Go Back   Gizli İlimler Alemi,Büyü Yapma,Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır,Büyü Nedir > PARANORMAL FENOMENLER VE PARAPSİKOLOJİ > Doğaüstü Olaylar

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 22-05-11, 03:28   #1 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 18-03-11
Mesajlar: 2.190
Konular: 831
Tecrübe Puanı: 0
Sİhab is an unknown quantity at this point
Standart Karadedeler Olayı (1989 Gerçek Bir Hikaye)

medyum hakan
Karadedeler Olay (1989 Gerçek Bir Hikaye)

-------------------------------------------------------------------------------------------------


[IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4lMdIAIxLavx5lVZDzL4MJ2Z_4SWhR 2JFfq0ws**3TN1YaedIq7QyqbuY[/IMG]


1989 yılının ocak ayında bir haber ajansı gazetelere K… in D… Köyünde, köylülerin hava karardıktan sonra "CiN BENZERi" esrarengiz yaratıklar gördükleri için saat beşten sonra korkudan sokağa çıkamadıklarıyla ilgili bir haber geçti. Haber tüm gazetelerde küçük puntolarla önemsiz bir haber olarak yayınlandı.
Aynı günler haber,yeni okul mezunu genç gazeteci H.B nin dikkatini çekti ve olayı yerinde araştırmak için K… in D… köyüne gitti. Köyde konuştuğu ve filme aldığı herkes birtakım yaratıklar gördüğünü iddia ediyor ve akşam saat beşten sonra kesinlikle sokağa çıkmıyorlardı. Herkesin gönülden inanarak korkuyla anlattığı esrarengiz olaylar genç gazeteciyi köyde kalmaya teşvik etti.
Tam on bir gün süreyle köyde kalan gazeteci olağan üstü hiç bir olaya rastlamayınca yanında getirdiği video kamerayı köydeki 14 yaşında bir çocuğa bırakarak köyden ayrılmaya karar verdi. Çocuk, eğer köyde olağandışı bir şey olursa kamerayla kaydedecek, daha sonrada kasetleri gazeteciye verecekti.
Genç gazeteci, köyden dönüşünden üç gün sonra gece yarısı, sivil giyimli dört jandarma tarafından İstanbul daki evinden, köyde kayıt yaptığı kasetleriyle birlikte alındı ve K… in L… ilçesinin jandarma komutanlığına getirilerek bizzat bölgedeki jandarma komutanı kıdemli Yüzbaşı A.S. tarafından sorgulandı. Bu sorgulama kamerayla kayıt edildi… Sorgulamanın sebebi D… köyünde üç hanede, video kamerayı bıraktığı çocuk da dâhil olmak üzere toplam 7 köylü kısmen parçalanarak öldürülmüş, evlerin birinin duvarına ise kan kullanılarak H.B nin ismi Arapça alfabeyle yazılmıştı…
Olay büyüyerek halk arasında korku, kargaşa ve paniğe sebep vermesin diye bir cinnet olayı gibi köylülere anlatıldı ve örtbas edilerek, cenazeler sadece köylülerin ve jandarmanın katılımıyla büyük bir gizlilikle köy mezarlığına defnedildi.
Köylülerin çoğu bu olaydan sonra köyü terk ettiler.
Sorgulandıktan sonra serbest bırakılan H.B.nin üzerindeki tüm giysiler(iç çamaşırları ve çorapları dâhil),botları, çantası ve not defteri 3 Şubat 1989 salı günü , D…lar köyünün arkasındaki ormanda terk edilmiş olarak bulundu.
Gazeteci H.B.nin ismi ise kayıplar listesinde kaldı…

Yüzbaşı A.S. olaydan bir sene sonra 1990 yılında psikolojik bir rahatsızlıktan dolayı malulen emekli olarak İstanbul’a yerleşti ve tedavi görmeye başladı.
2006 yılında ise henüz 59 yaşındayken, girdiği bir bunalım sonucu kendisine ait tabanca ile başına bir el ateş ederek intihar etti.
Babasının ölümünden sonra Yüzbaşı A.S.’nın özel kasasını açan kızı S.F, kasada üç adet büyük zarf buldu. Zarfların bir tanesinde siyah beyaz fotoğraflar diğer ikisinde ise kayıp gazeteci H.B.ye ait bir not defteri, 1989 yılına ait gazete kupürleri ve üç adet video kaset vardı…
Kasetlerin üzerinde yazan tek şey “KARADEDELER OLAYI 1989”du.
İlk video kayıtları gazeteci H.B.nin köylüler ile röportajını, ikincisi ise H.B.nin babası tarafından sorgulanmasını içeriyordu…
Üçüncü ve son video ise köylü çocuğun çektiği görüntülerden oluşuyordu… Bu son videoyu seyretmeye başladığı ilk on dakikadan sonra korkudan kanının damarlarından çekildiğini hissetti…
Yirmi ikinci dakikadan sonrasını ise seyredecek cesareti bulamadı kendinde…


S.F 'nin şoku atlatması 2008 yılının ortalarına kadar sürdü ve bu arada mali sıkıntıya düşerek daha önce kimseye bahsetmediği kasetleri 2009 yılının mart ayında satmak zorunda kaldı…kaynak:doğaüstü olaylar

Not:bu olayın belgesel niteliğinde filmide çekilmiş arkadaşlar....
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
__________________Sİhab isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
aşk büyüsü yapma
Okunmamış 22-05-11, 03:50   #2 (permalink)
ÜYE
 
Zermine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 30-03-11
Mesajlar: 142
Konular: 0
Tecrübe Puanı: 0
Zermine is an unknown quantity at this point
Standart

İzlerken ne çıkacak diye korkuyla dua okuyarak izledim..
Emeğine sağlık Sİhab..
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
Zermine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-05-11, 14:40   #3 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 18-03-11
Mesajlar: 2.190
Konular: 831
Tecrübe Puanı: 0
Sİhab is an unknown quantity at this point
Standart

Bende korktum açıkcası bakalım filmi nasıl?!... ha! birde olayın şu hikayesi var;ne derece doğru bilemicem lakin cinler durduk yere herkese şak diye görünmezler!!!OLAY KIRKLARELİ İLİNİN LULEBURGAZ İLÇESİNİN DAVUTLU KÖYÜNDE YAŞANMIŞTIR.
1989'da bahsedilen köyde insanlar cin gördüklerini zannederek korkuya kapılırlar fakat işin aslı bölgedeki jandarma karakolunda dönen olaylardır. Jandarma komutanı kıdemli yüzbaşı adem subay ve karakoldaki birkaç kişi daha köyde görevlerini kötüye kullanarak yasadışı işler yapmaktadır. Üstelik bölgede terör yankısı oluşturmak amacıyla havaya ateş açma, yalandan çatışmalar yapmaktadırlar. Amaç ise bölgede olağanüstü hal ilan ettirmek ve hem illegal işlerini rahatça sürdürebilmek için bölgeye daha çok hakim olmak hem de maaşlarını yükseltmektir. Aynı zamanda köylüler de akşamları dışarı çıkmasınlar diye kulaktan kulağa "karadedeler " söylentisini yayarlar.

Genç gazeteci Hakan B. ise temelde metafiziksel olaylara inanmayıp işin aslını ortaya çıkarmak için köye gider fakat köyde haber çabucak yayılarak jandarma karakoluna kadar ulaşır. Hakan köyde kaldığı sürece jandarmalar işler basına yansıyıp başları yanmasın diye sessiz kalırlar. Hakan da 11 gün boyunca sıradışı hiçbir şey olmayınca ve parası azalınca evine dönmeye karar verir fakat köylüler arsızdır. O gittikten sonra kesin bir şey olacağını söyleyip dururlar ve hakan'dan kamerasını bırakmasını isterler. Hakan köydeki bu cingözlere güvenemediği için kamerayı akıllı gördüğü bir çocuğa bırakıp çocuğun da eline kamerayı başka kimseye vermemesi için biraz para sıkıştırır.
Çocuk evlerde, köyün arkalarında, arazilerde, ormana giden yolda elinde kamerayla bir şeyler ararken devriye gezen jandarma çocuğu görür ve önce arkasından yaklaşıp kamerayı almak ister. Çocuk kamerayı bırakmayınca görünmemek için kaçarlar.
Daha sonra çocuk bunu köydeki bazı kişilere izlettirmek ister ve lafı geçince 6 kişi merak edip toplanırlar fakat haberi jandarma da alır. Köydeki televizyon bulunan iki-üç evden birinde bu 7 kişiyi bularak olay yayılmasın diye öldürürler. Kasetleri de alırlar fakat köylüler kaseti izlemek için kamerayı ayarlamaya çalışırken kayda almışlardır ve ölümleri bu şekilde "yanlışlıkla" belgelenmiştir.
Aynı zamanda Adem S. çocuğun Hakan B.'ye haber verdiğinden de kuşkulanmıştır. Bir yandan da çocuğun Hakan'a bu kadar kısa sürede ulaşmasına pek ihtimal vermemektedirler fakat İstanbul'daki karakola haber verirse başkaları da uyanabileceğinden sivil biçimde kendileri gidip hakan'ı evinden alırlar. Önce amaçları hakan'ı sorgulayıp bir şey bilmediğinden emin olunca da serbest bırakmaktır. ama hakan sorguya alınmasından şüphe ederek olayın üzerine gidince serbest bıraktıktan sonra takip edip tenhada yakalarlar ve ormanın içine götürüp kaçamasın, insan içine çıkamasın diye çırılçıplak soyarak bir ağaca bağlarlar. Elbiselerini de ormanın başka bir yerine bırakırlar.
Soruşturma bir şekilde bağlanır. Jandarma karakolundakiler de çok fazla ses çıkmaya başladığı için illegal işleri kesmeye karar verirler. Çok geçmeden de dağılmaya karar verirler. Adem S. vicdan azabı duymaktadır. Bu hislerden dolayı emekliliğini isteyip köyde kimseyle yüzleşmemek için İstanbul'a yerleşmeye karar verir fakat hiçbir zaman vicdan azabından kurtulamaz, sonunda da çareyi kendini öldürmekte bulur.
Kızı ise ortaya çıkan kasetlerde ne olduğunu merak edip izlediğinde babasının imza attığı bu vahşeti izleyince dayanamaz. Daha sonra da maddi sıkıntılardan kaseti gazetecilere satar.


kaynak:haberlerden....
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
__________________Sİhab isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-05-11, 14:44   #4 (permalink)
ÜYE
 
sibel35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25-02-11
Mesajlar: 758
Konular: 12
Tecrübe Puanı: 0
sibel35 is an unknown quantity at this point
Standart

Haberler den gelen açıklama daha iyi olmuş.
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
__________________
Hayat; Kadere İnat Seni Sil Baştan YAŞAYACAĞIMM... Ahdım Olsunn
sibel35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-05-11, 14:49   #5 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 18-03-11
Mesajlar: 2.190
Konular: 831
Tecrübe Puanı: 0
Sİhab is an unknown quantity at this point
Standart

Alıntı:
sibel35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haberler den gelen açıklama daha iyi olmuş.
Gece okuduğumda açıkcası çelişkide kaldım,nasıl oluyorda cinler insanlara bunu yapabiliryor,üstelik kameraya çıkıyor?!...olsa olsa uzaylıdır dedim,birde böyle bir olay bırakın Tr'yi dünyada yankı yapar,hadi asker el attı gizledi olsa olsa uzaylıdır dedim...Şükür ki gördüm olayın gerçek hikayesini,bu ademoğlu günahı işleyip işleyip suçuda cinlere şeytanlara atıyor!!.......selametle...
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
__________________Sİhab isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-05-11, 15:06   #6 (permalink)
YASAKLI
 
Üyelik tarihi: 08-01-11
Mesajlar: 77
Konular: 0
Tecrübe Puanı: 0
elifsu is an unknown quantity at this point
Standart

film vizyone girmişmi? aradım ama izlmeke için bulamadım?
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
elifsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-05-11, 15:10   #7 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 18-03-11
Mesajlar: 2.190
Konular: 831
Tecrübe Puanı: 0
Sİhab is an unknown quantity at this point
Standart

Alıntı:
elifsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
film vizyone girmişmi? aradım ama izlmeke için bulamadım?
Ne zaman vizyona gireceği belli değil Elifsu...
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
__________________Sİhab isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 28-08-12, 16:57   #8 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 27-08-12
Mesajlar: 44
Konular: 0
Tecrübe Puanı: 0
Lycany is an unknown quantity at this point
Standart

Kardeşim inan bu tarz filmlerin hastası olmama rağmen senin bu bakış açından hiç bakmamıştım olaya gerçekten gözümü açtın Allah razı olsu ademoğlu iblis den bile tehlikeli oluyor bazen.
Destek ve Emeğimiz İçin Lütfen Paylaşın:
Lycany isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açıkask
Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:18.

Desteklenen Siteler=>Medyum Yorumlar�| B�y�| ba�lama b�y�s�| a�k b�y�s� nas�l yap�l�r
Sitemiz bir forum sitesi oldu�u i�in kullan�c�lar her t�rl� g�r��lerini �nceden onay olmadan an�nda siteye yazabilmektedir.5651 say�l� yasaya g�re bu yaz�lardan dolay� do�abilecek her t�rl� sorumluluk yazan kullan�c�lara aittir. 5651 say�l� yasaya g�re sitemiz mesajlar� kontrolle y�k�ml� olmay�p,yasal olmayan bir payla��m oldu�unu d���n�yorsan�z ileti�im b�l�m�nden bize ula�abilirsiniz.