Evlileri Ayırma Büyüsü

Evlileri ayırma büyüsü, bilinen en eski sihir türü olarak dikkat çeker. Bazen bir kaynana ya da çiftlerden birisinin önceki sevgilisi buna başvurur. Ritüellerin yapılması sırasında, mistik güçlere sahip olan özel kişiler tercih edilir. Buna dair tüm ayrıntıları özellikle aklında bu tip bir büyü bulunanlar için önem arz eder.

Evlileri Ayırma Büyüsü Ne Zaman Ortaya Çıktı?

Evlileri ayırma büyüsü, tarihte bilinen en eski büyülerin içinde öne çıkar. Her şey Babil şehrine yollanan ve isimleri Marut ve Harut olan iki meleğin insanlara sihir ile büyüyü öğretmesiyle başlamıştır. Bunun sonrasında insanlar artık bu konuda ehil olmaya başlamış, evlileri ayırma büyüsünü yapmışlardır.

Evlileri ayırma büyüsü bu noktada binlerce yıllık bir kökene sahip olmasından dolayı oldukça popülerdir. Bunun yaptırılmasını isteyen kişiler arasında bazen bir eş ya da anne olabilir. Kaynana da bunların arasında bulunabilir. Amaç ise evliliğin sonlandırılmasını sağlamaktır.

Evlileri Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Evlileri ayırma büyüsü yapılma nedenleri çok farklıdır. Bunları hemen söyle sıralayalım;

  • Evli birisini seven ancak ilgili durumdan dolayı bir türlü istediği gibi ona kavuşamayan kişiler, bu büyü sayesinde amaçlarına kolay bir biçimde ulaşabilirler.
  • Buna ek olarak yine evli bir insanla ilişkisi bulunan, daha mutlu olabilmek, onunla bir ömür boyu yaşayabilmek isteyenlerin, evlileri ayırma ritüeli talep etmeleri hiç de şaşırtıcı değildir.
  • Özellikle ülkemizde aile ilişkilerine hem anne ve babanın hem de karşı tarafın ebeveynlerinin dahil olması çok sık yaşanan bir durumdur. İşte böyle hallerde evliliğin artık bir hayır getirmeyeceğini düşünen kişiler bu büyüyü talep edebilirler.
  • Daha farklı bir örnekte ise mutsuz evliliği bitirmek isteyen çiftlerden birisinin, karşı tarafın buna yanaşmaması durumunda ilgili ritüele yönelmiş olduğunu görmekteyiz.

Ayırma büyüsünün nedenleri farklılık arz ederken asıl amaç ve hedef her daim nettir. Bu da ilgili evliliğin bir an önce sona ermesini sağlamaktır.

Evlileri Ayırma Büyüsü Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Evlileri ayırma büyüsü etkileri oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde ortaya çıkabilmektedir. Fakat bu her daim aynı süreye sahip olmamasıyla dikkat çeker. Çok kısa sürede olabileceği gibi bunun bir zaman alması da mümkündür. Bunun birtakım nedenleri mevcuttur.

Örneğin işinde ehil olan bir medyumun yapmış olduğu evliliği bitirme büyüsü kısa sürede tesirini hissettirir. Çiftler kavgaya, tartışmaya ve aynı zamanda bir türlü ortak noktada buluşamamaya başlarlar. Fakat büyü yaptıran kişinin buna inanması, dua edilecek ise bunu kesinlikle yerine getirmesi mühim bir ayrıntı olarak karşımıza çıkar.

Evlileri Ayırma Büyüsü Bozulabilir mi?

Evlileri ayırma büyüsü bozulması mümkün olmasından dolayı buna dair yine profesyonel yardımın bir hocadan alınması gerekmekte. Büyü bozmak her zaman söz konusu ve kabul edilmiş bir işlem olarak dikkat çeker. Bazen bu biraz uzun sürebilir. Büyüyü bozdurmak isteyen kişinin her türlü detayı net bir biçimde medyuma anlatması, bunun ardından da kendi üstüne düşen görevler varsa bunları yapması mühimdir. Ancak bu sayede bozulma gerçekleştirilir ve bu da kalıcı olur.

Evlileri Ayırma Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Evlileri ayırma büyüsü neden yapılır?

Evlileri ayırma büyüsü, eşlerin boşanmasını isteyen kişiler tarafından tercih edilir.

Evlileri ayırma büyüsü işe yarar mı?

Evlileri ayırma büyüsü işe yarar ve bir evlilik bunun sonrasında bitebilmektedir.

Evlileri ayırma büyüsü ne kadar sürer?

Evlileri ayırma büyüsü belli ritüelleri içinde barındırır ve bundan dolayı zamanı da farklılık göstermektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1236 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
20 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir