Cinsellikten Soğutma Büyüsü

Cinsellik, hayatın temel gerçek ve gereksinimlerinden birisi olarak dikkat çeker. Bir kişinin, başka bir şahsın cinsel hayatını olumsuz bir şekilde etkilemesi, onu bundan soğutması iradesi dışında olan bir yöntemle de yapılır. İşte buna büyü adı verilir. Sihir olarak da bilinen ritüeller, belli kriterlere göre gerçekleştirilir. Cinsellikten soğutma büyüsü farklı amaçlar doğrultusunda yapılır.

Cinsellikten Soğutma Büyüsü Nedir?

Her insan, içinde yer alan şehvet duygusuyla dünyaya gelir. Karşı cinsle beraberlik yaşamak, bu noktada doğal bir sonuç olarak karşımıza çıkar. Ancak bu bazen gayri ahlaki bir zeminde olabilir. Bunun yanı sıra hiçbir şekilde cinsel ilişkiye girmemesi gereken kişilerin bunu yapması, birtakım kişilerin yaşamlarını çok olumsuz bir biçimde etkileyebilmektedir. Cinsellikten soğutma büyüsü, bunun önüne geçmek için yapılır.

Cinsellikten Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Cinsellikten soğutma büyüsü nedenleri şöyledir;

  • Evlilik dışı ilişkiler boşanmaların en büyük nedenlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Bundan haberdar olmasına rağmen yuvasının yıkılmasını istemeyen bir kadın, bu büyü sayesinde kocasının yasak ilişkiye son vermesini sağlayabilir. Bu yüzden ilgili işlem aile mutluluğu için tercih edilmesi şart olan bir yöntem haline gelir.
  • Herhangi bir evlilik haricindeki cinsel ilişkinin öğrenilmesi sonrasında eşin ikna edilmeye çalışılması bir sonuç vermeyebilir. Bunun çok farklı örnekleri söz konusudur. İşte böyle durumlarda büyüye başvurmak gerekir.
  • Şehvet duygusu çok yoğun olan erkeklerin dizginlenmeye çalışılması bir diğer gerekçe olarak kabul edilmektedir.

Cinsellikten hemen soğutma büyüsü, bu tip nedenlerin ardından yaptırılır. Bunu gerçekleştirecek olan kişinin kesinlikle belli kriterlere göre seçilmesi çok büyük bir önem arz eder. Hoca veya medyumun işinde ehil olması, daha önceden bu tip birçok büyüyü yapması, bunun sonrasında başarılı olması lazım. Böylelikle yaşamış olduğunuz sıkıntının kolaylıkla üstesinden gelmiş olursunuz.

Cinsellikten Soğutma Büyüsünü Kimler Tercih Eder?

Cinsellikten soğutma büyüsü tercih edenlerin arasında genellikle kadınlar ilk sırada yer alır. Çünkü söz konusu evlilik haricinde bir ilişki olduğunda, aldatmaya en çok maruz kalan kişiler her daim kadınlar olmuştur. Ekonomik özgürlüğünün olmaması ve evliliği devam ettirme zorunluluğunun bulunması, büyünün kesinlikle bir zorunluluk haline gelmesi demektir. Buna ek olarak hem aile büyükleri hem de üçüncü olarak bilinen şahısların bu tip bir büyüye çok sık başvurduğunu bilmekteyiz.

Cinsellikten Soğutma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Cinsellikten soğutma büyüsü etkisini belli bir süre içerisinde göstermesinden dolayı gözlemeyebileceğimiz şeyler şunlardır;

  • Kişinin cinsel anlamda tercih ettiği olan şahıs ile bağlantısı geçilir.
  • Daha önceden olduğu gibi evine ve eşine karşı sergilemiş olduğu sadakat duygusu yeniden kazanılır.
  • Büyünün yapılmasının ardından şahıs, cinsel ilişkilerini sadece eşiyle yaşamaya başlar.

Bunun gibi birçok farklı etki söz konusudur.

Cinsellikten Soğutma Büyüsü Bozulabilir mi?

Cinsellikten soğutma büyüsü bozulabilir. Bunu yapacak olan kişi de yine hocalardır. Yani medyumların gerçekleştirebileceği bir işlemdir. Farklı yöntemlerinin olmasının yanı sıra genellikle özel duaların okunması gibi bir yol söz konusudur. Bu şekilde büyünün bozulması sağlanmış olur.

Cinsellikten Soğutma Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Cinsellikten soğutma büyüsü ne zaman yapılır?

Sakıncalı ya da kişinin eşi veya ailesinin istemediği bir cinsel ilişkinin önüne geçebilmek için ilgili soğutma büyüsü yaptırılabilir.

Cinsellikten soğutma büyüsü etkili midir?

Cinsellikten soğutma büyüsü her zaman etkisini göstermesinden dolayı kesinlikle gerçek bir deneyimdir.

Cinsellikten soğutma büyüsü bozulabilir mi?

Dua veya karşı büyü yöntemiyle bunun bozulmasının önünde hiçbir engel yoktur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1770 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
12 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir