Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

Erkeği kendine bağlamak, eşi eve ve çocuklara bağlamak için uygulanmakta olan bağlama büyüsü, sadakatin ve sevginin artmasında etkili olmaktadır. M.Ö 756 yıllarında papirüs kaynaklarından elde edilen dualar ve ritüellerle, bu alanda uzmanlaşmış olan medyumlar tarafından yapılan erkeği kendine bağlama büyüsü, aşk ve bağlılık büyüsü olarak da bilinmektedir.

Aşk ve Bağlılık Büyüsü Nedir?

Sevdiğiniz erkeğin size bağlanması, aşık olması ve sizinle evlenmesi için yapılan büyülerden biri olan erkeği kendine bağlama büyüsü, doğadaki döngü, yaşam ve ölümle bir araya gelen ruhani enerjisinin etkisini hissederek, uygulanmaktadır. Aşk ve bağlılığın sağlanması, duyguların yoğunlaşması ve ruhların birleşmesi için dualar, ritüeller ve doğanın insana armağan ettiği materyallerle işlem yapılır.

  • Aile içinde huzurun sağlanması için uygulanabilir.
  • Erkeği size aşık etmek veya evlenmesini sağlamak
  • Huzurlu ve sadakatli bir evlilik yaşamak
  • Erkeği evine ve eşine bağlamak
  • Sevgisini yoğunlaştırmak size aşık olmasını sağlamak
  • Ruhların ve duyguların beraberliğine etki etmesi için bağlılık büyüsü yapılabilir.

Bağlılık büyüsü, özellikle erkeğin kendini size ait hissetmemesi ya da sizi sevmiyor olmasından kaynaklanan beraberliğinizin engellenmemesi için uygulanır. Seven kalbin aşka olan inancı, ruhun saflığı ve temizliğiyle yıkanan dualar ve materyaller, erkeğin size bağlanmasını sağlayacaktır. Duyguların yoğunlaşması, ruhların birleşmesi ve seven tarafın ruhuyla bütünleşmesi için uzman medyumlar tarafından yapılacaktır.

Erkeği Kedine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeğin sadakatini, sevgisini ve huzurunu kazanmak için yapılan büyü, medyum tarafından yaptıracak kişinin isteklerine göre kullanacağı yöntemlerin değişmesine neden olacaktır. Duygularının yoğunluğu, sadakati ve sevgisinin size yönelmesi için erkeği kendine bağlamak için yapılması gerekenler medyum tarafından dikkatlice dinlenmelidir.

Medyumun vereceği ritüeller ve esmalar dillendirilerek zamanında uygulanmalıdır. Kişi duygularını ve enerjisini yönlendirerek, medyumla birlikte hareket etmelidir. Erkeğin duygularını yoğunlaştırmak, aşkınıza karşılık vermesini sağlamak için bağlama büyüsü evde yapılmamalıdır. Kötü ve istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir. Uzman bir medyum tarafından yapılarak, bütün dualar ve ritüellerle birlikte medyumun yönlendirmesiyle erkeği kendine bağlama büyüsü yapılabilir.

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü İçin Neler Kullanılır?

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

Erkeği kendine bağlama büyüsüiçin uzman medyumlar, büyünün materyallerini doğanın insana sunduğu materyallerden elde etmektedir. Duyguları yoğunlaştıran, saflaştıran ve aşkı temsil eden özel nesneler kullanılır. Aynı zamanda dualar ve ritüellerle, ay ve güneşin hareketlerine göre yapılması gerekenler yerine getirilmelidir.

Kullanılan materyaller Mısır, Roma ve Antik Yunan’dan kalan kaynaklar, medyumlar ve ilim ile bilimi bir araya getiren gök cisimlerine dönüktür. Yer ve gök, doğa ve uzay, yaşam ve ölüm, iyi ve kötü bütün döngüyü tamamlamaktadır. Dualar ve ritüellerle, kullanılan materyallerinde erkeği kendine bağlama büyüsünde büyük etkisi olmaktadır.

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Erkeği kendine aşık etmek için bağlama büyüsünün kime yapıldığı medyum tarafından bilinmelidir. Ruhunu arındırmak, temizliği ve saflığı temsil edecek duygularla bütünleşmek gerekir. Yapan ve yaptıranın da inancı, enerjisi ve zamanlaması doğru olmalıdır.

Medyumun verdiği öneriler, dualar ve ritüeller yerine getirilmelidir. Bağlama ve erkeği kendine aşık etme büyüsü için kullanılacak materyallere de dikkat edilmelidir. Sevgiliyle evlenme, evlilik büyüsü ve döndürme büyüsü de aşk büyüsüyle birlikte yapılabilir.

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim?

Medyumlar tarafından yapılan erkeği kendine bağlama büyüsü aynı zamanda aşk büyüsü olarak bilinmektedir.

Erkeğin Evlenmesi İçin Hangi Büyü Yapılır?

Erkeğin evlenmesi için yapılacak büyü bağlanma büyüsü ya da aşk büyüsü olabilir.

Erkeği Kendinden Soğutma Büyüsü Var Mı?

Soğutma büyüsüyle erkeğin sizden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1246 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
14 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir