Erkekliği Bağlama Büyüsü Belirtileri

Erkekliği bağlama büyüsü sıklıkla kadınlar tarafından erkeklere yapılan büyülerden biridir. Ancak bu büyü temelde büyü yaptırılan kişinin büyü yaptıran kişiden yani sizden başka kimseye cinsel gözle bakmasını engeller.

Erkekliği bağlama büyüsü belirtileri ile kişiler hem sosyal hayatlarından hem de diğer cinse olan ilgilerinden vazgeçerler. Sizinle vakit geçirmek ve her zaman sizinle cinsel açıdan yakın olmak ister.

Erkekliği Bağlama Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Size bir kişinin erkekliği ya da cinselliği bağlama büyüsü yaptırdığını düşünüyorsanız bazı belirtileri kendinizde kontrol etmeniz gerekir. Erkekliği bağlama büyüsü belirtileri şu şekilde özetlenebilir;

  • İnsanlar ile yakınlık kurduğunuzda kendinizi kötü hissedebilir, o kişilerden hiçbir şekilde tahrik olmazsınız.
  • Kendinizde bu durumu zamanla eksiklik olarak hissetmeye başlarsınız. Doktor ile görüşmeler düzenler sürekli yeni bir doktorun kapısını çalarsınız.
  • Uzun süreden beri bu problem ile uğraşıyor olduğunuz için birçok tedavi yöntemi denemiş ve başarısız olmuşsunuzdur.
  • Bir kişi sevmeniz ve o kişi ile cinsel ilişkiye girmek istemiş olsanız dahi tüm yöntemleri denemenize rağmen kişi ile bir cinsel münasebet kuramazsınız.

Eğer bu belirtilerden bir ya da birkaçına sahipseniz mutlaka bir medyum ile görüşmeniz gerekir. Üzerinizde olan büyü medyum tarafından anlaşılarak bozulabilir.

Erkekliği Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Erkekliği bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız evde kendinizin yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak erkekliği bağlama büyüsü belirtileri doğru ve güçlü bir büyünün evde yapılması hiçbir şekilde kolay değildir.

Büyüler acemi kişiler tarafından rastgele yapılabilecek işlemler değildir. Büyülerin doğru yönlendirilmesi, amacının tam açıklanması ve büyü yaptıran kişinin büyünün kötü etkilerinden korunması gerekir.

Erkeklik bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız alanında uzman bir medyum ile görüşmeniz gerekir. Medyum hem büyünüzü doğru yapacak hem de büyü yapımı sırasında her adımda yanınızda olacaktır.

Türk Mitolojisinde Büyünün Yeri

Erkekliği Bağlama Büyüsü Belirtileri

Türk mitolojisinde büyü her zaman hikayelerin, efsanelerin ve masalların içerisinde yer alır. Büyü ile ilgili geniş bir çerçevede yazılmış birçok kitap bulunuyor. Bu kitapların ise içeriğinde yapılan büyü ile kişiler doğaüstü güçlere sahip oluyor.

Büyünün doğrudan işlendiği mitolojik kitaplara örnekler verilecek olursa Büyülü Arca, Büyülü Beşik, Büyülü Çukal, Büyülü Değnek, Büyülü Dirgi, Büyülü Gözge, Büyülü Halı, Büyülü Kalpak ve birçok büyü içeren destanlar gösterilebilir.

Erkeklik Büyüsünü Bozdurma Adımları

Erkekliği bağlama büyüsü belirtileri ortadan kaldırılmak isteniyorsa kişilerin uygulaması gereken adım doğrudan bir medyum ile görüşmektir.

Medyum ile görüşmenizin ardından ilk olarak uygun işlemler ile büyünüzün varlığı tespit edilir. Büyü türünüz, büyünün uygulanışı ve üzerinizde olan etkisi gözlemleriniz.

Daha sonra büyünüzün çözülmesi için gerekli malzemeler size iletilir. Bu malzemeler bir araya getirilerek büyünün ortadan kaldırılması sağlanır.

Erkekliği bağlama büyüsü belirtileri son adımda artık ortadan kaldırılmış olur. Büyü yapan kişiyi öğrenmeniz mümkün olmasa da medyumunuz sizlere birkaç ipucu verebilir.

Büyünüzün etkileri ortadan kalktıktan kısa bir süre sonra tüm değişimleri kendinizde hissedebilirsiniz.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Belirtileri Hakkında Sık Sorulan Sorular

Erkekliği bağlama büyüsü kadınlara da yaptırabilir mi?

Erkekliği bağlama büyüsü olarak isimlendirilen büyü aslında cinsellik bağlama büyüsüdür. Bu nedenle kadınlara da bu büyü türü uygulanabilir.

Bana erkekliği bağlama büyüsünün yapıldığını nerden anlarım?

Eğer büyünün belirtilerine sahipseniz iyi bir medyum ile görüşerek size büyü yapılıp yapılmadığını anlayabilirsiniz.

Bana büyü yapıldığını anlamak için hangi duaları okumalıyım?

Büyünün yapıldığının anlaşılması için büyü tılsımının anlaşılması gerekir. Büyü tılsımı ise kendi okuyacağınız hiçbir dua ile anlaşılamaz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1712 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir