Evde Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Yöntemleri

Evde büyü nasıl bozulur? Büyü bozma yöntemleri nelerdir? Büyü bozma hakkında ayrıntılara makalemiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Büyü yapımı genellikle medyum hocalar tarafından yapılan ve yüzyıllar öncesinden günümüze gelmiş olan bir olaydır. Birçok çeşidi bulunan büyülerin hepsi farklı materyallerle yapılmaktadır. Genellikle insanlar büyüleri sadece aşk büyüsü adı altında bilse bu durum aslında böyle değildir. Tanıdığınız herkese büyü yapabilirsiniz. Çeşitli malzemelerin yanında farklı karışımlar ve okunan duaları, tılsımları bulunan, birbirinden farklı hareket ve semboller ile yapılan büyüler vardır. Yapılış adımları birbirlerinden farklı olan bu büyüleri ister bir medyum hoca tarafından yaptırabilir, isterseniz de bir medyum hoca yardımıyla evinizde yalnız yapabilmeniz mümkündür. Popüler kültüre kadar gelmiş ve hala fazlasıyla başvurulan, adeta bir çözüm yolu olarak görülen büyüler vardır.

Eve Büyü Yapılır Mı?

Antik çağlardan bugünümüze gelmiş olan büyü çeşitlerine insanlar günbegün daha çok inanmakta ve fazlasıyla rağbet göstermektedirler. İnsanoğlunun en eski uğraşlarından biri olan büyü hala bu özelliğini korumaktadır. Büyü türü ne olursa olsun insanın içinin iyi niyet ile dolu olması ve etrafa pozitif enerjiler göndermesi en gerekli kurallardan biridir. Çünkü günümüzde hiçbir medyum hoca kara büyü adı altında kötü niyetle yapılan büyülerin işlemlerini yapmamaktadır. Çeşitlerine göre yapım aşamaları gibi değişiklik gösteren büyülerde değişmez ve en altın kural olan iyi niyet çok önemlidir. İyi niyet ile yapılmayan büyü kendini tutmayarak belli etmektedir. Özellikle bu sıralar en çok yapılan ve birçok insanın gerek mustarip olduğu gerekse yaptırmak için sıraya girdiği eve yapılan büyüler oldukça popülerdir.

Eve Büyü Yapıldığının Belirtileri Nelerdir?

Her büyüde olduğu gibi eve yapılan büyü de belirti göstermektedir. Bu belirtilerin görülmesi demek tabii ki de büyünün tuttuğuna işaret etmektedir. Büyüler belirtilerini genellikle yapan ya da yapılan kişiler üzerinde gösterse de ev için yapılan büyüler psikolojik ya da fizyolojik belirtilerden daha çok aşağıda madde olarak sıralanmış durumları göstermektedir;

 • Aile dağılmaları
 • Maddi açıdan büyük sıkıntılar yaşamak
 • Aile ortamında sürekli olarak sesli kavga, zaman zaman fiziksel şiddetler
 • Ev içerisinde var olan manevi sıcaklığın bozulması
 • Eve gelen misafirlerin zaman zaman gelmemesi ya da arkadaş çevresinin azalması
 • Var ise ev içerisindeki evcil hayvan ya da hayvanların garip tavırlar sergilemesi
 • Kişiye ait her eşyanın sıklıkla kaybolması ve bulunamaması
 • Ev içerisinde hiçbir konuda mutlu olamama
 • Ev içerisinde huzurun azalması

Gibi durumların yanında kişisel olarak da;

 • Uykuya dalma ya da uyanmakta zorluk çekmek
 • Cinsel olarak partnerlerin isteksizlikleri, birbirlerinden soğumaları ayrı yataklarda yatmaları
 • Büyü yapılan kişinin başının dönmesi
 • Konuşmada zorluk çekmek
 • Kusma ya da ani ishal oluşumları
 • Çok fazla yemek yeme durumu

Gibi belirtilerin söz konusu olması oldukça normal ve ihtimali çok yüksek durumlardır.

Evde Büyü Nasıl Bulunur?

Herkesin çok merak ettiği bir konu olan eve büyü yapılır mı? Sorusu dilden dile dolaşmaktadır. Yöntem ve adımları oldukça titizlik isteyen bu büyü çeşidi diğer büyülerden farklı yapılmaktadır. Yapılması mümkün fakat ciddiyet isteyen bu büyü için merak edilen bir diğer soru ise nasıl bozulabileceği ile ilgilidir. Evde bulunan büyüyü bozmak için ilk olarak internetten bir araştırma yapmanız yeterli olabilse de aşamaları için bir medyum hocaya derdiniz anlatmak daha doğru bir davranış olacaktır.

Evde Büyü Bulunca Ne Yapmak Gerekir?

Evde büyü bulunca ne yapmak gerekir? Sorusunun cevabı hiç şüphesiz ki budur. İşinde profesyonel bir şekilde çalışan medyum hocaya başvurduğunuz zaman kendisi en titiz şekilde size evde yapılan büyü nasıl bozulur konusu altında bir çok fikir sunacak ve En doğru şekilde evinizde var olan büyü bozacaktır. Özellikle evli kişiler için yapılan eve büyü uygulamaları eşler ayırmak için yapılmaktadır. Bir kişinin evde büyü bulması çok yüksek ve olabilecek bir durumdur. Çünkü eve yapılan büyüler günümüzde oldukça yaygın olarak yapılmaktadır ve evin genellikle bulunması en zor yerine yerleştirilmiş küçük kağıt parçası ya da buruşturulmuş kağıt şeklinde konulmaktadır. Üzerinde genellikle sembol çizilen bu büyü parçaları bulunduğunda saklanıp medyum hocaya gösterilmektedir. Çöpe atmak, yakmak, denize atmak gibi durumlar bir medyum hocaya danışılmadan yapılmamalı ve oldukça tehlike doğurabilecek durumlardır.

Evdeki Büyüyü Kim Bozabilir?

Büyüyü bulduktan çok kısa bir süre sonra medyum hocadan yardım istemek isabetli bir durum olacaktır. İşini en iyi şekilde yerinde getiren bir medyum hoca, büyü hakkında size detaylı bilgi verecek ve ne yapılması ya da ne yapılmaması gerektiğini en doğru şekilde size anlatacaktır. Medyum hoca seçiminde çok titiz davranılmalı ve konuyu hafife almamanız önerilmedir.

En Etkili Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Büyü yapıldığını anlamanız için ilk olarak kendinizde farklılıkların oluştuğunu anlamanız gerekmektedir. Bazen kişi fark edemese de çevresindeki insanlar bu farklılıkları anlayabilir. Çok basit şekilde belirti gösteren durumlar söz konusudur. Bu belirtilerin görülmesi demek, yapılan büyünün tutması demektir. Böyle bir durumda erken müdahale çok önemlidir ve hemen bir medyum hoca ile görüşülmesi gerekmektedir. Kişiye büyü yapıldığını şu davranışlar sayesinde kolayca anlayabilirsiniz;

 • Çevresi ile ilişkiye kesmişse ve yalnız takılmaktan hoşlanıyorsa
 • Kişi aile bağlarında kopukluklar yaşamaya başladıysa ve anne, baba, kardeş, eş ya da çocuk gibi yakın kan bağı olan kişilerle az ya da hiç ilgilenmeme durumu söz konusu ise
 • Kişi her daim sinirli ve çok asabi şekilde davranıyorsa, en ufacık şeyde bile tepki gösteriyorsa
 • Kişi dininden uzaklaşmaya başladıysa
 • Kişi çok az ya da çok fazla uyuyorsa
 • Kişinin yemek öğünleri sıklaşmaya başladıysa
 • Evin ve kişinin cüzdanının bereketinin kaçması
 • Maddi anlamda sıkıntılar çekmesi ve fakirleşmesi
 • Vücut temizliğine önem vermemeye başlaması

Gibi durumlar söz konusu ise, kişide büyünün var olması yüksek bir ihtimaldir. Bu durumda sakin kalmak ve hiçbir şey bilmeden hareket etmek yanlış olacaktır. Çünkü yanlış bir adım atmak geri dönülmeyecek sorunlara adeta kucak açar. Yaşanılan bu olaylar sonucunda bir medyum hoca ile görüşüp kendisinden yardım almak çok ve en doğru karar olacaktır.

Evde bulunan büyünün bozulması ve en sık kullanılan büyü bozma yöntemleri arasında bulunan sirke medyum hocalar tarafından da oldukça ölmekte ve tavsiye edilmektedir. Bunun yanında ise temizlik malzemesi olarak da kullanılan sirke çok yönlü bir büyü bozma yöntemi olarak bilinmektedir. Sirke sayesinde özellikle herkesin sorduğu Kara büyü nasıl bozulur sorusu da böylelikle açığa kavuşmuştur. Medyum hocanın söyleyeceği ya da söylenmesi gereken tılsım veya dualarıyla birlikte sirke, özellikle de beyaz sirke kullanmanız büyü bozmada size çok etkili olacak bir yöntemdir.

Evdeki Büyüyü Kim Bozabilir? Evdeki büyüyü bozmak için ilk olarak bu büyünün yapıldığından emin olmanız ve varsa yapıldığına dair bir kanıtınızın olması önemli bir durumdur. Eve yapılan büyülerde genellikle evin görünmeyen bir yerinde (Raf araları, dolap üstleri gibi kapalı alanlarda) küçük parça ya da buruşturulmuş kağıtlar bulmanız olan bir durumdur. Bu da evde büyü nasıl bulunur? Sorusunun en basit cevabıdır. En etkili büyü bozma yöntemleri nelerdir konusu altında bir çok çeşit bulunmaktadır. En etkili yöntem elbette ki medyum hoca tarafından söylenen, okunan duaların yanında sirke kullanılarak yapılan ve hiçbir adımı atlanmaması gereken işlemlerdir. Bu işlemler medyum hocalar tarafından yapılsa da isteyen kişiler yine medyum hocalar tarafından destek alınarak evde tek başına verilen adımları uygulayarak evdeki büyü bozabilmektedir. Her bir büyü gibi evdeki büyüyü bozmak için de önemli derecede güç ve kuvvet gerekmektedir. Bozma işleminde sabırlı davranmak çok önemlidir. Büyü malzemelerini eksiksiz bir şekilde kullanmalı ve büyü bozma işlemi sırasında işi dalgaya vurmayarak büyük bir ciddiyetle hiç gülmeden adımları uygulamanız çok önemlidir. Genel anlamda büyüleri hafife almak size ciddi sorunlar doğurabilir. Bu yüzden kendinizden emin olmanız önerilmektedir.

Sirke İle Evdeki Büyüyü Temizlemek

Öncelikle bulunan büyünün ne büyüsü olduğu ve hangi niyet ile yapıldığı öğrenilmektedir. Evine yapılan kişinin bu konuda bir fikri olsa bile bir medyum hocaya bu konuda danışması ve onun yorumuna göre hareket etmesi çok doğru bir adım olacaktır. Profesyonel bir medyum hoca, yapılan büyünün tüm özelliklerini bir bakışta anlayabilecek potansiyelde olmalıdır. Bu yüzden seçilen medyum hocanın işinin ehli ve güvenilir olması çok önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür? başlıklı makalemizde büyü, büyü belirtileri ve büyü bozma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Evde Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Yöntemleri Sıkça Sorulan Sorular

Sirke ile evdeki büyüyü temizlemek her insan gibi her medyum hocanın da önerebileceği hatta ilk çözüm yolu olarak gösterdiği bir yöntemdir. Evinizde büyü olduğundan emin olduktan sonra yapmanız gereken ilk şey gidip bir sirke satın almanız olmalıdır. Bir medyuma danıştığınızda da size bu konuda yardımcı olacaktır.

Sirke ile evdeki nazardan ve büyüden kurtulmak için bütün evi beyaz sirke ile güzelce temizlemeniz gerekmektedir. Bu aşamada çok titiz davranmalı ve sirke ile silmediğiniz hiçbir yer kalmamalıdır. Daha sonrasında sirke ile yıkanarak kötü enerjiden arınmanız önerilmektedir. Bu işlemden sonra büyüden evinizi korumak için medyum hocaların da önermekte olduğu duaları okumanız gerekmektedir. Nas ve Felak sureleri bu durumda size çok yardımcı olacaktır. Özellikle her gün boş zamanınızda Nas suresini okumanız tavsiye edilmektedir.

Nas suresinin Türkçe meali; “De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine, İnsanların hükümdarına, insanların ilahına, sinsi vesvesecilerin şerrinden.ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar. Gerek cinlerden, gerek insanlardan.” (Nas, 114/6.) şeklindedir ve mealinden de anlaşıldığı üzere, koruma olanağı çok yüksek bir duadır. Kur’an-ı Kerim’in son üç ayeti olarak bilinen Nas, Felak ve İhlas sureleri içinizi her zaman ferah tutmanızı yarayan ve kalpten okunduğu zaman dertlere şifa olmaktadır. Medyum hocalar sayesinde hazırlanan özellikle muska ve vefkler de bu konuda size çok yardımcı olacaktır.

Medyum hocalar tarafından gösterilen yollarla evinizde bulunmuş olan büyüden kurtulmanız için yapılacak adımları hem sizin hem de yardım alacağınız medyum hocanın çok iyi takip etmesi ve bu konumda ciddiyetini bozmadan, niyetinin iyi oluşuyla birlikte sabır göstererek büyü temizleme işlemi yapması çok önemlidir. En iyi medyum hocalar araştırması yaparak kendinize uygun olanı bulup bir an önce temizleme işlemi yapmalısınız.

Özellikle evine kara büyü yapılmış olan ve bu büyüyü bulan kişiler daha fazla beklemeden hemen bir medyum hocaya başvurmalı ve kendisinden yardım istemelidir. Sonu olumsuz hatta çok kötü sonuçlara yol açabilecek olan bir durum olduğu için erken müdahale edilmeli ve çok hassas davranılmalıdır. Büyü temizleme işleminde medyum hocaya güvenmek kadar bu süreçte her zaman olması gerektiği gibi Allah’a sığınmak ve inancından vazgeçmeyip her an dualar okumak ya da dinlemek, kulağa fısıldanan vesveseleri duymamazlıktan gelmek gerekmektedir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1079 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir