Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

Aşk ve sevgi, insanların en yoğun duygular ile yaşadıkları ve neticesinde karşısındaki kişiye derin bir şekilde bağlanmayı sağlayan özel hislerdir. Her ilişkinin başlangıcında duygular yoğun bir şekilde başlasa da özellikle karşı taraf bazen geri adımlar atabilmekte ya da bu bağlılığı derin bir şekilde hissetmeyebilmektedir. Bu tarz ilişkilerde genellikle aşk ve sevgi ile dolu olan kişi, karşısındakinin her an gidebileceği düşüncesine kapılmakta ve karşısındakinin hareketleri ile de bu durum perçinlenmektedir.

Görmek istediğiniz sevgiyi göremiyor ya da karşınızdaki kişinin güveninden- sadakatinden emin olamıyorsanız o zaman erkeği kendine bağlama büyüsü ve bu büyülerin etkilerinden yararlanabilirsiniz. Bu yazıda sizler için, en etkili bağlama büyülerinin tesirlerinden ve içeriğinden bahsedeceğiz.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüleri; sevgili, eş ya da hayatınızda olmasını istediğiniz kişiler için yapılabilmektedir. Eğer karşınızdaki kişinin göz dışarıdaysa, güven vermiyorsa, sizinle ilgilenmiyor ve ilişkinin akıbeti belli değilse; bu durumları tam tersine çevirmek için yapılır.

Erkeği kendine bağlama büyüsü de bu büyülerin içerisinde en çok tercih edilenlerinden biridir. Sevdiğiniz adamın size daha fazla ilgi göstermesini, güven vermesini, size bağlanmasını ve sizin peşinizden koşmasını istiyorsanız o zaman bu büyüyü tercih edebilir ve kısa süre içerisinde tesirini göstermesini gözlemleyebilirsiniz.

Ancak bu tarz büyülerin tesir edebilmesi için mutlaka işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerektiğini söyleyelim. İnternet üzerinden kendilerini medyum ya da büyücü olarak tanıtıp, kişileri dolandıran çok fazla insan bulunmaktadır. Bu tür insanların geneline riayet etmeyiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeği kendine bağlama büyüsü oldukça tesirli büyüler içerisinde yer almakta ve kısa sürede karşı tarafa etki etmektedir. Bu büyünün yapılışı, büyü çeşidine göre değişkenlik gösterse de genel olarak bazı ritüellerin aynı olduğunu belirtebiliriz. Büyünün yapılabilmesi için; büyü yaptırmak isteyen kişinin öncelikle medyuma sevdiği kişinin fotoğrafını vermesi gerekmektedir. Fotoğraf üzerinden okunan bazı dualar, vefkler ve çizimler sayesinde büyü ritüelleri tamamlanmaktadır.

Büyünün yapılabilmesi için tesir etmesi istenen kişinin illa ki yakınlarda olmasına gerek yoktur. Yani etkili bir büyü olduğu için menzil sınırlaması gibi bir durum söz konusu değildir diyebiliriz.

Büyünün yapılacağı esnada büyü yapılması istene kişiden, bazen ek materyaller de talep edilebilmekte ve büyü esnasında kişinin inançlı olması istenmektedir. Tüm bu ritüellerin sonunda büyü kısa süre içerisinde tesir etmeye başlayacaktır.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Erkeği kendine bağlama büyüsü yaptıran kişiler, genel anlamda bu büyünün etkilerini yani nasıl tesir ettiğini merak ederler. Bu büyünün tesiri kişiden kişiye, istenilen sonuçlara ve yapılan tekniklere göre değişmektedir. Ancak genel anlamda,

  • karşınızdaki kişi size bağlanmakta ve size daha fazla ilgi göstermeye başlamaktadır.
  • Sürekli yanınızda olmak isteyerek, sizden uzakta kalamayacaktır.
  • Aynı zamanda daha güvenilir bir hale gelecek ve başkaları ile ilgilenmekten de vazgeçecektir.
  • Buna ek olarak farklı bir sonuç beklentiniz varsa bu konudaki isteklerinizi büyüye yapan medyuma iletmeniz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün çeşitleri, yapılma amacına göre çeşitlenmektedir diyebiliriz. Örneğin; siz erkeğinizin daha sadık bir hale gelmesini istiyorsanız sadakat büyüsü yapılmaktadır. Eğer karşı cinse bakmasını istemiyorsanız o zaman da dil- göz bağlama büyüsü yapılmaktadır. Yani istediğiniz amaç ne ise ona yönelik bağlama büyüleri yapılmaktadır diyebiliriz.

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Büyünün tesir süresi, karşıdaki kişinin maneviyatına, büyüye yapan medyuma göre farklılık gösterse de kısa süre için de etki edecektir.

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü İşe Yarıyor mu?

Eğer işin ehli bir medyum tarafından yapılan büyü ise, işe yaradığını söyleyebiliriz.

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Dinimizde büyünün her türlüsünün günah olduğu açıkça belirtilmiştir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Geri getirme büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1312 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
18 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir