Eşini Kendine Bağlayan Büyü Yaptırma

Bitmek üzer olan aşkla ve ilişkiler için yeniden yapılandırma çalışmalarından biridir. Genellikle alışkanlığı veya sevgisi yüksek olan tek eşten yapılan büyülerdir. Eşini kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunda bilgi edinmek isteyen kişilere, bu tür işlemlerin bilinçli yapılması gerektiği belirtilir. Olası farklı sonuçlar veya riskli sonuçların olmaması için ancak alanında uzman medyumlar ile çalışma yaptırılması önerilir.

Eşini Kendine Bağlama Büyüleri

Kendine bağlama, kendine aşık etme veya sadakat büyüsü çeşitleri bulunmaktadır. Genellikle yuva kurtarmak için yapılan ve yıkılmak üzere olan evliliklerde son çalışmalar olarak düşünülebilir. Eşini kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır anlamında bilinen çeşitli büyüler şöyledir;

 • Sadakat büyüsü
 • İple bağlama büyüsü
 • Kilitle bağlama büyüsü
 • Adet kanı büyüsü
 • İdrar ile bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Organ bağlama büyüsü
 • Cinsellik bağlama büyüsü

Daha farklı türleri de bulunmakla birlikte kara büyüler ve tılsımlar da güncel uygulamalar arasındadır.

Eşini Kendine Bağlama Büyüsünün Riskleri Nelerdir?

Eşini kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır, işe yarar mı konusunda ancak işin ehlileri tarafından yapılabilir işlemler olduğu belirtilir. Yanlış veya eksik uygulamalarda;

 • Bağlanması istenilen eş tamamen kopabilir
 • Bağlanması istenen eş bakasına aşık olabilir, birliktelik yaşayabilir
 • Aldatma olabilir, ayrılıkla olabilir

Dolayısıyla bağlama büyülerini tamamen iyi niyetle de olsa kendiniz denemeyiniz.

Eşini Kendine Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkiler?

Eşini Kendine Bağlayan Büyü Yaptırma

Genellikle tükenmek üzer olan evliliklerde yaptırılan bir büyü türüdür. Ya eşlerden biri başka bir aşka yelken açmıştır ya da açmak üzeredir. Ancak bazen alışkanlıkların ötürü ya da sevgiden ötürü evliliğin bitmesini istemeyen kişiler büyüye başvurabilirler. Eşini kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır ve etkiler hakkında bilgi almak için çalıştığınız medyumla görüşmeniz gereklidir.

Her büyü farklı türde uygulanmakta ve farklı sonuçlar elde edilmektedir. Dolayısıyla büyü için gerekli malzemeler ve gereken uygulamalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Büyülerin etkileme süresine niteliğine ve yapılan kişiye göre farklılık gösterir.

Kendine Bağlama Büyüsü Çözülür mü?

Yolunda gitmeyen evliliğin bir anda yön değiştirmiş olması veya eşlerden bunu fark etmesi halinde çözdürme istemesi çok normaldir. Kendine bağlama büyüsü çözdürmek için yine alandan çalışmaları olan bilinçli kişilere başvurmak gereklidir.

Adet kanı veya ip ile bağlama büyülerinde kullanılan teknikler, diğer bağlama yöntemlerinde kullanılan tekniklere göre büyü bozdurma işlemleri yapılır. Kendine bağlama büyüsü çözülür mü evet çözülür.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü, kendine bağlama büyüleri arasındadır ancak bekar kişiler arasında yaptırılır. Evlenilmek istenilen kişiye yaptırılan çalışmalardır. Eşini kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunda bazen evlilik büyüsü de pekiştirmek anlamında iyi gelebilir.

Evliliğin türü ve evliliğin boyutuna göre büyü yapma veya büyü çözme işlemleri yapılır. Ancak büyü yaptırmadan önce her zaman düşünmeniz ve olası sonuçlarını değerlendirmeniz gerekmektedir.

Eşini Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eşini kendine bağlama büyüsü etkili midir?

Yapılan büyü türüne göre ve niyetle bağlı olarak etkileme olabilir. Ancak bazı kişilere ve bazı durumlarda büyü etki etmeyebilir.

Eşini kendine bağlama büyüsü evlilik kurtarır mı?

Belki kısa vadede evet ama doğru yapılmadığı takdirde başka kişilere meyletme ile sonuçlanabilir. Doğru uygulamalar ile evlilik bağlama büyüsü kurtarıcı olabilir.

Eşini kendine bağlama büyüsü kolay çözülür mü?

Genellikle basit uygulamalar ile kolay formda yapılan büyülerdir. Bu tür büyülerin anlaşılması, tekniğinin öğrenilmesi ve çözülmesi mümkündür. Alanında uzman bir medyumdan bilgi ve görüş almanız önerilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1434 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir