala uygulanıyor olması ilginçtir.

Erkekliği veya cinselliği bağlama büyüsü yapıldığı sürece, iyi niyetlerle de büyü çözme faaliyetleri uygulanmaktadır. Dolayısıyla yapılan tekniğe göre büyü çözme işlemleri yapılabilir. Bunun için bazen kutsal kitaplardan yardım alınır bazen psişik güçlerle çalışma yapılarak, sağlığı tehlikede olan insanlara uygulama yapılır.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Geçer?

Kadın cinselliği bağlama büyüsü çözülünce ortalama 1-2 ay içinde sonuç vermeye başlar ilk cinsel soğukluk ve isteksizlik durumu birkaç haftada olumlu etkilerini göstermeye başlar. Ancak rahim ögeleri, yumurtalık, kanallar gibi alanlara doğrudan çalışma yapılıp ciddi efsunlar uygulanmış ise büyünün çözülmesi ve kadınlık işlevlerinin tam normale dönmesi biraz zaman alabilir.

Erkek cinselliği bağlama büyüsü çözülünce genellikle 2- 3 hafta içinde ilişki normale dönmeye başlar. Ancak iç ögelerin, sperm üretimi ve döl yollarının bağlanmış olması organ büyülerinin etkili kullanılmış olduğu tehlikeli büyülerin çözülmesi biraz zaman alabilir. Birkaç ay içinde normal fonksiyonlar görülmeye başlanabilir. Ancak büyü türü ve kişiye göre yine sürede farklılıklar görülebilir.

Cinsel Bağlama Kişisel İstekle Yapılır mı?

Psikolojik dürtüler ile kendi cinselliğini bağlatmak isteyen kişiler, kendi talepleri ile büyü yaptırmak isteyebilirler. Ancak bu durum çok karşılaşılan bir konu olmadığı için nasıl etki göstereceği hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Zoraki evliliklerde veya istenilmeyen baskı, zorlama durumlarında kişiler, ayrılmada güçlük çekiyor iseler bu tür yöntemlere başvuru yapabiliyorlar. Kişinin kendi arzusuyla kendisine büyü yaptırma iradesi anlaşılabilir bir durumdur.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cinselliği bağlayan büyüler var mı?

Cinsellik bağlama büyüleri çok eski medeniyetlerden bu yana uygulanan tekniklerdir.

Erkekliği bağlama büyüsü hızlı etkiler mi?

Büyü tekniği ve uygulayıcısına, büyü yapılan kişiye bağlı olarak hızlı veya yavaş sürede etkileyebilir.

Cinselliği bağlama büyüsü kaç günde çözülür?

Büyünün tesiri ve uygulama yöntemine göre farklılık gösterir. Tam çözülme genellikle 1 aydan sonra gerçekleşir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4666 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
21 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir