Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeklik bağlama büyüsü bir erkeğin sadece size karşı cinsel çekim hissetmesi veya hiçbir şekilde cinsel dürtülerinin olmaması için yapılır. Bu büyü genellikle eşlerin aldatılması ardından yaptırdığı bir büyü olarak bilinse de sevgiliye veya platonik aşık olunan erkeğe de yapılır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir?

Erkeklik bağlama büyüsü erkeklerin hormonlarını etkiler ve sadece büyü yapılan kişiye karşı cinsel dürtüsü olmasına neden olur. Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız o erkeğe karşı hisleriniz olmalı ve geçerli bir nedeniniz olmalıdır. Tekdir edersiniz ki bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve büyü yapılan erkeğin hayatının akışını değiştirir.

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır: Erkeklik bağlama büyüsü tüm büyülerde olduğu gibi ancak ilim sahibi bir medyum tarafından yapılabilir. Bu büyünün yapılması için kadının o erkeğe karşı cinsel çekimi ve duyguları olması gerekir.

Bu büyü bağlama büyüsü yapıldığında o erkeğin sizden başka birine karşı cinsel isteğinin oluşması mümkün değildir. Hayatında başka bir kadın varsa aniden soğur ve uzaklaşır. Büyünün etkisini o erkekle baş başa kaldığınız anlarsınız.

Erkelik Bağlama Büyüsünün Tarihi

Erkeklik bağlama büyüsünün tarihi çok eskilere dayanır ve etkili bir büyü olduğu bilinir. Bu büyü Antik Mısır döneminde bir erkeğin kendisine karşı cinsel çekimi olmasını isteyen bir kadın tarafından yapılmıştır.

1.800 yıllık bir Antik Mısır papirüsü üzerinde erotik çizimlere rastlanmıştır. Bu büyü, erkeğin kadının etrafında olması ve cinsel çekim hissetmesi için yapılmış en eski büyülerden biridir. Günümüzde de birçok kadının yaptırdığı etkili büyülerden biridir.

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır: erkeklik bağlama büyüsünün ne şekilde yapıldığı ancak ilim sahibi bir medyum tarafından bilinir. Bu büyüler, kişiye özel yapılır ve büyü yapılırken tılsımlı sözler kullanılır.

Erkeklik Bağlama Büyüsünün Etkileri

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeklik bağlama büyüsü evde nasıl yapılır: erkeklik bağlama büyüsü alanında uzman bir medyum tarafından kişiye özel olarak yapılır. Bu büyünün bilinen bir tarifi olmadığı gibi büyü yapılırken söylenen sözler sadece yapan kişi tarafından bilinir.

  • Erkeklik bağlama büyüsü yapıldığında erkeğin hormonları etkilenir ve sadece büyü yaptıran kadını arzular.
  • Diğer kadınlara olan ilgisi yok denecek kadar azalır ve cinsel ilişkiye giremez.
  • Eğer bu büyü erkeğin hiçbir şekilde cinsel isteği olmaması için yapılmışsa cinsel dürtüleri tamamen yok olur.

 

Erkeklik Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır: erkeklik bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız alanında iyi bir eğitim alan ve uzman bir medyuma yaptırabilirsiniz. Bu büyü yapıldıktan sonra etkisi 9 gün sonra belli olur. Büyünün bozulması için belirli bir zaman geçmesi gerekir. Bu büyü ancak yapıldıktan 1 ay sonra bozulabilir. Büyünün etkisi ancak medyum tarafından bozulduktan sonra geçer.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Evde Yapılabilir Mi?

Erkeklik bağlama büyüsünün geçmişten bu yana bilinen çok farklı yapılma yöntemleri vardır. Bu yöntemler ve büyü esnasında kullanılan eşyalar ya da sözler, iyi eğitimli medyumların bilecekleri şeylerdir. Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır: erkeklik bağlama büyüsü medyumlar tarafından yapılabilir. Bildiğiniz gibi hiçbir büyü evde kendinize yapabileceğiniz büyüler değildir.  

 

Erkeklik Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir Erkeğin Bağlanması İçin Ritüel Yapılır Mı?

Bir erkeğin size bağlanması için medyumlar ritüel ve büyü yapabilir.

Erkeklik Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Erkeklik bağlama büyüsü ilim sahibi medyumlar tarafından yapılır.  

Erkeklik Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Anlar Mı?

Bağlama büyüsü yapılan erkeğin büyüyü anlaması oldukça zordur.  

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2264 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
14 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir