Dil Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama büyüsü türlerinden olan dil bağlama büyüsü nasıl çözülür konusunda, işi bilenler tarafından uygulama yapılabileceğinden bahsedebiliriz. Dil bağlama genellikle, karşı tarafın kayıtsız kalması, bazı durumlarda ses çıkarmaması, itaat etmedi veya talebe karşı itiraz etmemesi gibi konularda yapılabilir. Takıntı derecesindeki sevgi hissiyatında da eski dönemlerden bu yana uygulanan bir büyü türüdür.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Dil bağlama büyüsü farklı yöntemler ve farklı inançlara göre yapılır. Şamanist dönemlerden bu yana evrilen dil bağlama büyüsünde, çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Hem büyü yapma hem de dil bağlama büyüsü nasıl çözülür konusunda danışabilirsiniz.

Sevgili, partner, eş, arkadaş, patron gibi kişilere farklı niyetlerle yaptırılan büyülerde temelde kötü niyet olmamalıdır. Yapılan büyü türüne göre bozma işlemi uygulanır. Bu tür büyülerde cevşen hazırlama, İbranice kriptolar hazırlama, çeşitli dualar yazma veya koyun gibi hayvanlarını dilini yedirme gibi yöntemleri kullanılabilir.

Dil Bağlama Büyüsünün Etkilemediği Kişiler

Dil bağlama büyüsü veya herhangi bir büyünün işlemediği insanlar bulunmaktadır. Dil bağlama büyüsü nasıl çözülür ya da dil bağlama büyüsü işe yarar mı gibi konularda bilinmesi gereken Ladûn ilmidir. Kuran’da da bahsi geçen ilim sahibi insanlara hiçbir büyü işlemez.

Kişinin çeşitli dualarla korunuyor olması veya doğuştan korumalı olması durumlarında yapılan büyü etkilemez. Bu sonradan edinilebilen bir durum değildir. Ladûn ilmi Kuran’ı Kerim’de bahsedildiği üzere genetik kodda bulunan ve bazı insanlara özel bir durumdur.

Dil Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Dil Bağlama Büyüsü Nedir

Farklı amaçlarla yaptırılan dil bağlama büyüleri genellikle karşı tarafın ses çıkartmaması için yaptırılır. Öğretmenler, işverenler, sevgili ve özellikle kaynana- görümce- eş gibi bireylere yaptırılan büyülerdir. Karşıdaki kişiye ses çıkarılamaması durumunda ve kişinin ses çıkarmaması, teklif edilen şeyin kabul edilmesinde ikna yöntemi amaçlarıyla yaptırılabilir.

Ancak kötü niyetle yaptırılan büyüler tutmadığı gibi yaptıran kişiye de tesiri olabilir. Amaç daima iyi niyet olmalı ve tehlikeli büyülerden uzak durulmalıdır. Yapılan çalışmalarda dil bağlama büyüsü nasıl bozulur gibi konularda da danışanlar için öncelikle yapılan uygulamanın içeriğine dair bilgi alınır.

Etkileri nelerdir, kişi hangi durumları yaşıyor gibi çalışmaların yanı sıra suya bakma, istihareye yatma veya çeşitli çalışmalar ile yapılan büyünün türü öğrenilir. Yapılan tespit sonrasında dil bağlama büyüsü çözmek için kişiye özel çalışma yapılır. Genellikle tek seansta çözülen bağlama büyüsü, yine türüne göre 2- 3 seans sürebilir.

Dil Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Çözülür

Büyünün yapıldığını ve etkilediğini fark eden kişi ancak konusuna hakim kişilere başvuru yaparak çözdürme işlemi yaptırmalıdır. Dil bağlama büyüsü nasıl çözülür konusunda;

  • Arapça büyü yazdırma
  • İbranice büyü yazdırma
  • Dil yedirerek büyü yaptırma
  • Bağlama yöntemiyle büyü

Gibi uygulama tekniğine göre çözdürme yapılır. Cevşen türü yazdırılan büyülerde genellikle aynı teknik kullanılarak yazdırma yapılır ve büyünün tesiri ortadan kaldırılır. Eski ilim kitaplarında bulunan çeşitli yazılar ve semboller kullanılarak yapılan büyülerde, özellikle eski yazı bilen sembol okuyabilen kişilerin uygulama yapması önemlidir.

Ayrıca büyü bozma esnasında kişilerin kalkan edinmesi de gereklidir. Büyü yapılan kişiler veya yakınları tarafından kendilerince uygulayabilecekleri yöntemler değildir. Dolayısıyla bir uzmanına başvuru yapılarak büyü çözdürülmelidir.

Dil bağlama büyüsü çözülme süresi genellikle ilk 24 saattir. Özellikle hayvan dili veya çeşitli yedirme yöntemleri ile yapılan büyüler var ise çözülme esnasında kusma, genizden balgam türü sıvıların gelmesi normaldir. Kişilerde öğürme hissi veya bulantı oluşabilmektedir. Auranın aydınlanması gibi kişi büyüler bozuldukça rahatlamaya başlar.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dil bağlama büyüsü kaç günde çözülür?

Büyünün türüne göre genellikle 1-2 seansta çözülür. Çözüm işlemi sonrasında 24 saatte etkisini gösterir.

Dil bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Bu alanda bilgisi ve deneyimi olan kişiler tarafından uygulanabilir. Yazma veya bağlama yöntemleriyle yapılır.

Dil bağlama büyüsü nasıl çözülür?

Bağlama büyüleri, yapılma türlerine göre aynı yönde uygulanan yöntemler dahilinde çözülür.

 

 

 

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1444 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
16 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir