Evli Kadını Kendine Bağlama Büyüsü

Olur ya, bazen evli birine aşık olabilirsiniz. Engellenemez bir aşk dürtüsü içinde olabilirsiniz. Evli kadını kendine bağlama büyüsü, bu tür çıkmazlarda başvuru yapılan yöntemler arasındadır. Ya da evlilikler de eşler arasında oluşan soğumaların fark edilmesi ile kendine bağlama büyüsü yapılabilir.

Evli Kadını Kendine Bağlamak Doğru mudur?

Elbette evli birini kendine bağlamak doğru değildir ve bunu büyü yoluyla yapmak çok etik bir davranış değildir. Örneğin Kur’an-ı Kerim’de bahsi geçen ve Muhammed Mustafa’nın evli bir kadına aşık olması, oldukça normal bir durumdur. Bir peygamber dahi, evli birine aşık olabilir.

Ancak bunun söylenmesi ‘’Allah tarafından bizzat indirilen ayet ile emredilmiştir’’ dolayısıyla bu tür bir durum yaşıyor iseniz doğrudan söylemeniz ve büyüye başvurmamanız önerilir.

Evli Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evli kadını kendine bağlama büyüsü ancak bilinçli şekilde ve çeşitli ritüeller ile yapılır. Ancak o kişinin de size sevgi ve aşk beslediğinden emin olmanız önemlidir. Büyü için gerekenler ile uygulanan büyü çalışmaları dahilinde yapılır. Bu alanda uygulanan büyü çalışmalarından bazıları şöyledir;

 • Kendine aşık etme büyüsü
 • Kendine bağlama büyüsü
 • İp ile bağlama büyüsü
 • Kırmızı mum ile bağlama büyüsü
 • Kili ile bağlama büyüsü
 • Candar büyüsü
 • Süryani büyüsü
 • Ateş büyüsü
 • Bebek büyüsü
 • Kara büyü
 • Muska

Gibi farklı çalışmalar yapılmaktadır. Mısırlılardan bu yana sürdürülen büyü gelenekleri, günümüzde biraz daha modern tekniklerle yapılır.

Evli Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Etkiler mi?

Evli Kadını Kendine Bağlama Büyüsü

Çok faktörlü açılımla olabilir. İyi niyetle ve yalnızca aşk ile yapılan büyüler, etkileyici olabilir. Ancak kötü niyetli ve kara büyü sınıfından yapılan tehlikeli büyü türlerinde farklı sonuçlar çıkabilir. Kişinin eşine olan aşkı pekişebilir, eşi veya büyü yaptıran kişi dışında 3. Bir kişiye yönelebilir veya olumsuz sonuçlar oluşabilir. Evli kadını kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu için bir bilenden danışma almak daha makul olacaktır.

Kendine bağlama büyüsü tuttuktan sonra kişinin size doğu akışı başlar. Arada aşk oluşmaya ve sizinle birlikteliğe adım atmaya başlayabilir. Bu etkilerin tamamı kişilere ve büyü türlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Evli Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü Çözülür mü?

Şayet kişi büyü yapıldığını fark ederse, istemediği bu durumu çözdürebilir. Büyü çözdürmek için yine işin uzmanlarına başvuru yapılması önemlidir. Evli kadını kendine bağlama büyüsü yapıldığı türe ve büyünün içeriğine göre bozdurulabilir.

Ancak önce büyünün olup olmadığı, gerçekten büyü etkisiyle mi ilişki oluştuğuna bakılmalıdır. Çeşitli görme ve alan okuma teknikleri ile yapılan büyü türü incelenir. Kara büyü veya ak büyü olup olmadığına göre çözme çalışmasına başlanır.

Evli Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Ne Zaman Çözülür?

Kendine bağlama büyülerini yaptırmak 7 günde etki edebiliyor. Kendine bağlama büyülerini çözdürmek yine 1 haftada etkisini gösterir. Zaten büyü çözüldüğü andan itibaren kişi mental olarak o fikre karşı farklı bir algı oluşturur.

Evli Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Kendine bağlama büyüleri işe yarıyor mı?

Bu konuda yazılan binlerce kişinin yorumlarını inceleyip, sonuçlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Doğru teknikler ile işe yarar.

Evli kadını kendine bağlamak için ayırma büyüsü var mı?

Evliliği devam eden kişilere duyulan aşk ve istek ile kara büyü alanında ayırma büyüleri bulunmaktadır.

Kendine bağlama ve aşık etme ne kadar sürede etki gösterir?

Evli kadını kendine bağlama belki hemen etkisini gösterir ancak durumdan ötürü o kişinin size açılması zaman alabiliriz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2257 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir