Erkeklik Organı Bağlama Büyüsü

Sevdiğiniz erkeğin başka hiçbir kadına cinsel istek arzulamasını istemiyorsanız erkeklik bağlama büyüsü sizin için doğru tercih olacaktır. Partnerinizin, platonik olduğunuz kişinin ya da hoşlandığınız kişinin sizden başka kimse için cinsel istek duymamasını bu büyü ile sağlayabilirsiniz.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Hangi Durumlara Etki Eder?

Erkeklik bağlama büyüsünün temel etkisi büyü yapmış olduğunuz erkeğin sizden başka hiçbir kadına cinsel istekte bulunmasını engellemektir. Bu büyüye sahip erkekler partneri olsanız ya da olmasanız dahi sizden başka bir kadın ile beraber olmak istemez.

Bu büyüye sahip olan erkekler ilk olarak büyüden şüphelenmek yerine sorunu kendisinde arayacaktır. Doktora başvurarak cinsel isteksizliğinin nedenini anlamaya çalışacaktır. Hiçbir ilaç, doktor ya da tedavi bu durumun değişmesini sağlayamaz.

Kimler Erkeklik Bağlama Büyüsü Yapıyor?

Erkeklik bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler %90 oranında kadınlardır. Özellikle bazı durumların çözülmesi için kadınlar bu büyüyü yaptırmaya karar verir;

  • Eşiniz sizi daha önce aldatmışsa ve yeniden birkaç aldatma girişimini fark ettiyseniz,
  • Hoşlandığınız kişinin size kendisini bağlı hissetmesini ve bundan kaynaklı ilişkinizin çift taraflı olmasını istiyorsanız,
  • Platonik aşık olduğunuz kişinin gözünün sizden başka hiç kimseyi görmemesini istiyorsanız erkeklik bağlama büyüsüne başvuruda bulunabilirsiniz.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Yapıldığının Anlaşılması

Erkeklik bağlama büyüsü yapılan kişiler kimi zaman onlara büyü yapıldığından şüphelenebilir. Özellikle cinsel olarak diğer kadınlara isteksiz olması erkeğin kendinde şüphe duymasına neden olur.

Yapılan araştırmalar ya da tedavilerde hiçbir bulgulara sahip olmayan kişiler aşağıdaki belirtilere sahip ise büyü yapıldığını anlayabilir;

  • Sebepsiz yere aniden sinirlilik hissetme,
  • Kendisini yetersiz hissetme ve giderek kendisini sosyallikten uzaklaştırma,
  • Kişi depresyona girer ve herkesin kalbini kırabilecek bir potansiyele sahip olur.

Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken üç ayrı nokta bulunuyor;

  1. Büyünün etkisi oldukça güçlüdür. Kısa sürede etkisini görürsünüz.
  2. Büyünün etkisini geri almak isterseniz en az 1 ay beklemeniz gerekir. Bu büyü 1 ay öncesinde geri döndürülemeyecektir.

Anadolu’da Rastlanan Yazılı Belgelerde Büyü

Erkeklik Organı Bağlama Büyüsü

Büyü ile bağlılık ya da benzeri işlemlerin çok uzun yıllardan beri yapıldığı elde edilen belgelerden keşfedilmiştir. Elde edilen Anadolu’dan kalma Kültepe tabletleri içerisinde 8 adet büyü metnine rastlanmıştır.

Eski yıllardan beri gücüne inanılan büyüler günümüzde de güvenli ellerde geçerliliğini korumaya devam ediyor. Geçmişten günümüze kadar popülerliğini kaybetmemiş büyülerin etkisini buradan kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Erkeklik bağlama büyüsü ile doğrudan elde edilen veriler olmasa da insanların çok uzun zamandır bağlılık büyülerini kullandığı araştırmacılar tarafından tespit edilmiştir.

Bağlama büyüsü ve benzeri büyüler özellikle Mezopotamya ve Hitit kaynaklarında görülüyor. Özellikle muska olarak bilinen büyüler insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmiştir.

Geçmişten beri uzman medyumların uygulandığı adımların günümüzde de alanında profesyonel kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Erkeklik bağlama büyüsü ile sevgilim benden de cinsel anlamda uzaklaşır mı?

Hayır, bu büyü sevgilinizin diğer kadınlardan cinsel anlamda uzaklaşmasını sağlar. Size karşı bir etki göstermeyecektir.

Erkeklik bağlama büyüsü yaptırdım ancak sevgilim başka kızlar ile konuşmaya devam ediyor ne yapmalıyım?

Erkeklik bağlama büyünüzün etki göstermesi zaman alabilir. Ancak büyünüzün üzerinden aylar geçmişse ve hala etkisi yok ise iyi bir medyum ile görüşmeniz gerekir.

Kocamın beni aldattığını fark ettim. Erkeklik bağlama büyüsü yaptırmalı mıyım?

Kocanızın sizi aldattığını öğrendiyseniz ve hala aldatmaya meyilli hareketlerde bulunuyorsa erkeklik bağlama büyüsü yapmak kocanızın başka kadınlar ile ilgilenmesini engelleyecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1164 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
8 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir